Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mirandalv

Julia Zalewska

Polecane posty

Nie ma wątku o niej?

Szczerze mówiąc nigdy nie śledziłam jej jakoś specjalnie wnikliwie, ale zawsze robiła content oparty na pokazywaniu bogatego życia, na które (nie oszukujmy się) sama nie zarobiła. Nowy Mercedesik w wieku osiemnastu lat, outfity za dziesiątki tysięcy, apartamenty, najdroższe restauracje. A teraz pokazuje budowę wypasionego domu i oczywiście już leci narracja, że to z jej ciężkiej influ pracy. Nigdy nie miałam nic do niej, chociaż zawsze bawiły mnie te dłuższe teksty, które publikowała w relacjach, a które były typowo na poziomie domorosłej nastoletniej psycholog z nieprzepracowanymi problemami, ale trochę mi to zalatuje tworzeniem życiorysu na nowo/

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak już bananowe dzieci mają. O ile jej siostra rzeczywiście mogła się dorobić na YT, tak Julia jest jak na doczepkę. 

Bogate z domu, ale lepiej sprzedaje się ciężka praca.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona i jej siostra są jakieś dziwne. Wszystko musi być idealne, od linijki. Nawet mają oszczędną mimikę twarzy jak jakieś porcelanowe lalki. Nie wiem czy rodzice tak nimi pokierowali i wjechali im na głowę, że muszą być takie a nie inne, ale momentami creepy się to oglądało. A ta młodsza siostra tak nagrywa te filmy jakby jej się nie chciało, dziwny nastrój panuje u niech we vlogach. Taka niby zmęczona życiem, depresyjna 🥶 Tak się dzieje jak trzeba spełniać oczekiwania rodziców. A co do domu to też się zdziwiłam, że buduje. Zobaczymy czy będzie zachwalała jakieś marki, to już będzie wiadomo, że połowa kosztów mniej, bo współprace. W czepku urodzona, pewnie ma od rodziców 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, siostra Julii w podkaście u  Mazur. Nie ma to jak najpierw, tym co pokazuje się we sm, wywoływać w nastolatkach kompleksy, a potem mówić w wywiadach, jak zła jest kondycja psychiczna nastolatków. Następna w jakimś podkaście, mam nadzieję, będzie Andziaks, narzekająca, że ludzie za dużo kupują. Byłby to ten sam poziom absurdu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2023 o 01:32, Sandrasoy napisał:

Tak już bananowe dzieci mają. O ile jej siostra rzeczywiście mogła się dorobić na YT, tak Julia jest jak na doczepkę. 

Bogate z domu, ale lepiej sprzedaje się ciężka praca.

Zawsze mnie śmieszą te mądrości influ o ciężkiej pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×