Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wafel

Youtubowe afery

Polecane posty

3 godziny temu, FashFash napisał:

nie śledzę jej na insta, Naprawdę biedna płacze i ma depresje? Szkoda mi jej. Wydaje mi się, ze oni nie maja przyjaciół. Wydaje mi się spoko dziewczyna z pasjami, co kocha pieski. Jakiś czas temu na live Wardęga (przed goats) opowiadał, ze była na jakiś zajęciach z bębnem i odnalezieniem siebie, bo chciała własnie odnaleźć swoje ja 

Z tego co wiem to jest jakiś rok dwa w terapii i ostatnio mówiła, że żałuję że nie poszła wcześniej. Jej bęben nie jest potrzebny tylko jakiś empatyczny człowiek obok....  

Normalnie też jej nie sledze, ale było q&a na które się natknęłam na insta, bo jakiś czas temu ograniczyła swoją aktywność w sieci, faktycznie widać to po postach w 2023 i mówiła właśnie takie rzeczy.

Tak samo została zapytana o dzieci ( no bo o co innego można zapytać 35latke w Polsce...) i ona sama powiedziała że nie wie, że się odbija od tego pytania od kilku lat. Nie wiem na co liczyły internautki przy tym pytaniu, mają kryzys w związku, on jest wiecznym dzieckiem od którego ona nie umie odejść a te wyskakują z "kiedy dzidziuś"... 

A co do przyjaciół, no to nie dziwię się. Ona jeszcze kilka lat temu brała udział w zawodach fitness bikini a teraz to. Tylko wrzuca wyzwania, 30 filmów pod rząd z zamkniętej przestrzeni, nie rozwija się. Ciężka musi być atmosfera skoro wardega to typ którego ciężko lubić, a ona jest do niego wręcz przyspawana. Wstyd wyjść gdzieś na miasto z nim. 

Edytowano przez Nieznan_zdzislawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×