Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aviatorka

Julia Caban

Polecane posty

Ja oglądam, ale dawno nic nie dodawała. Ma nową pracę, pewnie dlatego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, sabalka napisał:

Ja oglądam, ale dawno nic nie dodawała. Ma nową pracę, pewnie dlatego. 

Ona ma jakiś drugi kanał,  anglojęzyczny i tam chyba więcej dodaje. Plus insta... Kiedyś bardzo lubiłam ją oglądać i wspominam z sentymentem, choć wiele hejtu się na kafe na nią wylało swego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest jakaś niestrawna. Niby sympatyczna, a taka skupiona na sobie, że ciężko się ją ogląda. A jak sobie przypomnę filmik o tym jak się żaliła jakie to miała trudne dzieciństwo...Odsubowałam już dawno.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten jej anglojęzyczny kanał bardzo słabo hula, mało wyświetleń ma. Mąż też po zwolnieniu w twitterze zaczął prowadzić swój kanał. Ja mam do niej ogromny sentyment, czasem ją obejrzę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, 3 gracje napisał:

ten jej anglojęzyczny kanał bardzo słabo hula, mało wyświetleń ma. Mąż też po zwolnieniu w twitterze zaczął prowadzić swój kanał. Ja mam do niej ogromny sentyment, czasem ją obejrzę sobie

Mam podobnie. Wielka szkoda że mało nagrywa na polskim kanale. Z tego co pamiętam miała sporo fanek. I ciekawi mnie dlaczego usunęła niektóre filmy ze swojego kanału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamiętam że chyba miała poważny kryzys, jak dodała filmik skąd ma pieniądze. i tam nagrywała że jak jej dawali na drożdżówki to ona oszczędzała i chodziłą głodna, ze miała kase z komunii, że tak naprawdę jest z biednego domu.... 😄 spory dysonans w porównaniu do tego co pokazywała. loty do stanów, kosmetyki mac, gadżety apple etc.

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 3 gracje napisał:

pamiętam że chyba miała poważny kryzys, jak dodała filmik skąd ma pieniądze. i tam nagrywała że jak jej dawali na drożdżówki to ona oszczędzała i chodziłą głodna, ze miała kase z komunii, że tak naprawdę jest z biednego domu.... 😄 spory dysonans w porównaniu do tego co pokazywała. loty do stanów, kosmetyki mac, gadżety apple etc.

Dokładnie, bardzo zakłamana i niewiarygodna dziewczyna. Pamietam jej filmik który nagrywała z apartamentowca znajdującego się w jednym z wieżowców w San Francisco, gdzie narzekała jak to ona w życiu miała ciężko i jaka to ona jest biedna. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ona w to wierzy,że tak jej ciężko.sama się nakręca i żyje w bance 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bycie biednym w dzieciństwie i życie na dobrym poziomie w dorosłym życiu się ze sobą nie wykluczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ pamietam jeszcze jej wcześniejsze filmy. Miałam wrażenie, ze oglądam 90 letnia babcie. Wiało od niej Hipochondrią. Chyba wszystkie choroby świata miała. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nagrywała z polski to nie mogłam jej znieść - wydawała mi sie mega nudna i powolna.

z perspektywy czasu widzę, ze umiała walczyć o swoje (mieszka w stanach, jest z Amerykaninem, ma legalna prace). Zazdroszczę takim laskom 🙂 ale w pozytywnym sensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Glos_rozsadku napisał:

Jak nagrywała z polski to nie mogłam jej znieść - wydawała mi sie mega nudna i powolna.

z perspektywy czasu widzę, ze umiała walczyć o swoje (mieszka w stanach, jest z Amerykaninem, ma legalna prace). Zazdroszczę takim laskom 🙂 ale w pozytywnym sensie

ona chyba za wszelką cenę chciała do tych Stanów. I docelowo mieć chłopa stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Aviatorka napisał:

ona chyba za wszelką cenę chciała do tych Stanów. I docelowo mieć chłopa stamtąd.

Mieszkałam w tym kraju 5 lat i nie rozumiem jak za wszelką cenę można chcieć tam mieszkać. Tym bardziej, ze ona jest teraz w LA czyli w najbardziej zasyfiałym i jednym z najniebezpieczniejszych miast w USA, gdzie bezdomni robią pod siebie a co 20 metrów zaczepiają cie podejrzane ćpuny. 
probowalam się przekonać kiedyś do tej dziewczyny ale jej filmiki dosłownie nic nie wnosiły. Niewiele można było się z nich dowiedzieć. Nie odpowiadała konkretnie na pytania, tylko lakonicznie ogólnikowo, tak ze każdy filmik był o wszystkim i o niczym. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.09.2023 o 13:07, Aviatorka napisał:

ona chyba za wszelką cenę chciała do tych Stanów. I docelowo mieć chłopa stamtąd.

Taaak kiedyś przecież sama posala ze będąc w USA jeździła w dobre dzielnice z kuzynka czy tam koleżanka i odpalala Tindera, także myśle ze cel tam był dość konkretny. Dla mnie mega nudna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaka beka ... myślała, że w Polsce upały są w lipcu i dziwi ja ,że w sierpniu też 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

A w tym roku akurat nie było zbyt upalnie ,więc na co ona narzeka xD

Edytowano przez kokossa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pileapeperomioides napisał:

ile ona juz mieszka w tych Stanach, ze ma akcent jak dżoana krupa?

No właśnie ona ciagle taki akcent miała xd nawet jeszcze jak mieszkała w Waw 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jestem_glodna napisał:

No właśnie ona ciagle taki akcent miała xd nawet jeszcze jak mieszkała w Waw 

No to ewidentnie udawany. Błagam, ludzie urodzeni za granicą często nawet tak nie mówią. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pileapeperomioides napisał:

No to ewidentnie udawany. Błagam, ludzie urodzeni za granicą często nawet tak nie mówią. 

 generalnie to było tak ze po jednym wyjeździe do US nagle pojawił się akcent, była z tego beka już dawno.  

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×