Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gwiezdny pył

Handel obwoźny

Polecane posty

1 godzinę temu, Gwiezdny pył napisał:

Ja akurat uważam, że nie trzeba być super tancarzem, żeby sobie tańczyć. Niech każdy tańczy jak ma ochotę. 

Chodzi mi o to, że wychodząc na jakąś imprezkę idę się dobrze bawić, potańczyć, pogadać z ludźmi i spędzić fajnie czas, a nie latać z telefonem i nagrywać, zamiast przeżywać. Taki festiwal próżności to był jak dla mnie. I że ona tak robi to akurat nic nowego, ale mam wrażenie, że pod jej wpływem inni lekarze zaczynają zachowywać się tak samo głupio. 

Normalni ludzie idą na imprezę i bawią się, rozmawiają, tańczą, robią to, co im sprawia przyjemność.

Te błazny nagrywają dla kasy, dla poklasku, dla kolejnych followersów. Niby lekarze, a zachowują się gorzej od dzieci z przedszkola. Poklask, kasa, reklama- tylko to im w głowie. Próżność do kwadratu, brak smaku, ohyda.

To wzbudza moje obrzydzenie. I tacy nas leczą ! Masakra !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tej wielkiej wyprzedaży? Ewidentnie wietrzenie magazynu i sprzedaż zalegających szmat. Oczywiście do tego cała narracja od Nicolki, że ta promocja i ceny specjalnie dla klientów. HA HA HA

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, K80 napisał:

A co myślicie o tej wielkiej wyprzedaży? Ewidentnie wietrzenie magazynu i sprzedaż zalegających szmat. Oczywiście do tego cała narracja od Nicolki, że ta promocja i ceny specjalnie dla klientów. HA HA HA

Tam sie juz marnie sprzedaje wszystko. Wystarczy poczytac komentarze w google o firmie, maja coraz wiecej zlych opinii

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nattallie napisał:

Tam sie juz marnie sprzedaje wszystko. Wystarczy poczytac komentarze w google o firmie, maja coraz wiecej zlych opinii

rok temu tez tak bylo, ale teraz mniej towaru chyba? zabraklo wielu rzeczy b. szybko 
ale to taki dobry myk, zeby rynekm kupil u nich nim black friday przyjdzie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio u niej strasznie zniesmaczyło jak nagrywała Kuby sobotnie czy tam niedzielne sp......olki (sama to tak określiła) z domu. Ja rozumiem, że mogło jej się to nie podobać ale nagrywać dla obcych ludzi takie rzeczy. Nie wiem jak on się czuł jak publicznie zmusiła go do tłumaczenia się z tego. Dla mnie to było żenujące. Mogli sami sobie to przerobić. A z tą Emilką to chyba koniec tej wielkiej przyjaźni. Ciekawe czy poszło faktycznie o te swetry. Zresztą coś ostatnio dużo ludzi wieje z tej super firmy ale też z jej życia prywatnego. A z tą hellokejt też chyba już koniec. I wydaje mi się, że następna będzie ta panimatka. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, K80 napisał:

A co myślicie o tej wielkiej wyprzedaży? Ewidentnie wietrzenie magazynu i sprzedaż zalegających szmat. Oczywiście do tego cała narracja od Nicolki, że ta promocja i ceny specjalnie dla klientów. HA HA HA

Myślę, że to to samo, co roku. Wietrzy magazyn, bo szmaty chińskie zalegają i nie sprzedają się. Ludzie nie chcą już tego badziewia. Wystarczy poczytać opinie w google o tej firmie. Nie, to nie jest promocja dla klientów, to zysk dla nikoli i firmy, nabijanie kabzy kosztem instamateczek.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, betawlk napisał:

Mnie ostatnio u niej strasznie zniesmaczyło jak nagrywała Kuby sobotnie czy tam niedzielne sp......olki (sama to tak określiła) z domu. Ja rozumiem, że mogło jej się to nie podobać ale nagrywać dla obcych ludzi takie rzeczy. Nie wiem jak on się czuł jak publicznie zmusiła go do tłumaczenia się z tego. Dla mnie to było żenujące. Mogli sami sobie to przerobić. A z tą Emilką to chyba koniec tej wielkiej przyjaźni. Ciekawe czy poszło faktycznie o te swetry. Zresztą coś ostatnio dużo ludzi wieje z tej super firmy ale też z jej życia prywatnego. A z tą hellokejt też chyba już koniec. I wydaje mi się, że następna będzie ta panimatka. 

Od toksycznych ludzi inni ludzie uciekają. Chyba już zwiali wszyscy od pani "doktór".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, betawlk napisał:

Mnie ostatnio u niej strasznie zniesmaczyło jak nagrywała Kuby sobotnie czy tam niedzielne sp......olki (sama to tak określiła) z domu. Ja rozumiem, że mogło jej się to nie podobać ale nagrywać dla obcych ludzi takie rzeczy. Nie wiem jak on się czuł jak publicznie zmusiła go do tłumaczenia się z tego. Dla mnie to było żenujące. Mogli sami sobie to przerobić. A z tą Emilką to chyba koniec tej wielkiej przyjaźni. Ciekawe czy poszło faktycznie o te swetry. Zresztą coś ostatnio dużo ludzi wieje z tej super firmy ale też z jej życia prywatnego. A z tą hellokejt też chyba już koniec. I wydaje mi się, że następna będzie ta panimatka. 

Mnie również. Jak ona idzie na dyżur to Kuba zajmuje się dziećmi. Na jakieś atrakcje dla dzieci to zawsze Kuba zabiera. Widać gołym okiem, że dzieci bardziej lgną do niego. To co on już nie ma prawa odpocząć i coś porobić samemu. Gwiazdeczce ciężko jest siedzieć z ... w domu i zajmować się rozwydrzonym Rogerem i stłamszonym przez niego Gilbertem? A tak naprawdę pewnie ona boi się, ze pantofelek znajdzie inna, młodszą, sympatyczniejszą atrakcje poza domem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że między Emilą, a Mg już wcześniej zaczęło się psuć. Od afery kolejowej. N miała żal do E, że ta się za nią nie wstawiła no to w końcu ją bez kolejki wpuściła, a Emilia milczała... A swetry tylko przelały czarę goryczy , że pół świata produkuje takie swetry , a E się czepiała , że Mg skopiowała... One obie siebie są wartę, ten Endzel śpiewający to wcale nie taki aniołek...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lilua55 napisał:

Uważam, że między Emilą, a Mg już wcześniej zaczęło się psuć. Od afery kolejowej. N miała żal do E, że ta się za nią nie wstawiła no to w końcu ją bez kolejki wpuściła, a Emilia milczała... A swetry tylko przelały czarę goryczy , że pół świata produkuje takie swetry , a E się czepiała , że Mg skopiowała... One obie siebie są wartę, ten Endzel śpiewający to wcale nie taki aniołek...

Oczywiście, że tak. Obydwie panie siebie warte są. I ich działania biznesowe i inne bynajmniej nie są transparentne. Wart pac pałaca i pałac paca 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2023 o 07:32, betawlk napisał:

Mnie ostatnio u niej strasznie zniesmaczyło jak nagrywała Kuby sobotnie czy tam niedzielne sp......olki (sama to tak określiła) z domu. Ja rozumiem, że mogło jej się to nie podobać ale nagrywać dla obcych ludzi takie rzeczy. Nie wiem jak on się czuł jak publicznie zmusiła go do tłumaczenia się z tego. Dla mnie to było żenujące. Mogli sami sobie to przerobić. A z tą Emilką to chyba koniec tej wielkiej przyjaźni. Ciekawe czy poszło faktycznie o te swetry. Zresztą coś ostatnio dużo ludzi wieje z tej super firmy ale też z jej życia prywatnego. A z tą hellokejt też chyba już koniec. I wydaje mi się, że następna będzie ta panimatka. 

Pani matka, będzie się trzymać rękami i nogami. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Wierna fanka napisał:

Pani matka, będzie się trzymać rękami i nogami. 

Oczywiście! Gdzie ona za taką pensje będzie spijać kawki, plotkować i ubierać szmaty. Do tego za darmo wczasy na santorini. Będzie się trzymać Nicolki pazurami i przytakiwać i zgadzać się na każdą głupotę.

Widzieliście wywód gacioli na temat tych anulowanych zamówień? I jej tłumaczenie, że jak by były wyższe ceny tych kurtek co sprzedały się podwójnie, niż był stan to tych problemów by nie było. To po co robią tą wyprzedaż jak taki problem? Zresztą co wyprzedaż jest jakiś problem a szmaty zalegają to trzeba je opchnąć wpatrzonym w gaciole madką. Na 100% pani matka nagadała, że klientki niemiłe wiec był ten wysryw!!!!!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2023 o 11:51, K80 napisał:

Oczywiście! Gdzie ona za taką pensje będzie spijać kawki, plotkować i ubierać szmaty. Do tego za darmo wczasy na santorini. Będzie się trzymać Nicolki pazurami i przytakiwać i zgadzać się na każdą głupotę.

Widzieliście wywód gacioli na temat tych anulowanych zamówień? I jej tłumaczenie, że jak by były wyższe ceny tych kurtek co sprzedały się podwójnie, niż był stan to tych problemów by nie było. To po co robią tą wyprzedaż jak taki problem? Zresztą co wyprzedaż jest jakiś problem a szmaty zalegają to trzeba je opchnąć wpatrzonym w gaciole madką. Na 100% pani matka nagadała, że klientki niemiłe wiec był ten wysryw!!!!!

U niej zawsze jest problem. Zawsze klienci winni, niemili, a oszukańcze promocje jak były, tak są.I zawsze to narzekanie, biadolenie, pretensje do kupujących. Właśnie- po co robić wyprzedaż, czy promocje wtedy? Magazyn z towarem stoi, bo handlują chińskim gumnem, a klienci już nie są tacy naiwni, jak parę lat temu.

Wystarczy poczytać opinie na googlach o firmie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jakieś naiwne firmy zgłoszą się do tego pożal się boże bloku reklamowego. On jest zawsze tak nudny i obciachowy, że raczej jest to anty-reklama firmy. Nicolka i Gocha będą się spalać!!! Porażka

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gala Warszawianka roku. I u Niki prawie nic na temat laureatki, za to 10 strorików o tym, że w 2019 to ONA dostała ten tytuł. Ona, ona, ona. A to, że ktoś inny potem to nieważne. Ważne, że ONA w 2019 wygrała. Niech wszyscy pamiętają. A jak nie pamiętają to ona przypomni. 10 razy 🤡

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gwiezdny pył napisał:

Wczoraj gala Warszawianka roku. I u Niki prawie nic na temat laureatki, za to 10 strorików o tym, że w 2019 to ONA dostała ten tytuł. Ona, ona, ona. A to, że ktoś inny potem to nieważne. Ważne, że ONA w 2019 wygrała. Niech wszyscy pamiętają. A jak nie pamiętają to ona przypomni. 10 razy 🤡

Wygrała wtedy dzięki ratlerkom. Przykre to, że tacy ludzie wygrywają i wstyd.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2023 o 08:33, anna magda napisał:

Wygrała wtedy dzięki ratlerkom. Przykre to, że tacy ludzie wygrywają i wstyd.

Tym bardziej, że jej największą chlubą jest jej austriacki paszport. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba w tym rogerze musiała jednak być sprzedaż na wyprzedaży. Pełno szmat i kosmetyków został. Teraz aby ratlerki zapisały się do newslettera rozdają kupony rabatowe aby ta chińszczyzna zalegająca się sprzedała. Porażka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, K80 napisał:

Słaba w tym rogerze musiała jednak być sprzedaż na wyprzedaży. Pełno szmat i kosmetyków został. Teraz aby ratlerki zapisały się do newslettera rozdają kupony rabatowe aby ta chińszczyzna zalegająca się sprzedała. Porażka.

Ja to się dziwię, że w ogóle jest jeszcze ktoś, kto to kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2023 o 10:38, Lilua55 napisał:

Uważam, że między Emilą, a Mg już wcześniej zaczęło się psuć. Od afery kolejowej. N miała żal do E, że ta się za nią nie wstawiła no to w końcu ją bez kolejki wpuściła, a Emilia milczała... A swetry tylko przelały czarę goryczy , że pół świata produkuje takie swetry , a E się czepiała , że Mg skopiowała... One obie siebie są wartę, ten Endzel śpiewający to wcale nie taki aniołek...

O co chodzi z  jakas afera kolejkowa? O swetrach to slyszalam i zauwazylam, ze od tamtej pory nie maja ze soba one kontaktu, ale widze, ze ogolnie od niej ostatnio wszyscy sie odwracaja. Z Gosia tez juz nie ma takich relacji jak wczesniej. Zostanie w koncu sama. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2023 o 11:42, Nattallie napisał:

O co chodzi z  jakas afera kolejkowa? O swetrach to slyszalam i zauwazylam, ze od tamtej pory nie maja ze soba one kontaktu, ale widze, ze ogolnie od niej ostatnio wszyscy sie odwracaja. Z Gosia tez juz nie ma takich relacji jak wczesniej. Zostanie w koncu sama. 

Nicolka na livie sie przyznała, że przyjmuje koleżanki na badania bez kolejki na nfz. Gacola stwierdziła, że wszyscy lekarze tak robia. A Emilka robiła z tej wizyty relacje. Dramat

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co słychać u naczelnej tandeciary instagrama? To ja ustroiła dom na świta!!! Naciapane jak w cyrku!!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A piecze kurczaki i handluje. Zastanawiam się kiedy ona się douczą czy czyta literaturę fachową np. Kto tam ogarnia te dzieciaki. Jej mąż niby lekarz i biznesmen ale wygląda na.nieogara i pantoflarza. Ona go tylko sztorcuje jak w sobotę zniknął na 4 godziny bo poszedł pobiegać. Mam biegacza w domu. Wraca mokry po prostu po 10 km i niecałej godzinie. Ten jak młody bóg krzątał się po kuchni w stroju biegacza. Dziwne. Może ...zielil przed nią. Jak on z nią funkcjonuje. Z tą jej rodzinką. Co on tam ma do gadania. Z jej koleżankami z yotuba. Co kumaty ponoć facet ma do gadania z tymi tłukami. Ta lily masti czy jakoś 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kowalka napisał:

A piecze kurczaki i handluje. Zastanawiam się kiedy ona się douczą czy czyta literaturę fachową np. Kto tam ogarnia te dzieciaki. Jej mąż niby lekarz i biznesmen ale wygląda na.nieogara i pantoflarza. Ona go tylko sztorcuje jak w sobotę zniknął na 4 godziny bo poszedł pobiegać. Mam biegacza w domu. Wraca mokry po prostu po 10 km i niecałej godzinie. Ten jak młody bóg krzątał się po kuchni w stroju biegacza. Dziwne. Może ...zielil przed nią. Jak on z nią funkcjonuje. Z tą jej rodzinką. Co on tam ma do gadania. Z jej koleżankami z yotuba. Co kumaty ponoć facet ma do gadania z tymi tłukami. Ta lily masti czy jakoś 

On jest tam prezesem, zarabia kasę. To złudne, że jest ponad N intelektem czy umiejętnościami. Nie spotkałaś się z tym, że facet idzie zajmować się swoimi sprawami w weekend? Mają opiekunkę d ok dzieci przecież, na pewno, ta co sprząta odbiera dzieciaki że szkoły i siedzi z nimi. Tak się żyje, jak się ma kasę, oni w firmie albo w robocie, dzieciakami ktoś się zajmie. I to jest normalne przecież w wielu domach 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, obgaduje napisał:

On jest tam prezesem, zarabia kasę. To złudne, że jest ponad N intelektem czy umiejętnościami. Nie spotkałaś się z tym, że facet idzie zajmować się swoimi sprawami w weekend? Mają opiekunkę d ok dzieci przecież, na pewno, ta co sprząta odbiera dzieciaki że szkoły i siedzi z nimi. Tak się żyje, jak się ma kasę, oni w firmie albo w robocie, dzieciakami ktoś się zajmie. I to jest normalne przecież w wielu domach 

Tylko denerwujące jest jej narzekanie, że pantofel znowu uciekł. Przecież ta opiekunka i pomoc domowa nie jest u nich 24 godz. na dobę. Jak gwiazda ma dyżur, idzie podciągnąć te doczepy, spotkać się z koleżaneczkami lub wszystko byle tylko nie siedzieć w domu to wtedy w domu jest kuba z dziećmi Więc chyba mu się należy wyjść na bieganie bez narzekania ze strony nicolki. Mam wrażenie, że ona nie lubi zostawać sama z dzieciakami. A to, że on nie ma nic do powiedzenia w domu to jest całkiem inna sprawa!!!

Edytowano przez K80
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, K80 napisał:

Tylko denerwujące jest jej narzekanie, że pantofel znowu uciekł. Przecież ta opiekunka i pomoc domowa nie jest u nich 24 godz. na dobę. Jak gwiazda ma dyżur, idzie podciągnąć te doczepy, spotkać się z koleżaneczkami lub wszystko byle tylko nie siedzieć w domu to wtedy w domu jest kuba z dziećmi Więc chyba mu się należy wyjść na bieganie bez narzekania ze strony nicolki. Mam wrażenie, że ona nie lubi zostawać sama z dzieciakami. A to, że on nie ma nic do powiedzenia w domu to jest całkiem inna sprawa!!!

Pantofel ucieka, bo ma dość. A że wspólne interesy i dzieci mają...no cóż...Całkiem nie ucieknie, bo nie może. Ona powinna przestać narzekać, bo to, że on z taką familią i żonką jeszcze jest, to cud.

Myślę, że jednak facet powinien się postawić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu się naraziła ludziom pod ostatnią rolką o przyspieszeniu porodu 🙈 ale tam położne po niej jadą, zresztą nie tylko polozne 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu chwalenie sie tym jak drogie rzeczy kupila to juz nie jest nawet niesmaczne to jest juz nudne

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Olaolaseniora napisał:

Znowu się naraziła ludziom pod ostatnią rolką o przyspieszeniu porodu 🙈 ale tam położne po niej jadą, zresztą nie tylko polozne 

Taa, odwraca kota ogonem teraz, każe się poloznym do edukować. Sama się niech edukuje. Na sympozja niech pojeździ itp. 

A nie sorry, ona się woli pochwalić strojem na narty za grube tysie, wyjazdem w góry na święta i czy Rogerek będzie w grupie straszej bo on wyśmienicie jeździ na nartach. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Nattallie napisał:

Znowu chwalenie sie tym jak drogie rzeczy kupila to juz nie jest nawet niesmaczne to jest juz nudne

I obrzydliwe.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×