Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gwiezdny pył

Handel obwoźny

Polecane posty

20 minut temu, gigaset napisał:

Tak mocna rolka na sylwestra 

 

jak myślicie co się stało?

Wszystkich w....... pewnie od dwana i mialy już  jej dość. Za darmo musialy robić reklamę jej ciuchów. Zapraszała do siebie np Emilkę żeby przebierała się w stroje z rogegera i robiła pokaz.mody a fanki mialy zasilać konto najkoli. Inni nic z tego nie mieli. Najkola płaci jedynie zasięgami na insta i każdy ma.byc wdzięczny za jej "chojnosc". Nie każdy chce przychodzić do koleżanki, marnować swój z czas żeby robić za darmowego modela cudzej firmy.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Czemu to ze od zaweze byla nielubiana mnie nie dziwi. Już w szkole kazdy od niej po czasie uciekał i tak jest do dziś. Tak kończą narcyzi. Zostają na koniec sami. Nawet Gocha już nie jeździ z nią na wakacje.

Edytowano przez Etoile
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Etoile napisał:

Czemu to ze od zaweze byla nielubiana mnie nie dziwi. Już w szkole kazdy od niej po czasie uciekał i tak jest do dziś. Tak kończą narcyzi. Zostają na koniec sami.

Rzuciłam okiem na komentarze i sporo osób jej pisało, że może czas spojrzeć na siebie a nie szukać winy u przeciwnej strony. Gaciola przytaknęła po czym napisała komentarz, że ona nie szuka winy u tych osób bo wina jest w niej, że jest...za dobra.

Także sytuacja jej nic nie pokazała, nic nie nauczyła, nie dała do myślenia.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jagoda_Malina3 napisał:

Rzuciłam okiem na komentarze i sporo osób jej pisało, że może czas spojrzeć na siebie a nie szukać winy u przeciwnej strony. Gaciola przytaknęła po czym napisała komentarz, że ona nie szuka winy u tych osób bo wina jest w niej, że jest...za dobra.

Także sytuacja jej nic nie pokazała, nic nie nauczyła, nie dała do myślenia.

No i to jest cała autorefleksja u narcyzów. Przyznam się, że to moja wina, bo jestem za dobra, za mądra, za empatyczna, zbyt naiwna itp. Standard. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gwiezdny pył napisał:

No i to jest cała autorefleksja u narcyzów. Przyznam się, że to moja wina, bo jestem za dobra, za mądra, za empatyczna, zbyt naiwna itp. Standard. 

tak, ona jest za dobra, za mądra, za piękna, za bogata, za wspaniała dla całej tej hołoty... I dlatego nie będzie lubiana, pewnie nigdy...no cóż

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Jagoda_Malina3 napisał:

Rzuciłam okiem na komentarze i sporo osób jej pisało, że może czas spojrzeć na siebie a nie szukać winy u przeciwnej strony. Gaciola przytaknęła po czym napisała komentarz, że ona nie szuka winy u tych osób bo wina jest w niej, że jest...za dobra.

Także sytuacja jej nic nie pokazała, nic nie nauczyła, nie dała do myślenia.

Wlasnie tym swoim komentarzem tylko upewnila mnie w tym, ze jest narcyzem. I ona zupelnie nie widzi w tym swojej winy, zrzuca ja na innych, a ona po prostu byla za dobra, no smiech na sali. Na szczescie dla tych osob, duzo z nich sie przekonalo w tym 2023 jaka naprawde jest Nicole, jaka jest egocentryczka. Po prostu wyrzucili ze swojego zycia toksyczna osobe. Ona sama przyznala, ze musiala zmienic liceum z tego wzgledu, ze w tym pierwszym nikt jej nie lubil, wiec byla taka od zawsze.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O i rolka już zniknęła. Widocznie już przemyślała sprawę i nie ma tematu 💁‍♀️ Tyle z noworocznych refleksji zostało. Na nowym story podpis "było, minęło". I reklama piżamy 😒

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gwiezdny pył napisał:

O i rolka już zniknęła. Widocznie już przemyślała sprawę i nie ma tematu 💁‍♀️ Tyle z noworocznych refleksji zostało. Na nowym story podpis "było, minęło". I reklama piżamy 😒

nie zniknęła. jest w zakładce reels. ma ponad 1,5 miliona wyświetleń. usunęła tylko z siatki profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, LarwazLarwiszonowa napisał:

nie zniknęła. jest w zakładce reels. ma ponad 1,5 miliona wyświetleń. usunęła tylko z siatki profilu

A tak, masz rację, nie zauważyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, ale te jej dzisiejsze wynurzenia na ig to jest żenada. Pierdzieli jak potłuczona. 

Nie jest ważne co mamy, ale kupiłam sobie nowa torebkę diora, bo dzięki temu mam motywację, żeby osiągnąć kolejny cel (czyli kupić kolejną torebkę). Ale nie jest ważne co mamy. 

Logiczne 🤡

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarza się schemat działania, jaki uprawiają z mężem od jakiegoś czasu, a wszystko po to, żeby nakręcić sprzedaż, która już nie idzie tak jak kiedyś, więc trzeba uciekać się do coraz bardziej prostackich, ordynarnych metod, czyli: sprowokować artykuł na Pudelku (starała się od paru dobrych miesięcy, ale była cisza, w końcu się udało wynurzeniami o tym, jak to wszyscy ją porzucili) -> przybywa nowych osób na profilu -> wczoraj reklama piżam i story "wow, nie ma to jak sprzedać piżam za 20 tysięcy w 20 minut, jestem the best" (i pokazała screen danych sprzedażowych; rolka szybko zniknęła) -> żeby dalej kręcić inbę, przytrzymać nowych ludzi, wywołać kontrowersje, a najlepiej kolejny artykuł na Pudelku: kupno torebki za xxx "Lady Dior" i żenujący dla każdego normalnego odbiorcy live "unboxing" nie wiadomo o czym, tzn. wiadomo, żeby wywołać lawinę komentarzy (i to jej się udało, jest ponad tysiąc, a przy zwykłych postach kilkadziesiąt, max. kilkaset), podbijać zasięgi i nakręcać sprzedaż, pieniądze, sprzedaż, pieniądze... Było widać, że ona to robi w jakimś celu, że to zaplanowane pod zasięgi, to nie było zwykłe chwalipięctwo, radość gimnazjalistki z nowego gadżetu, nie, to zwykłe wyrachowanie (żenujące tak czy owak), zresztą sama przyznała, że na IG jest "kreacją", a w życiu jest całkiem inna (z tym się nie zgadzam, może tylko na IG udaje silną, a w życiu jest słabą, zakompleksioną, przewrażliwioną na swoim punkcie kobietą o niedojrzałej psychice, ale jest równie próżna i głupiutka na IG, jak i w realu). Jakie cele, takie sukcesy, założyła sobie swoje (byle mówili, byle dużo, byle się kręciło, byle była kasa) i może odtrąbić sukces już 2 stycznia - dla większości to jednak żenada roku 2024 już drugiego dnia nowego roku...

  • Like 2
  • Thanks 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smutna postać ile by tych torebek nie kupiła to i tak nie będzie miała przyjaźni i szacunku. " kupiłem wszystko a wciąż nie mam nic"...Z jaką ona satysfakcją mówiła o tym, że będzie teraz podjudzala ludzi by o niej mówili nie ważne jak ważne że z nazwiskiem...Duma kroczy przed upadkiem. Mam nadzieję, że chociaż kilkanaście osób co u niej kupuje przejrzy na oczy i przestanie. Zauważyłam że nawet Gosia się od niej bardzo izoluje, zresztą Gosi rodzina jest taka normalna, zwyczajna, cieszą ich małe rzeczy, małe wyjazdy, dziewczynki są mądre i dobrze wychowane nie to co ten rozwrzeszczany Roger. Nie zdziwię się jak za jakiś czas będzie żegnanie Gosi bo" osiągnęła już wszystko co mogła w RP i idzie rozwijać się gdzie indziej" tak za każdym razem Nik.olka zegna osoby które od niej ...zielają...

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie do końca tu chodziło o nakręcenie sprzedaży, a nawet jeśli to coś poszło nie tak jak chciała. Ona się na maksa potem odpaliła na ig, widać, że ją ubodła reakcja ludzi. I pojawiła się znowu ta zakompleksiona Nikola, która musi całemu światu udowodnić, że jest cokolwiek warta. Więc wrzucała znowu filmiki z gali warszawianki roku, z nagrody dla przedsiębiorców, gadała w kółko o tym ile to ona osiągnęła. Czy ktoś kto wie, że dużo osiągnął i ma poczucie własnej wartości musi udowadniać to całemu światu? Albo czy musi chodzić obwieszony metkami od stóp do głów? No właśnie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pamiętam filmik chyba po świętach jak jej rodzice byli u nich i ojca pokazywała jaki to ma markowy dres i uggi. Nie ma to jak łazić po mieszkaniu w śniegowcach 😂 oni tam mają wszyscy równo w tych czerepach na***ne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, kaszamasza napisał:

Bardzo smutna postać ile by tych torebek nie kupiła to i tak nie będzie miała przyjaźni i szacunku. " kupiłem wszystko a wciąż nie mam nic"...Z jaką ona satysfakcją mówiła o tym, że będzie teraz podjudzala ludzi by o niej mówili nie ważne jak ważne że z nazwiskiem...Duma kroczy przed upadkiem. Mam nadzieję, że chociaż kilkanaście osób co u niej kupuje przejrzy na oczy i przestanie. Zauważyłam że nawet Gosia się od niej bardzo izoluje, zresztą Gosi rodzina jest taka normalna, zwyczajna, cieszą ich małe rzeczy, małe wyjazdy, dziewczynki są mądre i dobrze wychowane nie to co ten rozwrzeszczany Roger. Nie zdziwię się jak za jakiś czas będzie żegnanie Gosi bo" osiągnęła już wszystko co mogła w RP i idzie rozwijać się gdzie indziej" tak za każdym razem Nik.olka zegna osoby które od niej ...zielają...

Dokładnie … mi tam jej szkoda , tak zwyczajnie po ludzku …Nawet jej brat dał jej zakaz pokazywania siebie na Ig … musi być bardzo nieszczęśliwa , i to mamy przykład powiedzenia „Pieniądze szczęścia nie dają „ . Przyjaźni i ludzi wokół siebie za pieniądze nie kupi ….

mi się wydaje ,że ona jak już zacznie się  kimś „przyjaźnić” to osacza ludzi .

A Gosia … pewnie już zaczyna żałować , że przeszła do niej a zostawiła swoją firmę (ona jakieś śpiworki robiła czy coś 🤔)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wleci dzisiaj jakaś dostawa myślicie?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli przyznaje, ze nie potrafi przyciągnąć do siebie nowych ludzi inaczej niż przechwalaniem się co kupila? To nieźle o niej jako o człowieku swiadczy . 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie "fajny" model biznesowy. Będę z siebie robić pajaca i wkurzać ludzi żeby zaczelo mnie ogladac. No jak się nie ma nic innego do zaoferowania to trza robić z siebie posmewisko. Jak w cyrku 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nagle jak spadł na nią hejt to poza ig jest inna l. A do tej pory było,że jest sobą, że nikogo nie udaje. Dwubiegunowka czy perfidne klamstwo?

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Etoile napisał:

I nagle jak spadł na nią hejt to poza ig jest inna l. A do tej pory było,że jest sobą, że nikogo nie udaje. Dwubiegunowka czy perfidne klamstwo?

Hehe dokładnie, do tej pory była narracja jaka to ona jest autentyczna i nikogo nie udaje, a teraz nagle twierdzi, że to jest kreacja, że nikola i mg to nie to samo. 

Pięknie się zaorała sama. Mam nadzieję, że w końcu te ślepe fanki przejrzą na oczy i skończą wspieranie tego wiecznie nienasyconego marketingowego stwora. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście naiwne dziewczyny. Robi aferę bo liczy ze będzie zamieszanie. Pudełek coś napisze i jakieś nowe osoby przyjdą i zobaczą i coś kupią. Darmowa akcja reklamową. A to że się oburzy trochę fanek ? Ja inni niewiele obchodzą. Jak ona ma szanować dziewczynę która piszą że zarabia 2700 i wspomaga fundację Ernesta? Co w głowie ma taką dziewczyna? Gdzie jest skala naiwności? Była afera a teraz zamawiają sera i o to chodziło wlasnie . O ruch w interesie. Największą karą dla niej byłoby słaby odzew. Zero po prostu. To by ich dobiło i ich szmaciasty kramik. Oni po prostu tacy są

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kowalka napisał:

Wy jesteście naiwne dziewczyny. Robi aferę bo liczy ze będzie zamieszanie. Pudełek coś napisze i jakieś nowe osoby przyjdą i zobaczą i coś kupią. Darmowa akcja reklamową. A to że się oburzy trochę fanek ? Ja inni niewiele obchodzą. Jak ona ma szanować dziewczynę która piszą że zarabia 2700 i wspomaga fundację Ernesta? Co w głowie ma taką dziewczyna? Gdzie jest skala naiwności? Była afera a teraz zamawiają sera i o to chodziło wlasnie . O ruch w interesie. Największą karą dla niej byłoby słaby odzew. Zero po prostu. To by ich dobiło i ich szmaciasty kramik. Oni po prostu tacy są

Ta laska mnie rozwaliła. Zarabia grosza i jeszcze milionerce przelewa część swoich dochodów.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Właśnie wyjaśniła na story wprost, że tą torebką kupiła sobie zasięgi i że torebka jej się zwróciła. I że pojawił się artykuł na temat torebki Diora - zatem cel osiągnięty w 200%. (Te wszystkie swoje "luksusowe" torebki, jako "content creator" zapewne wrzuca w koszty firmowe, to dla niej żadna radość czy kwestia gustu, po prostu narzędzie marketingowe, które przy okazji pozwala na chwilę poczuć się lepszą i wpaść w stan euforii, nie na punkcie samej torebki tylko tego, czego w jej mniemaniu ona dowodzi: jestem naj).

Edytowano przez GabrielOak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etoile napisał:

I nagle jak spadł na nią hejt to poza ig jest inna l. A do tej pory było,że jest sobą, że nikogo nie udaje. Dwubiegunowka czy perfidne klamstwo?

 

1 godzinę temu, Etoile napisał:

I nagle jak spadł na nią hejt to poza ig jest inna l. A do tej pory było,że jest sobą, że nikogo nie udaje. Dwubiegunowka czy perfidne klamstwo?

Myślę, że i dwubiegunówka może tu być, i solidne problemy psychiczne. a kłamstwo, to swoją drogą. Zawsze ta pani kłamała, oszukiwała solidnie swoje fanki. We wszystkim właściwie.

Osoba zaburzona, nieszczęśliwa, poszukująca uznania wśród ludzi, o narcystycznej, bardzo wrednej osobowości. Nie znosząca żadnej krytyki.

Jej jest potrzebna terapia i to porządna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kowalka napisał:

Wy jesteście naiwne dziewczyny. Robi aferę bo liczy ze będzie zamieszanie. Pudełek coś napisze i jakieś nowe osoby przyjdą i zobaczą i coś kupią. Darmowa akcja reklamową. A to że się oburzy trochę fanek ? Ja inni niewiele obchodzą. Jak ona ma szanować dziewczynę która piszą że zarabia 2700 i wspomaga fundację Ernesta? Co w głowie ma taką dziewczyna? Gdzie jest skala naiwności? Była afera a teraz zamawiają sera i o to chodziło wlasnie . O ruch w interesie. Największą karą dla niej byłoby słaby odzew. Zero po prostu. To by ich dobiło i ich szmaciasty kramik. Oni po prostu tacy są

Do tej pory, od lat zadziwia mnie i nie mogę tego zrozumieć- ta naiwność ludzka. Jakie te fanki tej nikoli dą durnowate. Zarabiają często grosze, a ostatnie pieniądze wydają na nią. Po to, żeby ona nimi potem na ig pokazała, jak nimi gardzi. Często to przecież robiła. Oprócz pogardy pokazuje jeszcze swoje bogactwo, te drogie wyjazdy, ohydne, drogie ciuchy, torebki. To jest wstrętne i obrzydliwe, i jak widać nawet rodzina zaczyna się od niej odsuwać...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, drastic napisał:

Wleci dzisiaj jakaś dostawa myślicie?

Bingo! Jutro nowa dostawa 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GabrielOak napisał:

Właśnie wyjaśniła na story wprost, że tą torebką kupiła sobie zasięgi i że torebka jej się zwróciła. I że pojawił się artykuł na temat torebki Diora - zatem cel osiągnięty w 200%. (Te wszystkie swoje "luksusowe" torebki, jako "content creator" zapewne wrzuca w koszty firmowe, to dla niej żadna radość czy kwestia gustu, po prostu narzędzie marketingowe, które przy okazji pozwala na chwilę poczuć się lepszą i wpaść w stan euforii, nie na punkcie samej torebki tylko tego, czego w jej mniemaniu ona dowodzi: jestem naj).

Oj nicolce smutno bo pudelek nie podłapał jej chwytu reklamowego - torebkowego. ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też macie wrażenie, że te wielbiące ją wiadomości, które pokazuje na story, pisze sama do siebie? Są napisane bardzo w jej stylu, jak np. Że książka jest AMAZING 🤣

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, K80 napisał:

Oj nicolce smutno bo pudelek nie podłapał jej chwytu reklamowego - torebkowego. ha ha ha

Pudelek dosłownie i w przenośni zszedł na psy, że reklamuje i buduje zasięgi takiej osobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny od dziś nie kupujcie na promocji. Kupujcie w normalnej cenie żeby was zmotywowalo aby jeszcze więcej pracować. Nie kupujcie w pepco czy rossmanie. Trzeba jeszcze więcej pracować żeby sobie jeszcze więcej kupić niepotrzebych rzeczy( sama przyznała że jej ta torebka jest niepotrzebna ale kupila zeby miec motywacje do pracy za ktora znowu kupi torebke, ktorej niepotrzebuje lol to ma sens ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×