Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MGDCZYK

Dekoracja sali samodzielnie

Polecane posty

Cześć, czy ktoś dekorował salę samodzielnie? Jest to opłacalne czy jednak warto zlecić to firmie dekoratorskiej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.08.2023 o 15:20, MGDCZYK napisał:

Cześć, czy ktoś dekorował salę samodzielnie? Jest to opłacalne czy jednak warto zlecić to firmie dekoratorskiej? 

To zależy w jakim stylu chcesz zrobić i czy faktycznie masz jakąś swoją wizje. Jeśli chcesz skromnie udekorować salę to może uda się taniej ją udekorować. Musisz liczyć się z tym, że nie tylko kupujesz dekoracje, ale musisz do tych dekoracji kupić jakieś dodatkowe przybory z którymi zostaniesz… kleje, pistolet na klej, zszywki itp. Aaa no i zostaniesz z tymi dekoracjami. Jak chcesz tych dekoracji narobić to może ciebie niezle wynieść. Dodatkowo musisz stracić na to trochę czasu no chyba, że masz kogoś do pomocy. Jak zlecisz firmie to będziesz miała bardziej pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, ty będziesz miała czas na inne sprawy no i po imprezie nie zostaniesz z tymi pierdołami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałam dodać, że czasem samej się nie opłaca robić bo dużo zapłacisz więc jak już to lepiej szukać czegoś w internecie. Jeśli będziesz miała dodatki gotowe ze sklepu to wtedy faktycznie mniej zapłacisz niż za firmę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaką masz sale, w niektórych dekoratorka może zacząć przystrajanie dzień przed weselem lub z samego rana. Zastanów się czy będziesz miała na to czas i energię przed samą imprezą. Ogólnie jeśli chodzi o kwiaty to też ceny są dosyć wysokie, ja chciałam sama dekorować ale finalnie znalazłam dekoratorkę, która zrobiła mi dekoracje w dobrej cenie. Dobra dekoratorka powinna dobrać ci materiały do twojego budżetu.Warro podzwonić i popytać co mogą Ci zaoferować w wyznaczonej kwocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×