Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gwiezdny pył

Handel obwoźny

Polecane posty

20 godzin temu, solejukowa napisał:

Dzisiaj był pogrzeb Uli, którą tak niby wspierała, a zamiast ciszy na jej profilu, jest kłótnia o brwi. Młoda kobieta zmarła, a ona wróciła z pogrzebu do domu (jeśli w ogóle na nim była) i pierdzieli o włosach nad oczami. 

Mi się wydaje, że ona nie była... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu Ona się nie zadaje już z dr Wojtkiem ?? Na bierząco nie jestem ale tam jakoś mnie ostatnio ten temat zainteresował .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2023 o 21:21, Annka napisał:

A czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu Ona się nie zadaje już z dr Wojtkiem ?? Na bierząco nie jestem ale tam jakoś mnie ostatnio ten temat zainteresował .

No jest już niepotrzebny, wcześniej, jak pracował w Uczkin były wspólne sweet focie, reklamy na IG, udawana przyjaźń, wszystko, aby podnieść zasięgi. Jak Wojciech odszedł w ramach protestu, po usunięciu Wielgosia, stał się zbędny. Teraz handlara nowym wchodzi w dooopę. Tym, z którymi po drodze do kolejnych interesów.

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dziś padłam ona chce nagrywać podcasty jak gwiazda nie potrafi się wysłowić!!!!! ha ha ha 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z newsów: 1) chyba będzie się przeprowadzać niebawem oraz 2) domaga się "przyznania do błędu" od osób, które "hejtowały" ją z powodu defraudacji środków ze zbiórki na mobilny gabinet, który w końcu kupiła. Ale przecież z dużą dozą prawdopodobieństwa można się domyślać, że gdyby nie upór ludzi, którzy nie dawali jej spokoju w tej kwestii, to gabinetu pewnie by nie było. Aaa i 3) lekarze niewiele zarabiają, powinni zarabiać znacznie więcej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona znowu idzie w tym kierunku tej pewności siebie, która ją za chwilę zniszczy. Zacznie tak wkurzać ludzi, że będzie sam hejt, a potem popełni typowy dla siebie błąd i koniec - blokada insta, zniechęcenie itd. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GabrielOak napisał:

Z newsów: 1) chyba będzie się przeprowadzać niebawem oraz 2) domaga się "przyznania do błędu" od osób, które "hejtowały" ją z powodu defraudacji środków ze zbiórki na mobilny gabinet, który w końcu kupiła. Ale przecież z dużą dozą prawdopodobieństwa można się domyślać, że gdyby nie upór ludzi, którzy nie dawali jej spokoju w tej kwestii, to gabinetu pewnie by nie było. Aaa i 3) lekarze niewiele zarabiają, powinni zarabiać znacznie więcej.

Ad 1. Niech się przeprowadzi, najlepiej na drugi koniec świata.

Ad 2. Ciekawe, w jaki sposób domagająca się przyznania do błędu handlara zamierza to wyegzekwować od ludzi. Przecież, gdyby nie liczne grono krytykantów piszących i non stop przez 3 lata mówiących o tym, z całą pewnością publiczne czy społeczne pieniądze zostałyby zdefraudowane. Nikomu łaski nie zrobiła, to fanki i kobiety jej wierzące złożyły się na ten gabinet.

Ad 3. Zarabiają dużo, a niektórzy bardzo dużo. Część jest milionerami nawet. Niech nie wygaduje głupot ogórkowa. Albo niech wskaże lekarza, który jest biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Spanielek napisał:

A czemu ona się przeprowadza? Mówiła coś? 

szukają domu blisko szkoły dzieciaków???? Ciekawe co za dziwoląg kupił tak z bezguściem zrobiony dom?

Edytowano przez K80
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, K80 napisał:

 Ciekawe co za dziwoląg kupił tak z bezguściem zrobiony dom?

to akurat proste - może fan Siary z Killera XD

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, izabunia napisał:

to akurat proste - może fan Siary z Killera XD

Albo ktoś, kto lubi mieć szambo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.10.2023 o 11:54, izabunia napisał:

to akurat proste - może fan Siary z Killera XD

Tyle, ze dom Siary jak na tamte lata był jakby luksusowy😃 a ten jej obecny to jakaś masakra, na parterze tylko kuchnia, żadnego pokoju, garaż przerobiony na spiżarnie, ogródeczek mały, kuchnia barabie z betonowymi podłogami, chyba ze zeszła z ceny i ktoś sobie będzie go remontował po swojemu. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a o co "breżniew" sie znowu zpultał na relacji????

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za cicho było, sprzedaż nie szła przy niedzieli, to trzeba było rozkręcić dramę - jak zwykle jakaś wiadomość prywatna z jakiegoś fejkowego konta "czytakwypada", głowy nie dam, czy sama sobie nie napisała, a propos jej wyglądu i genów, i miała temat na cały wieczór, oczywiście fanki ponoć tłumnie przybiegły z pociechą, ona je przekierowała na zakupy i szafa gra, wszyscy zadowoleni; ona zapewne nie miałaby nic przeciwko temu, żeby wyglądać jak czarownica, gdyby tylko mogła na tym mogła kolejne miliony zarobić. Później jeszcze na zasadzie "ja wam pokażę, z kim macie do czynienia" przypomniała, że jest Warszawianką roku i przedsiębiorczynią roku i power couple z mężem i ogólnie - że nikt jej nie podskoczy. Czyli standardowy schemat działania, można powiedzieć, ona wie, że nic tak nie sprzedaje jak aferki, a ponieważ ich nie ma, bo mało kogo już obchodzi, to sama je wywołuje...

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, GabrielOak napisał:

Za cicho było, sprzedaż nie szła przy niedzieli, to trzeba było rozkręcić dramę - jak zwykle jakaś wiadomość prywatna z jakiegoś fejkowego konta "czytakwypada", głowy nie dam, czy sama sobie nie napisała, a propos jej wyglądu i genów, i miała temat na cały wieczór, oczywiście fanki ponoć tłumnie przybiegły z pociechą, ona je przekierowała na zakupy i szafa gra, wszyscy zadowoleni; ona zapewne nie miałaby nic przeciwko temu, żeby wyglądać jak czarownica, gdyby tylko mogła na tym mogła kolejne miliony zarobić. Później jeszcze na zasadzie "ja wam pokażę, z kim macie do czynienia" przypomniała, że jest Warszawianką roku i przedsiębiorczynią roku i power couple z mężem i ogólnie - że nikt jej nie podskoczy. Czyli standardowy schemat działania, można powiedzieć, ona wie, że nic tak nie sprzedaje jak aferki, a ponieważ ich nie ma, bo mało kogo już obchodzi, to sama je wywołuje...

Update: przypuszczenia się potwierdziły - mnóóóóstwo pracy na magazynie, bo "wczoraj wpadło 2.500 zamówień" i słychać, jaka pani warszawianka dumna z tego, jak nagoniła sprzedaż. Że też ludzie się nabierają na te manipulacje powtarzane na okrągło...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, GabrielOak napisał:

Za cicho było, sprzedaż nie szła przy niedzieli, to trzeba było rozkręcić dramę - jak zwykle jakaś wiadomość prywatna z jakiegoś fejkowego konta "czytakwypada", głowy nie dam, czy sama sobie nie napisała, a propos jej wyglądu i genów, i miała temat na cały wieczór, oczywiście fanki ponoć tłumnie przybiegły z pociechą, ona je przekierowała na zakupy i szafa gra, wszyscy zadowoleni; ona zapewne nie miałaby nic przeciwko temu, żeby wyglądać jak czarownica, gdyby tylko mogła na tym mogła kolejne miliony zarobić. Później jeszcze na zasadzie "ja wam pokażę, z kim macie do czynienia" przypomniała, że jest Warszawianką roku i przedsiębiorczynią roku i power couple z mężem i ogólnie - że nikt jej nie podskoczy. Czyli standardowy schemat działania, można powiedzieć, ona wie, że nic tak nie sprzedaje jak aferki, a ponieważ ich nie ma, bo mało kogo już obchodzi, to sama je wywołuje...

Zobaczyłam tą relację i ona jest tak samo płytka jak te jej widźki. Zakłamuje rzeczywistość!!! Sorki, ale wygląda na więcej niż te jej 40 lat. Sama się kiedyś przyznała, że ostrzyknęła czoło i zakłada te doczepy aby wyglądać młodo i zakłada te ciuchy totalnie nie pasujące do jej sylwetki a potem wmawia, że to iż "super" wygląda to zasługa genów. A gdzie ona tak fajnie wygląda???? Na 100 % ta drama byłą rozkręcona na tą ich super promocje - 10%. Ona myśli, źe 10 % to jest super zniżka? Totalnie się z choinki urwała!!!!!

Edytowano przez K80
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, K80 napisał:

Zobaczyłam tą relację i ona jest tak samo płytka jak te jej widźki. Zakłamuje rzeczywistość!!! Sorki, ale wygląda na więcej niż te jej 40 lat. Sama się kiedyś przyznała, że ostrzyknęła czoło i zakłada te doczepy aby wyglądać młodo i zakłada te ciuchy totalnie nie pasujące do jej sylwetki a potem wmawia, że to iż "super" wygląda to zasługa genów. A gdzie ona tak fajnie wygląda???? Na 100 % ta drama byłą rozkręcona na tą ich super promocje - 10%. Ona myśli, źe 10 % to jest super zniżka? Totalnie się z choinki urwała!!!!!

Dla mnie przede wszystkim, to od niej bije taka aura bylejakości, brakuje mi słowa, żeby to trafnie nazwać, bo nie o samą flejowatość i zaniedbanie wizualne chodzi, ona w obyciu jest zwyczajnie "przaśna" (czym innym byłaby "swojskość" w pozytywnym sensie, skracania dystansu), brak jej elegancji i klasy nie tylko w wyglądzie, ale przede wszystkim w zachowaniu. Do tego dokłada te swoje bazarowe stroje i koniec końców robi wrażenie ubogiej krewnej kobiet, które nie mają ułamka tych finansów, jakimi dysponuje ona. Dla jej wizerunku lepiej byłoby, gdyby milczała, bo kiedy się odzywa, pozbawia ludzi złudzeń na temat tego, z kim mają do czynienia - sęk w tym, że musi paplać i wszystko pokazywać (choć występowanie w staniku elastycznym w kolorze bieliźnianym to już naprawdę bardzo niesmaczne w jej wydaniu), żeby nakręcać sprzedaż w swoim chińskim bazarze. Trudno mi sobie wyobrazić kobiety, dla których ona może być wzorem do naśladowania pod jakimkolwiek względem, którym może imponować. Zadziwia mnie fenomen jej osoby (ani mądra, ani ładna, ani miła czy dobroduszna, jedynie cwana i wyrachowana) i czasem zaglądam na jej konto z myślą, jak to się wszystko skończy, ale jak widać, interes kwitnie.

  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawa, jak ją traktują ludzie w pracy, o czym z nią rozmawiaj siedząc w socjalnym 🤭 przecież ona się strasznie ośmiesza na Ig, jakbym była pacjentką w szpitalu i ona miałaby cokolwiek przy mnie zrobić to byłabym zaniepokojona 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2023 o 16:11, Babsztyl napisał:

Ja jestem ciekawa, jak ją traktują ludzie w pracy, o czym z nią rozmawiaj siedząc w socjalnym 🤭 przecież ona się strasznie ośmiesza na Ig, jakbym była pacjentką w szpitalu i ona miałaby cokolwiek przy mnie zrobić to byłabym zaniepokojona 

Ja myślę, że traktują tę panią z politowaniem, no bo jak inaczej?

Rozmawiać z nią można o czym- o sprzedaży ciuchów, gaci, albo o tym, jak ona jest cudowna, zgrabna i piękna...

Bo przecież nie o osiągnięciach naukowych...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2023 o 16:11, Babsztyl napisał:

Ja jestem ciekawa, jak ją traktują ludzie w pracy, o czym z nią rozmawiaj siedząc w socjalnym 🤭 przecież ona się strasznie ośmiesza na Ig, jakbym była pacjentką w szpitalu i ona miałaby cokolwiek przy mnie zrobić to byłabym zaniepokojona 

Myślę, że część traktuje ją tak jak ja swoją szefową, nie znoszę jej, ale co zrobić, w końcu jest moją szefową, więc staram się po prostu ignorować i wchodzić w rozmowy tyle ile muszę. 

Ale mam też wrażenie, że części się ten instagramowy cyrk podoba. Lubią się pokazywać w relacjach i trochę chyba chcą się wybić na IG na tym, że są kojarzone z mg. Więc się szczerzą, żeby się przypodobać. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to właśnie ta cała Ola, która niby miała robić kontent medyczny to właśnie dla mnie taka laska aspirująca do bycia gwiazdką IG. Macha tymi rękami, podnieca się, śmieje. I co i rusz a to torbę RP zareklamuje, a to segregator, a to dresy. Taki ratler. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gwiezdny pył napisał:

Swoją drogą to właśnie ta cała Ola, która niby miała robić kontent medyczny to właśnie dla mnie taka laska aspirująca do bycia gwiazdką IG. Macha tymi rękami, podnieca się, śmieje. I co i rusz a to torbę RP zareklamuje, a to segregator, a to dresy. Taki ratler. 

Ja nie mogę tej całej Oli oglądać. Zasada nr 1 przed kamerą to nie robić żadnych dziwnych nieuzasadnionych ruchów, a ona ciągle trzepie włosami, głową, jakieś dziwne wstrząsy ramionami robi, rękami macha. Czy tam nie ma nikogo kto by jej powiedział, że nie tędy droga. No chyba że córeczce doktorka i protegowanej szefowej nic nie można powiedzieć, też tak może być. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę z tej baby. Na instastory pokazuje korespondencję z  rodzinna z czego wynika, ze jest kleptomanką ( niby przypadkiem zabrała z domu rodzinnego perfumy ciotki, ale na półkę w domu odłożyła i co nie skapneła się, że to nie jej?) Pokazuje to jak by to było zabawne i nic nie znaczące Teraz już wiadomo za kim roger ma lepkie ręce. Kiedys opowiadała oczywiście "zabawną" historię, że w firmie po czasie się okazało, że roger grzebał w biurkach pracowników i u jednej wyjadał słodyczne. Dramat. Ta porażka dla zasięgów opowie i pokaże chyba juz wszystko. Swiat sie kończy

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, K80 napisał:

Ja nie mogę z tej baby. Na instastory pokazuje korespondencję z  rodzinna z czego wynika, ze jest kleptomanką ( niby przypadkiem zabrała z domu rodzinnego perfumy ciotki, ale na półkę w domu odłożyła i co nie skapneła się, że to nie jej?) Pokazuje to jak by to było zabawne i nic nie znaczące Teraz już wiadomo za kim roger ma lepkie ręce. Kiedys opowiadała oczywiście "zabawną" historię, że w firmie po czasie się okazało, że roger grzebał w biurkach pracowników i u jednej wyjadał słodyczne. Dramat. Ta porażka dla zasięgów opowie i pokaże chyba juz wszystko. Swiat sie kończy

Czyli narcyz, chamka i kleptomanka...Fajny zestaw.

Syn poszedł w jej ślady.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale cyrk. Idą na wybory odwaleni jak do opery. I ten jej tatusiek, żeby jej udowodnić, że ma markowe buty zdejmuje je i pokazuje wkładki do telefonu, żeby było widać 🤡Targowisko próżności, nie wiem już kto bardziej walnięty.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ta zmiana domu. To też jakiś ...izm. Zamiast mieszkać gdzie mieszkają i szukać to sprzedają i idą na wynajem dalej szukać. Czego ona szuka kurde skoro z takim budżetem wszystko jej nie pasuje? 

To jest właśnie przykład jak pieniądze potrafią zniszczyć rozum. Wydawać byleby wydawać. Zero sensu, zero logiki. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2023 o 13:38, Gwiezdny pył napisał:

Ale cyrk. Idą na wybory odwaleni jak do opery. I ten jej tatusiek, żeby jej udowodnić, że ma markowe buty zdejmuje je i pokazuje wkładki do telefonu, żeby było widać 🤡Targowisko próżności, nie wiem już kto bardziej walnięty.

zachowują się wszyscy oni, jakby byli porządnie stuknięci...Tak to jest, jak nie ma w życiu wartości, a naczelnym bóstwem jest pieniądz. Smutne to i oni smutni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2023 o 13:38, Gwiezdny pył napisał:

Ale cyrk. Idą na wybory odwaleni jak do opery. I ten jej tatusiek, żeby jej udowodnić, że ma markowe buty zdejmuje je i pokazuje wkładki do telefonu, żeby było widać 🤡Targowisko próżności, nie wiem już kto bardziej walnięty.

Tatuś to jak alfons wygląda a Kuba w tym kaszkiecie... szkoda gadać. Oczywiście fotka przy urnie musi być. Nikolka jak się tak sztucznie uśmiecha to wygląda jak wiewiórka. Komicznie!!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×