Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lukrecjowy.cukierek

Booktube Cat vloguje

Polecane posty

Co sądzicie o Cat vloguje? jest tu może ktoś, kto ogląda ją regularnie? W kilku vlogach mówiła, że coś jej się przydarzyło, co sprawiło, że przestała nagrywać, że trochę mieszkała u rodziny itd., ale nie mogę znaleźć filmu, na którym mówi, co dokładnie się stało. Jestem ciekawa. Wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lukrecjowy.cukierek napisał:

Co sądzicie o Cat vloguje? jest tu może ktoś, kto ogląda ją regularnie? W kilku vlogach mówiła, że coś jej się przydarzyło, co sprawiło, że przestała nagrywać, że trochę mieszkała u rodziny itd., ale nie mogę znaleźć filmu, na którym mówi, co dokładnie się stało. Jestem ciekawa. Wiecie?

Tak ja wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukrecjowy.cukierek napisał:

Co sądzicie o Cat vloguje? jest tu może ktoś, kto ogląda ją regularnie? W kilku vlogach mówiła, że coś jej się przydarzyło, co sprawiło, że przestała nagrywać, że trochę mieszkała u rodziny itd., ale nie mogę znaleźć filmu, na którym mówi, co dokładnie się stało. Jestem ciekawa. Wiecie?

Ta dziewczyna od książek? Mama jej nagle zmarła, tzn opowiadała ze jej mamę zaczął męczyć suchy kaszel. Poszla zrobić badania i okazało się że to nowotwór płuc:( Poszla do szpitala i po tygodniu zmarła:( bardzo jej współczuję bo została sama 😞 ale z tego co widzę, to całkiem nie zle sobie radzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, ECh napisał:

Ta dziewczyna od książek? Mama jej nagle zmarła, tzn opowiadała ze jej mamę zaczął męczyć suchy kaszel. Poszla zrobić badania i okazało się że to nowotwór płuc:( Poszla do szpitala i po tygodniu zmarła:( bardzo jej współczuję bo została sama 😞 ale z tego co widzę, to całkiem nie zle sobie radzi 🙂

O kurczę, to straszne! W ogóle nie tego się spodziewałam... Jest w takim razie bardzo dzielna! Dzięki, że napisałaś. A pamiętasz kiedy to było i co z jej tatą?

Edytowano przez lukrecjowy.cukierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lukrecjowy.cukierek napisał:

O kurczę, to straszne! W ogóle nie tego się spodziewałam... Jest w takim razie bardzo dzielna! Dzięki, że napisałaś. A pamiętasz kiedy to było i co z jej tatą?

To sprawa sprzed 2 lat może. Nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, lukrecjowy.cukierek napisał:

O kurczę, to straszne! W ogóle nie tego się spodziewałam... Jest w takim razie bardzo dzielna! Dzięki, że napisałaś. A pamiętasz kiedy to było i co z jej tatą?

Tak mama zmarla jakos w pandemii chyba.Tata zmarł kiedy była dzieckiem. Miała z nim bardzo dobry kontakt. Ogólnie bardzo fajna dziewczyna i super sobie radzi. Porównać ją do innych rozmemlanych gwiazd booktuba jak choćby Z. to jest świetnie ogarnięta, konkretna i wie czego chce. Oglądam ja mimo, że na ogół jestem za stara na książki które polecą.

Edytowano przez kaszamasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za wyjaśnienia, ja też lubię filmy Cat, chociaż nie zawsze się z nią zgadzam, a książki i dla mnie są już zbyt nastolatkowe. Jednak vlogi i niektóre pogadanki miło się słucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2023 o 16:34, Aysame napisał:

To sprawa sprzed 2 lat może. Nic nowego.

Wpisz sobie w wyszukiwarkę Grobonet Opole i jej nazwisko to znajdziesz grób jej rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Eudora napisał:

Wpisz sobie w wyszukiwarkę Grobonet Opole i jej nazwisko to znajdziesz grób jej rodziców.

????

Sorry, ale nie wiem po jakiego czorta miałabym to robić.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×