Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bommie

Kawusia Bardowska

Polecane posty

7 minut temu, Mamitta napisał:

Niestety Jasiek nie wyszedł zbyt korzystnie na tym zdjęciu, ale to nie on miał być tam gwiazdą. 

Gwiazdą jest tylko i wyłącznie Anna. I właśnie przed tęgo typu komentarzami powinna chronić dzieci nie wrzucając ich zdjęć do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Bommie napisał:

Gwiazdą jest tylko i wyłącznie Anna. I właśnie przed tęgo typu komentarzami powinna chronić dzieci nie wrzucając ich zdjęć do sieci.

Dzieci mają też ojca, zakładam, że to była też jego decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Mamitta napisał:

Dzieci mają też ojca, zakładam, że to była też jego decyzja.

Zakładam, że social media i handlowanie prywatnością to jego decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak siedzi w tym aucie profilem do kamery to można zobaczyć jaki ma wielki nochal... czyżby od kłamania 😏

Edytowano przez antyklekotowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, antyklekotowcy napisał:

Jak siedzi w tym aucie profilem do kamery to można zobaczyć jaki ma wielki nochal... czyżby od kłamania 😏

Niewykluczone, podobno nos i uszy nigdy nie przestają rosnąć, gdy się kłamie pewnie tym bardziej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, antyklekotowcy napisał:

Jak siedzi w tym aucie profilem do kamery to można zobaczyć jaki ma wielki nochal... czyżby od kłamania 😏

Jeszcze lepsze jest zdjęcie robione przez Grześka w salonie optycznym. Widać ją w całej okazałości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska pochwaliła się swoim szczęściem! - artykuł Party z 21.10.2022 na zdjęciu po prawej widać jakie usta naprawdę ma Anka🙈

Nie umiem wkleić tu linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bommie napisał:

"Rolnik szuka żony": Ania Bardowska pochwaliła się swoim szczęściem! - artykuł Party z 21.10.2022 na zdjęciu po prawej widać jakie usta naprawdę ma Anka🙈

Nie umiem wkleić tu linku.

Usta raczej upiększone, nie wierzę w tak ogromną siłę makijażu. Ale proporcje twarzy też się zmieniły, w rolniku była przecież szczuplejsza, a miała pełniejszą buzię niż obecnie. Trudno mi powiedzieć, ale może w policzkach coś jest i brodzie, albo aparat w międzyczasie nosiła, on też potrafi zmienić kształt twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Mamitta napisał:

Usta raczej upiększone, nie wierzę w tak ogromną siłę makijażu. Ale proporcje twarzy też się zmieniły, w rolniku była przecież szczuplejsza, a miała pełniejszą buzię niż obecnie. Trudno mi powiedzieć, ale może w policzkach coś jest i brodzie, albo aparat w międzyczasie nosiła, on też potrafi zmienić kształt twarzy.

Czasem na fotkach widać krzywy obrys ust, a zęby rzeczywiście są trochę inne niż w Rolniku. Generalnie u niej zawsze jest tapeta i filtry, poza tym sama mówiłaś, że jej fotki się różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w komentarzach na Pudlu też można wyczytać ciekawe rzeczy... że Grzesiu dobrze się bawi bez naszej gwiazdy... ciekawe w sumie, czy chodzi na panienki. Szczerze nie zdziwiłoby mnie to. Dziwny jest ten ich związek i szczęście rodzinne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Anka91 napisał:

Ale w komentarzach na Pudlu też można wyczytać ciekawe rzeczy... że Grzesiu dobrze się bawi bez naszej gwiazdy... ciekawe w sumie, czy chodzi na panienki. Szczerze nie zdziwiłoby mnie to. Dziwny jest ten ich związek i szczęście rodzinne.

Dziwne, bo sztuczne i pod publiczkę. Ja bym się chętnie dowiedziała, jak wygląda ich życie i relacje poza kamerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazują cukierkowe życie, a mimo to słychać u nich nieprzyjemne komentarze. Zobaczcie, że w krótkim czasie oboje sporo przytyli, co np. może być objawem zajadania stresu plus być może naprawdę ten alkohol. Dodatkowo to moja prywatna opinia, ale od wyprowadzki ona jakby była ciągle zmęczona, a przecież spełniło się jej marzenie. Może on rzadko bywa w domu teraz i okazało się, że siedzi w nim prawie cały czas sama, bo żeby nie tracić czasu na dojazdy nawet je u rodziców. No nie wiem, ale szczęśliwi ludzie mieliby gdzieś te komentarze, a nie jakby z nudów kasują je (choć bardziej myślę, że to ona) jak obłąkani zostawiając tylko te super pt. zobaczcie jacy jesteśmy szczęśliwi. Szczęścia nie trzeba udowadniać, ono po prostu jest. Dodatkowo jak się nie rozwijasz, to przez jaki czas może Ci dawać radość nowa ...enka, czy nawet coraz droższa torebka. To nadal tylko torebka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alkohol może być, bo widzicie jak ostatnio Grzesiek wyglądał na relacji, gdzie trzymał deskę z jedzeniem... tak nie wygląda człowiek, który zarwał noc bo dziecko nie mogło zasnąć, tylko był zapuchnięty i czerwony jakby tankował od zmierzchu do świtu🤷‍♀️

Anka może być zmęczona, bo raz że jak małż za kołnierz nie wylewa, to pomoże od wielkiego dzwonu. Dwa, dom mały nie jest, dzieci ogarnąć i nakarmić trzeba, a teściowej nie ma już pod bokiem i pomimo spełnienia marzenia o własnych 4 kątach, boleśnie zderzyła się z rzeczywistością.

Co do sytuacji pomiędzy nimi, może być nieciekawie jesli całe życie ustawiają pod publiczkę. Gdzieś czytałam jakiś komentarz na pudlu chyba, że ktoś widział ich w jakiejś restauracji. Oni podobno cały czas kłócili się między sobą, a Liwia zachowywała się tragicznie. Ile w tym prawdy, nie wiem... Nawet jeśli coś kiedyś miedzy nimi było, to mogło się wypalić. Jeśli Grzesiek rzeczywiście sobie bez niej baluje, a ona chociaż się domyśla, to też nie sądzę by nic mu na ten temat nie powiedziała i siedziała cicho, kiedy chodzi na panienki. I może faktycznie zajadają stres. Kredyty same się też nie spłacą 🤷‍♀️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca na roli to nie jest bajka, a jeżeli ona za każdym razem w pole czy do obory się maluje tak jak na relacjach, gdzie są pokazane te miejsca, to Grzesiek może się wkurzyć. Rolnicy to są trudni ludzie, wiem, bo pochodzę ze wsi, z rolniczej rodziny. Alkohol jest bardzo częstym zjawiskiem. Teraz żniwa, więc tym bardziej Grzesiek ma ciężko. Ten, kto wierzy, że "Wsi spokojna, wsi wesoła", nigdy na wsi nie robił i romantyzuje rolnictwo. Rolnicy często zostają inwalidami w młodym wieku, uzależnienia nierzadkie. Żony rolników raczej się nie pindrzą, a ciężko zaiwaniają. A Anka prędzej chce być influenserką niż rolniczką czy panią domu i to widać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ona jest bardzo nieszczęśliwa, mimo dobrego zaplecza finansowego (pomijam milionowe kredyty). Pozwala sobie na wszelkie zachcianki, ale widać tam brak rozmowy z mężem, brak znajomych, przyjaciół..., dlatego opowiada do telefonu o sprawach, które normalni ludzie omawiają w prywatnym gronie.

Żywy dowód na to, że pieniądze szczęścia nie dają.

Edytowano przez Bommie
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami, jakoś tak ciężko się czasami ogląda te filmiki, gdy ona go praktycznie przeprasza za to, że prosi o pomoc przy ich wspólnym domu. Z drugiej strony wiadomo, że on ma masę rolniczych obowiązków. Ona nie ma pomocy u niego, on u niej skoro ona, gdy są żniwa przygotuje obiad i podrzuci kogoś z punktu A do B i to jeszcze w pełnym makijażu i koło się zamyka.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów brak filmu w niedzielę. Szacunek do swoich fanów to ona ma ogromny 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O której wrzuca nowe filmy? Jeśli już powinien być to nawet słowa wyjaśnienia. A co śmieszy najbardziej, to spijanie sobie z dziubków zawsze po komentarzach, że w ich związku widać oziębłość, jeszcze brakuje żeby on dał jej kwiaty i pokazanie jacy są szczęśliwi zaliczone🤦

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mamitta napisał:

O której wrzuca nowe filmy? Jeśli już powinien być to nawet słowa wyjaśnienia. A co śmieszy najbardziej, to spijanie sobie z dziubków zawsze po komentarzach, że w ich związku widać oziębłość, jeszcze brakuje żeby on dał jej kwiaty i pokazanie jacy są szczęśliwi zaliczone🤦

O 10. Rzadko są wyjaśnienia, a jeszcze rzadziej przeprosiny. Kwiaty już były 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne to, że nawet widzów nie potrafi docenić, ani uszanować. Myślę, że to już pokazuje jakim jest człowiekiem. Dzięki nim zarabiają przecież. Ale nie ma obawy, fanki będą potrafiły docenić pracowitość Anki gdy pojawią się kolejne posty sprzedażowe czy filmiki z kolejną reklamą. Czekam jednak na moment, w którym brak szacunku zostanie nagrodzony tym samym, choć może powoli już to się dzieje, co chwilę widzę kod promocyjny na jej sklep z ubraniami. Czyżby nikt tego nie kupował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Mamitta napisał:

Smutne to, że nawet widzów nie potrafi docenić, ani uszanować. Myślę, że to już pokazuje jakim jest człowiekiem. Dzięki nim zarabiają przecież. Ale nie ma obawy, fanki będą potrafiły docenić pracowitość Anki gdy pojawią się kolejne posty sprzedażowe czy filmiki z kolejną reklamą. Czekam jednak na moment, w którym brak szacunku zostanie nagrodzony tym samym, choć może powoli już to się dzieje, co chwilę widzę kod promocyjny na jej sklep z ubraniami. Czyżby nikt tego nie kupował?

Pod filmami pojawiają się komentarze o niesłowności Anki, czyli fanki dostrzegają, że są ignorowane.

Co do sklepów, to moim zdaniem obydwa cienko przędą. W końcu ciuchy tam nie są jakieś super, nie są też sygnowane jej nazwiskiem ani przez nią projektowane, to ciuchy które można kupić wszędzie o wiele taniej i tak jak mówisz, jest dużo promocji) wyprzedaży. Soki nawet nie są robione z owoców z ich gospodarstwa, są robione przez znajomego, mają jedynie ich logo i pewnie lwią część ze sprzedaż przekazują Adrianowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona naprawdę ma jakiś problem z postrzeganiem siebie, i to poważny, skoro na rower w taki upał nakłada taką tapetę.. 🤯 serio, kiedyś postrzegałam ją zupełnie inaczej, jako fajną, gospodarną dziewczynę, której poszczęściło się w programie i udało się jej stworzyć wymarzoną rodzinę... Teraz widzę to wszystko zgoła inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Anka91 napisał:

Ona naprawdę ma jakiś problem z postrzeganiem siebie, i to poważny, skoro na rower w taki upał nakłada taką tapetę.. 🤯 serio, kiedyś postrzegałam ją zupełnie inaczej, jako fajną, gospodarną dziewczynę, której poszczęściło się w programie i udało się jej stworzyć wymarzoną rodzinę... Teraz widzę to wszystko zgoła inaczej. 

Przecież ona miała tapetę nawet w żniwa, gdy rozwoziła ludzi z pola na pole w upałach. Widać, że nie ma pojęcia i tej pracy, bo żniwa to upał, kurz, pot, pył, drobinki z roślin itd. a makijaż to ostatnie o czym się w tej chwili myśli. Nie wyobrażam sobie mieć tapety podczas żniw, dwa zostałabym wyśmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Anka91 napisał:

Ona naprawdę ma jakiś problem z postrzeganiem siebie, i to poważny, skoro na rower w taki upał nakłada taką tapetę.. 🤯 serio, kiedyś postrzegałam ją zupełnie inaczej, jako fajną, gospodarną dziewczynę, której poszczęściło się w programie i udało się jej stworzyć wymarzoną rodzinę... Teraz widzę to wszystko zgoła inaczej. 

Dokładnie, mogło to wyglądać fajnie, gdy jeszcze naprawdę fajne było w realu. Obecnie trochę taka karykatura z tego wychodzi, którą ktoś na siłę próbuje przerobić na obraz. Plus wspomniany wygląd, jak bardzo ona nie wierzy w siebie, że nakłada taką tapetę, która jej się rozmazuje zamiast odpuścić po prostu i gdzie jest partner, który często dodaje skrzydeł (nawet jeśli kobieta nie jest idealna). Mam wrażenie, że to wszystko jest takie niespójne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bommie napisał:

Przecież ona miała tapetę nawet w żniwa, gdy rozwoziła ludzi z pola na pole w upałach. Widać, że nie ma pojęcia i tej pracy, bo żniwa to upał, kurz, pot, pył, drobinki z roślin itd. a makijaż to ostatnie o czym się w tej chwili myśli. Nie wyobrażam sobie mieć tapety podczas żniw, dwa zostałabym wyśmiana.

Daleko jej do rolniczki, w sumie do kucharki czy przedszkolanki też skoro nie potrafi uatrakcyjnić dzieciom zabawy, ale ciekawe na ile Grzesiek jest takim rolnikiem jak wszyscy myślą. Myślę, że tu sąsiedzi mogliby się wypowiedzieć, bo to co oni pokazują całą prawdą zapewne nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mamitta napisał:

Daleko jej do rolniczki, w sumie do kucharki czy przedszkolanki też skoro nie potrafi uatrakcyjnić dzieciom zabawy, ale ciekawe na ile Grzesiek jest takim rolnikiem jak wszyscy myślą. Myślę, że tu sąsiedzi mogliby się wypowiedzieć, bo to co oni pokazują całą prawdą zapewne nie jest. 

Widziałam komentarz niby kogoś z okolicy i ten ktoś twierdzi, że całą gospodarkę obrabia ojciec, a Grzesiek tylko lata z kamerą. Patrząc na to, że wyjechał sobie do Czorsztyna nie mając pracowników i dużo pracy w polu, jestem skłonna w to uwierzyć. Anka to też pozerka, wystarczy spojrzeć na jej obiady, ogródek ... W domu i wokół niego podobno też jest syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rodzice Grześka są zakładam cierpliwi, a co jeśli to oni nie mogli wytrzymać wspólnego mieszkania. Znam takie osoby, co potrafią pokazywać swoją pracowitość gdy pojawia się ktoś z zewnątrz, a gdy nikt nie patrzy to palcem nie kiwną. Intuicja mi podpowiada, że to raczej taki typ, co chętnie oddaje obowiązki niż kogoś odciąży. Plus cały ten wątek w zasadzie, no nie jest to perfekcyjna Pani domu. Anka jakaś zmęczona od wyprowadzki, może skończyło się usługiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mamitta napisał:

Rodzice Grześka są zakładam cierpliwi, a co jeśli to oni nie mogli wytrzymać wspólnego mieszkania. Znam takie osoby, co potrafią pokazywać swoją pracowitość gdy pojawia się ktoś z zewnątrz, a gdy nikt nie patrzy to palcem nie kiwną. Intuicja mi podpowiada, że to raczej taki typ, co chętnie oddaje obowiązki niż kogoś odciąży. Plus cały ten wątek w zasadzie, no nie jest to perfekcyjna Pani domu. Anka jakaś zmęczona od wyprowadzki, może skończyło się usługiwanie.

Wyprowadzka uduwodnila, że Anka robi niewiele i byle jak. Byle jaki warzywniak zarośnięty chwastami, byle jakie obiady na bazie śmietany, którymi rolnik się nie naje, byle jakie zajmowanie się odchowanymi przez teściową dziećmi. Jedyne, na czym jej zależy to nadal zakupy i salony piękności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona chyba żyje w swoim wyidealizowanym świecie i naprawdę uważa, że dobrze gotuje (paranoja żeby osoba, która nie potrafi gotować pokazywała innym jak to robić) czy świetnie wygląda (ciągły retusz, czy makijaż i to nigdy lekki). Chyba, że życie w internecie jest ważniejsze, tam tysiące osób widzi jak pięknie wg niej wygląda w tym filtrze oczywiście się do tego nie przyznając, a jedynie małe grono widzi jak wygląda naprawdę i spora część bez dostępu do Instagrama np. Dziwne, ale w internecie to małżeństwo też ma wyglądać na udane, a jakoś oboje tym szczęściem rodzinnym nie epatują jak już się czyta między wierszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Mamitta napisał:

Ona chyba żyje w swoim wyidealizowanym świecie i naprawdę uważa, że dobrze gotuje (paranoja żeby osoba, która nie potrafi gotować pokazywała innym jak to robić) czy świetnie wygląda (ciągły retusz, czy makijaż i to nigdy lekki). Chyba, że życie w internecie jest ważniejsze, tam tysiące osób widzi jak pięknie wg niej wygląda w tym filtrze oczywiście się do tego nie przyznając, a jedynie małe grono widzi jak wygląda naprawdę i spora część bez dostępu do Instagrama np. Dziwne, ale w internecie to małżeństwo też ma wyglądać na udane, a jakoś oboje tym szczęściem rodzinnym nie epatują jak już się czyta między wierszami.

Na YT są osoby, które wrzucają jej relacje do sieci. Przerażające i jednocześnie śmieszne jest tam to, że w komentarzach odzywają się jej fanki, zwracają się bezpośrednio do niej i bronią (oskarżają o zazdrość), gdy ktoś śmie Ankę skrytykować 🤦😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×