Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
informatyczka

Cycanka i pieski w gruzji

Polecane posty

Coś mnie ominęło chyba, jak to się stało, że Cycanka miała już nigdy nie wrócić do internetu, a tu wchodzą, a ona sobie znowu wesoło płodzi storiesy i reklama goni reklamę? xd

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sobie strzela w kolano postem o zakrzepicy, parę postów wstecz. Szczepionki na covit, jako jeden z czynników ryzyka. Przecież przechorowanie covid też zwiększa ryzyko zakrzepicy.

Cycanka kilkanaście miesięcy temu terroryzowała ludzi, że mają się szczepić, chciała przymusowych szczepień a teraz niby po szczepionce na covit, zwiekszon ryzyko i ona pisze, że to był jej wybór i ona wiedziała 😄

Szkoda, że swój wybór narzucała innym i teraz piszę bzdury

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lolalola napisał:

Coś mnie ominęło chyba, jak to się stało, że Cycanka miała już nigdy nie wrócić do internetu, a tu wchodzą, a ona sobie znowu wesoło płodzi storiesy i reklama goni reklamę? xd

To pewnie jeden z objawów jej dziwnych schorzeń i zaburzeń. Jedno gada, inne robi😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2023 o 14:23, Lolalola napisał:

Coś mnie ominęło chyba, jak to się stało, że Cycanka miała już nigdy nie wrócić do internetu, a tu wchodzą, a ona sobie znowu wesoło płodzi storiesy i reklama goni reklamę? xd

normalnie wrocila sobie z dnia na dzien jakby nigdy nic, bez slowa tlumaczenia i zaczela napie&*alac reklamami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×