Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ranczo

Maziowa Szkocja - Pisarka

Polecane posty

Oprócz jej rodziny to chyba nikt. 

70zł za taki gniot, który nie ma żadnej edycji. Nawet okładka jest krzywo zrobiona. Brak interpunkcji, brak składni. Wystarczy posłuchać jej jednego filmiku, i można sobie wyobrazić jak duka w książce. 

Ale chętnie bym przeczytała fragment tego "dzieła".

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chętnie bym przeczytała choć kawałek 😉, ale wspominała, ze będzie erotyk to chyba poczekam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Ranczo napisał:

Ja tez chętnie bym przeczytała choć kawałek 😉, ale wspominała, ze będzie erotyk to chyba poczekam !

Cooo? Aż boję się pomyśleć co może w nim napisać. 🙈 pamiętam jej pijane stories, po sek.sie z Miśkiem, może to będzie erotyk-reportaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wooow, napisała erotyk? Dawno jej nie oglądałam, ostatnie co widziałam to jakieś wywiady z du..py. Serio książka powstała? No jeśli opisała te swoje dzikie segzy z Misiem, gdzie się gubią kolczyki i walą meble to ja bym chętnie rzuciła na to okiem. Za darmo oczywiście 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Pępu napisał:

Wooow, napisała erotyk? Dawno jej nie oglądałam, ostatnie co widziałam to jakieś wywiady z du..py. Serio książka powstała? No jeśli opisała te swoje dzikie segzy z Misiem, gdzie się gubią kolczyki i walą meble to ja bym chętnie rzuciła na to okiem. Za darmo oczywiście 🙂

To chyba dopiero będzie. 

Teraz wydała poradnik, jak żyć na poziomie za grosze. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sandrasoy napisał:

To chyba dopiero będzie. 

Teraz wydała poradnik: jak żyć na poziomie za grosze. Wydał i drukuje to Amazon. Była zawiedziona, że tylko kilkanaście osób to kupiło, w tym 90% to rodzina. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojechala na wakacje na Chorwacje I uwaza, ze moze dawac rady jak zyc na poziomie, za grosze oczywiscie. Teraz szuka mieszkania nowego, ach nasza dama biznesu !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Sandrasoy napisał:

To chyba dopiero będzie. 

Teraz wydała poradnik, jak żyć na poziomie za grosze. 

To też musi być niezmiernie interesujące🙂 Musze wrócić do oglądania, widzę że dużo się dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam do niej i to jest więcej niż cringe. 

Ostatnio wypuściła rolkę na insta, że nie warto z innymi rozmawiać o swoich problemach, lepiej zająć się dziennikiem wdzięczności i samodzielnym rozwiązywaniem problemów. 

Mówi, że tyle za darmo przez lata zrobiła dla widzów i liczyła na to, że odwdzięcza się jej zakupem książki, i że się zawiodła. 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam czasem te jej produkcje, te jej wywody, przemyślenia... ja myślę,że ona ma tzw. " learning difficulties"....

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie myśle , ze nawet trochę mi jej żal . Czego się nie dotknie to jej nie wychodzi ! Miała robić karierę „ Gotuj z Mazią “ - nie wyszło, później robiła biznes z piramida finansowa, tez nie wyszło. Później wywiady - klapa. Kupowanie z Wish - klapa. Sprzedawanie gotowych zestawów ubrań - klęska. Sprzedawanie wyrobów drewnianych Miska - porażka. Sprzedawanie rzeczy na carboot - niewypał. Książka - nie poszło. YouTube - tez klęska . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Ranczo napisał:

A ja tak sobie myśle , ze nawet trochę mi jej żal . Czego się nie dotknie to jej nie wychodzi ! Miała robić karierę „ Gotuj z Mazią “ - nie wyszło, później robiła biznes z piramida finansowa, tez nie wyszło. Później wywiady - klapa. Kupowanie z Wish - klapa. Sprzedawanie gotowych zestawów ubrań - klęska. Sprzedawanie wyrobów drewnianych Miska - porażka. Sprzedawanie rzeczy na carboot - niewypał. Książka - nie poszło. YouTube - tez klęska . 

W sumie racja...

Z byciem fit też jej nie poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A No tak zapominałam o byciu fit ! Tam nawet schudła ładnie, ale wszystko poszło się … ! No i epizod pracy w fabryce na nocce, tez coś nie wyszło . Ktoś pamięta jeszcze jakieś „ projekty „?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Ranczo napisał:

A No tak zapominałam o byciu fit ! Tam nawet schudła ładnie, ale wszystko poszło się … ! No i epizod pracy w fabryce na nocce, tez coś nie wyszło . Ktoś pamięta jeszcze jakieś „ projekty „?

Miałam też pisać o tej pracy 😁 Myślę,że to było przez agencję albo ją wywalili. Ktoś wie dlaczego przestała pracować? Ucięli benefity czy lenistwo wygrało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misek musi ja bardzo kochać, ze z takim spokojem przyjmuje jej fanaberie .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest straszna . Jak osoba ktora nie umie sie wyslowic moze pisac ksiazke. Jeszcze mowi ze ona do pracy juz nie pojdzie bo jej zajeciem teraz jest pisanie

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paula12132 napisał:

Ona jest straszna . Jak osoba ktora nie umie sie wyslowic moze pisac ksiazke. Jeszcze mowi ze ona do pracy juz nie pojdzie bo jej zajeciem teraz jest pisanie

Ona ma tak pusto w tej głowie, że aż mi jej zaczyna być szkoda. Pisarka, która sprzedała góra 20 książek 😂 A dlaczego mi jej szkoda, bo ona nie ogarnia z czego będziesz żyć na emeryturze 🙈 Szczerze wątpię,aby płaciła prywatne składki,a i one musiałby być dość spore by miała z czego żyć 👀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maxia wstawiła na insta fragment swojego dzieła! W całym swoim życiu nie widziałam tak dużo błędów interpunkcyjnych w jednym miejscu !!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Ranczo napisał:

Maxia wstawiła na insta fragment swojego dzieła! W całym swoim życiu nie widziałam tak dużo błędów interpunkcyjnych w jednym miejscu !!!! 

Omg! Taki mały fragment, a tyle błędów! Ona wstydu nie ma nazywać się pisarką 😱 Pomijam już treść tego fragmentu...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Autobusyitramwaje napisał:

Omg! Taki mały fragment, a tyle błędów! Ona wstydu nie ma nazywać się pisarką 😱 Pomijam już treść tego fragmentu...

Mam wrażenie, że ona ma ograniczony kontakt z rzeczywistością. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maziowa pisarka ciężko pracuje nad nową książką,a my nie doceniamy jej wiedzy, którą to przekazała nam w swoim pierwszym dziele jak mówi " za darmo". Zapomniała tylko, że te wypociny spod pierzyny kosztują £12 😂 Cena po pierwsze z kosmosu, po drugie rodzina i znajomi tylko kupili 😂 

A teraz rozkmina, kupić nową pralkę czy używaną. Nie wie... koniecznie musi przeczytać swoją książkę, przecież tam są złote rady 😂 Ta kobieta żyje w swoim świecie, te jej wywody na YT tylko to potwierdzają. Kolejne dzieło się tworzy i wielka pisarka ciężko pracuje, wyciera kurze, chodzi na zakupy, psa wypuści do ogródka ( a sama 🍑 nie ruszy )... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Autobusyitramwaje napisał:

Maziowa pisarka ciężko pracuje nad nową książką,a my nie doceniamy jej wiedzy, którą to przekazała nam w swoim pierwszym dziele jak mówi " za darmo". Zapomniała tylko, że te wypociny spod pierzyny kosztują £12 😂 Cena po pierwsze z kosmosu, po drugie rodzina i znajomi tylko kupili 😂 

A teraz rozkmina, kupić nową pralkę czy używaną. Nie wie... koniecznie musi przeczytać swoją książkę, przecież tam są złote rady 😂 Ta kobieta żyje w swoim świecie, te jej wywody na YT tylko to potwierdzają. Kolejne dzieło się tworzy i wielka pisarka ciężko pracuje, wyciera kurze, chodzi na zakupy, psa wypuści do ogródka ( a sama 🍑 nie ruszy )... 

Teraz jeszcze obiecała napisać horror, romans.... ciekawe czy rzuci to jeszcze w tym roku czy już w przyszłym 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sandrasoy napisał:

Teraz jeszcze obiecała napisać horror, romans.... ciekawe czy rzuci to jeszcze w tym roku czy już w przyszłym 😅

To będzie dwa w jednym: romans jak horror 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×