Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

A nie myślicie że te jej dziwne zachowania mogą wynikać z tego że coś bierze? Jednak zycie na wysokim poziomie, teraz oświecona singielka. Nigdy nie wiadomo, ja akurat średnio umiem rozpoznawać takich ludzi ale może coś w tym jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, jolie666 napisał:

A nie myślicie że te jej dziwne zachowania mogą wynikać z tego że coś bierze? Jednak zycie na wysokim poziomie, teraz oświecona singielka. Nigdy nie wiadomo, ja akurat średnio umiem rozpoznawać takich ludzi ale może coś w tym jest 

Ona zawsze taka była, to wcześniej chyba czasem Mati hamował jej durnoty, a teraz nie ma takiej osoby. Z drugiej strony ja widzę ją jako osobę zagubioną, która na siłę chce pokazać jaka jest szczęśliwa, sexi i w ogóle naj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, IsabelaZet napisał:

Ona zawsze taka była, to wcześniej chyba czasem Mati hamował jej durnoty, a teraz nie ma takiej osoby. Z drugiej strony ja widzę ją jako osobę zagubioną, która na siłę chce pokazać jaka jest szczęśliwa, sexi i w ogóle naj 

Im bardziej nas próbuje przekonać, że jest szczęśliwa, tym mniej jej wierzę... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2023 o 21:42, Marisur napisał:

Na pewno nie jest z tego powodu szczęśliwa 

 

1 godzinę temu, Blada napisał:

Im bardziej nas próbuje przekonać, że jest szczęśliwa, tym mniej jej wierzę... 

No właśnie, gdyby była to by nie próbowała przekonywać o tym wszystkich

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, jolie666 napisał:

A nie myślicie że te jej dziwne zachowania mogą wynikać z tego że coś bierze? Jednak zycie na wysokim poziomie, teraz oświecona singielka. Nigdy nie wiadomo, ja akurat średnio umiem rozpoznawać takich ludzi ale może coś w tym jest 

Nie chcę diagnozować ludzi przez internet ale ona jest moim gilty pleasure od czasu bloga (pamiętamy zniszczone baletki Tory Burch), pierwszych piątków i innych rzeczy. Jak dla mnie ona czasami się zachowuje jakby wpadała z mega radości w zjazd i potem w drugą stronę. Jak się na coś nakręci, to jest hiperfokus, a potem najczęściej porzucenie danego przedsięwzięcia. Dla mnie coś bardzo dziwnego. Sama mam znajomą w podobnej sytuacji do niej - 32 lata, rok po rozwodzie. Z byłym mężem byli razem od 16 roku życia. Spotyka się czasami z jakimiś facetami ale do zachowania naszej singielki jej bardzo daleko 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eliza niedawno mówiła że w końcu, po raz pierwszy w życiu ma kolegów, a nawet jednego przyjaciela. Ciężko mi w to uwierzyć, serio, ona non stop obraca się w towarzystwie kobiet, na tej parapetówce też chyba były same dziewczyny, wyjazdy z dziewczynami, obiadki z dziewczynami... mam wrażenie że jak ona rozmawia z jakimś typem to od razu wpada w tę swoją "feminine energy" czyli staje się taką rozchichotaną kokietką, co pewnie na początku jest w sumie całkiem urocze ale później musi nieźle wkurzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, dlaczego Eluwina zwykłą spódnicę z węzłem nazywa spódnicą ladacznicy? Już któryś raz się to powtarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.10.2023 o 09:22, dariaol napisał:

Eliza niedawno mówiła że w końcu, po raz pierwszy w życiu ma kolegów, a nawet jednego przyjaciela. Ciężko mi w to uwierzyć, serio, ona non stop obraca się w towarzystwie kobiet, na tej parapetówce też chyba były same dziewczyny, wyjazdy z dziewczynami, obiadki z dziewczynami... mam wrażenie że jak ona rozmawia z jakimś typem to od razu wpada w tę swoją "feminine energy" czyli staje się taką rozchichotaną kokietką, co pewnie na początku jest w sumie całkiem urocze ale później musi nieźle wkurzać. 

Ona chyba kiedyś przyjaźniła się z Kominkiem? Tak się zastanawiam co się z kolesiem stało? 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.10.2023 o 20:17, Blada napisał:

Ktoś wie, dlaczego Eluwina zwykłą spódnicę z węzłem nazywa spódnicą ladacznicy? Już któryś raz się to powtarza...

Może wyczuwa od niej energie ladacznicy?😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też patrząc w lustro nie możecie uwierzyć, że to Wasze ciało? 😀

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Blada napisał:

Czy Wy też patrząc w lustro nie możecie uwierzyć, że to Wasze ciało? 😀

No mam tak, szczególnie jak po całym dniu obżarstwa patrzę na mój ciążowy brzuch, a w ciąży nie jestem 🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie wrażenie że te randki są w większości wymyślane na potrzeby nowego profilu? 😄 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Asiamuuv napisał:

Czy wy też macie wrażenie że te randki są w większości wymyślane na potrzeby nowego profilu? 😄 

Myślę, że nie, myślę że ona rzeczywiście uprawia taką masówkę, ale nic ciekawego z tego nie wychodzi, bo i szuka kolesi po świecie i na dłuższy czas nikt się nią pewnie nie interesuje. Ale imo ona jest uzależniona od atencji i robi z tego spotykania się z chłopami lifestyle, na pierwszych randkach dużo się o sobie mówi to jest w siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×