Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ranczo

Maziowa Szkocja - Pisarka

Polecane posty

1 godzinę temu, Ranczo napisał:

O tak, ten to było dobre jak oglądali i komentowali 🙂

The watcher 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utalentowana kobitka tylko trochę jej nie wychodzi 😄 a tak na serio to jest nieszkodliwa, na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pomidorex napisał:

Utalentowana kobitka tylko trochę jej nie wychodzi 😄 a tak na serio to jest nieszkodliwa, na szczęście.

Ano żyje sobie leń swoim życiem,szkoda tylko,że kosztem innych i podatników 🤷🏻‍♀️

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weszłam na kanał tego nieroba pierwszy raz od ponad roku i widzę, że "poziom" jej produkcji nadal ten sam. Do tego wyświetlenia ma ciulowe a raczej adekwatne do tych szmir. Niedługo wszyscy ci pseudo youtuberzy serwujący widzom takie badziewie będą się zwijać z Youtuba albo nagrywać dla 10 widzów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Weszłam na kanał tego nieroba pierwszy raz od ponad roku i widzę, że "poziom" jej produkcji nadal ten sam. Do tego wyświetlenia ma ciulowe a raczej adekwatne do tych szmir. Niedługo wszyscy ci pseudo youtuberzy serwujący widzom takie badziewie będą się zwijać z Youtuba albo nagrywać dla 10 widzów. 

Jeszcze jest insta i tt a potem do prawdziwej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2023 o 22:42, Oh Celinee napisał:

Weszłam na kanał tego nieroba pierwszy raz od ponad roku i widzę, że "poziom" jej produkcji nadal ten sam. Do tego wyświetlenia ma ciulowe a raczej adekwatne do tych szmir. Niedługo wszyscy ci pseudo youtuberzy serwujący widzom takie badziewie będą się zwijać z Youtuba albo nagrywać dla 10 widzów. 

Tam nie ma postępu, wyciągania wniosków tylko zacofanie 😁 Ta kobieta nie ma wstydu, ma parcie na szkło i sukces,a cała rodzina to patologia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2023 o 11:19, Autobusyitramwaje napisał:

Starsze produkcje są jeszcze lepsze, zobacz w wątku ile ona miała ambitnych projektów z których nic nie wyszło 🙈 

Jest gdzieś stary filmik na YT gdzie pijana opowiada o elektrycznych papierosach i s...e z Miśkiem 👀

Jezuuu kiedy opowiadała o s…e z Miśkiem? Kojarzysz chociaż rok? Muszę to znaleść 🤣 A tak na marginesie to jakoś ostatnio mało pokazuje się z alkoholem. Pamietam jak zawsze była flacha w zakupach. Ciekawe czy przestała tylko pokazywać (bo przecież jest pisarka Hahaha)czy odstawili alkohol. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Ranczo napisał:

O kuzwa! Jest dzieło nr 2!!!

Po pierwszym dziele sądziłam, że nie może być gorzej, myliłam się! Ta okładka! Nie oceniam jak jest w środku, bo nie widziałam, ale ta okładka jest straszna! Zero gustu. 25 lat temu na informatyce robilo się takie. A szkoda, bo jeśli nawet byłby to fajny kalendarz to wszystko zepsuła grafika. #grafikbyplakal 

Edytowano przez Taliaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Taliaaa napisał:

Jezuuu kiedy opowiadała o s…e z Miśkiem? Kojarzysz chociaż rok? Muszę to znaleść 🤣 A tak na marginesie to jakoś ostatnio mało pokazuje się z alkoholem. Pamietam jak zawsze była flacha w zakupach. Ciekawe czy przestała tylko pokazywać (bo przecież jest pisarka Hahaha)czy odstawili alkohol. 

Pokazuje w instastories, jak byli teraz na wakacjach to pili codziennie. Widać,że była podpita i to nieźle.

Filmiki 9 lat temu w papierosy part 1 I fajki part 2, aczkolwiek wszystkie dzieła z tamtego okresu są obrazem polskiej patologii na emigracji 🤣🤣🤣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie trafia szlak, jak nasza pisarka snuje wywody w stylu - każdy z nas ma 24 godziny, to od Ciebie zależy jak je zaplanujesz!!! 
Czy ona z osłem na rozum się zamieniła??? Mój mąż o 7 zaczyna prace, ja o 9 wiec dzieciaki do szkoły rozwożę ja, później od 9-17 w biurze. Po pracy odbieram młodsze z klubu poszkolnego, jestem w domu Ok 17:30, maz podobnie. Robimy/jemy obiad, ogarniamy co trzeba ogarnąć, chwila dla siebie, spacer z psem i pora spać! Jakie kuzwa planowanie czasu, 70% planowanego i 30% spontanu, co ona pitoli???

Jak kobieta nie pracująca, z dorosłymi dziećmi i mężem wiecznie na wyjeździe, może dawać rady pracującym??? 
 

Edytowano przez Ranczo
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Ranczo napisał:

Czy tylko mnie trafia szlak, jak nasza pisarka snuje wywody w stylu - każdy z nas ma 24 godziny, to od Ciebie zależy jak je zaplanujesz!!! 
Czy ona z osłem na rozum się zamieniła??? Mój mąż o 7 zaczyna prace, ja o 9 wiec dzieciaki do szkoły rozwożę ja, później od 9-17 w biurze. Po pracy odbieram młodsze z klubu poszkolnego, jestem w domu Ok 17:30, maz podobnie. Robimy/jemy obiad, ogarniamy co trzeba ogarnąć, chwila dla siebie, spacer z psem i pora spać! Jakie kuzwa planowanie czasu, 70% planowanego i 30% spontanu, co ona pitoli???

Jak kobieta nie pracująca, z dorosłymi dziećmi i mężem wiecznie na wyjeździe, może dawać rady pracującym??? 
 

Gadkę zmieniła,gdy przez krótką chwilę pracowała 😁 Już czasu na ćwiczenia nie było i nie ogarniała niczego 🤣 

I mam tak samo co ty, jak leń śmierdzący daje rady ludziom pracującym, którzy szczerze mówiąc nie potrzebują 4 kalendarzy, żeby wszystko ogarnąć 🤣 A ona jak widać w domu ma bałagan, a jej wszystkie obowiązki to wyjść z psem ( stoi w drzwiach do ogrodu przeważnie jak widać na stories), zrobić śniadanie, umyć te liche włosy ( ale domowej roboty wcierki podobno są rewelacyjne 🤣), jechać na zakupy, polować na przecenione jedzenie, zrobić obiad, kolację, a w międzyczasie ciężko pracuje nad " dziełami", które są ściągnięte z tych jej wszystkich dzienników kołczingowych i temu podobnych książek 🤣🤣🤣 ona więcej wyda na promocję,balony niż zarobi na tych książkach 🙈

A ja mam planer tygodniowy na lodówce wydrukowany z internetu 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Czika_x napisał:

£18 zaniemówiłam 🤣🤣🤣

Napewno wart swojej ceny ! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stories u Mazi naszej pisarki i jej wielkopomny tekst: " ... była akcja ... z MOJOM PIERSZOM autorskOM KSIONSZKOM" 🤣🤣🤣

Klękajcie narody 🤣🤣🤣

Edytowano przez Autobusyitramwaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2023 o 23:07, Ranczo napisał:

Czy tylko mnie trafia szlak, jak nasza pisarka snuje wywody w stylu - każdy z nas ma 24 godziny, to od Ciebie zależy jak je zaplanujesz!!! 
Czy ona z osłem na rozum się zamieniła??? Mój mąż o 7 zaczyna prace, ja o 9 wiec dzieciaki do szkoły rozwożę ja, później od 9-17 w biurze. Po pracy odbieram młodsze z klubu poszkolnego, jestem w domu Ok 17:30, maz podobnie. Robimy/jemy obiad, ogarniamy co trzeba ogarnąć, chwila dla siebie, spacer z psem i pora spać! Jakie kuzwa planowanie czasu, 70% planowanego i 30% spontanu, co ona pitoli???

Jak kobieta nie pracująca, z dorosłymi dziećmi i mężem wiecznie na wyjeździe, może dawać rady pracującym??? 
 

Standard. Zawsze jest tak, że to największe nieroby najchętniej dzielą się mądrościami znalezionymi w internecie ze światem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałyście tą reklamę książek na Instagramie rodem z lat 90tych i czasów reklam typu "ojciec prać"? No normalnie powalił mnie na kolana jej profesjonalizm 🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psychiatra sie kłania ona ma cos z deklem zaniedlugo zostanie pilotem samolotu. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza cudowna pisarka nie udziela się na YouTube,bo taka jest jej organizacja do 🍑 🤣 Bezrobotny pasożyt nie wyrabia,bo przecież robi reklamy swoich gniotów i ma tyle obowiązków,ale oczywiście daje rady innym,że każdy ma 24h i trzeba zaplanować dzień 🙈 A sama jak widać z tą organizacją jest daleko w tyle. No i o jakim sukcesie ona ciągle mówi? Że napisała gnioty, wypuściła na Amazon i nikt praktycznie nie kupuje?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz bezrobotny leń daje dzisiaj porady na Instagramie o codziennej gimnastyce po pracy czy przed pracą,a doda ci energii. Większej hipokrytki chyba nie ma, gdy wróciła do pracy w fabryce na krótki okres to jaka ona była zmęczona, czasu nie miała i oczywiście znowu chora. Taka jest chora,że ma siłę codziennie latać po sklepach 🤣

Filmiki z początku jej YT to istne perełki pokazujące jak osoba o małym rozumku, bez wykształcenia i mówicie co chcecie, ale ona, jej mama i córka mają niepełnosprawność intelektualną. 

Edytowano przez Autobusyitramwaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.11.2023 o 08:28, Autobusyitramwaje napisał:

Nasz bezrobotny leń daje dzisiaj porady na Instagramie o codziennej gimnastyce po pracy czy przed pracą,a doda ci energii. Większej hipokrytki chyba nie ma, gdy wróciła do pracy w fabryce na krótki okres to jaka ona była zmęczona, czasu nie miała i oczywiście znowu chora. Taka jest chora,że ma siłę codziennie latać po sklepach 🤣

Filmiki z początku jej YT to istne perełki pokazujące jak osoba o małym rozumku, bez wykształcenia i mówicie co chcecie, ale ona, jej mama i córka mają niepełnosprawność intelektualną. 

Po posarce stala sie kolczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Opcja dla tych którzy stoją przed wyborem wydać z Amazonem lub nie wydać wcale 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×