Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kam99

Botki u faceta

Polecane posty

Mój brat jak wielu z mojej rodziny jest niski ma kompleks wzrostu przez co nosi botki damskie na grubszej podeszwie takie 4 cm plus wkładka podwyzszajace co daje mu jakieś 7 cm więcej.

Ogólnie te botki wybiera takie neutralne płciowo młodzieżowe.

Problemem jest to że nie miał dziewczyny jak wy byście zareagowały na chłopaka który nosi na codzien buty które na pierwszy rzut oka trudno stwierdzić jakiej są plci?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest mężczyzna który by mnie zainteresował.

Właśnie przez takie buty od razu widać jego kompleksy. Osobiście wolę mężczyzn pewnych siebie,  nie patrzących na opinie innych i nie obnoszących się ze słabościami przed otoczeniem.
W mojej opinii powinien zainwestować w siebie i popracować nad osobowością zamiast wydawać pieniądze na buty z wysoką podeszwą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację o budowaniu swojego ego. Bo to też zwraca uwagę. Jest to zachowanie jak każde inne, żeby bardziej się uwidocznić. Dużo osób poprawia swoje "wady" ubiorem. Zaczeski, puszapy, właśnie takie ukryte koturny jak i widoczne w całej gamie kształtów obcasy. Gorsety, ogromne zegarki i różnej maści biżuteria. 

 Trochę sobie w kolano strzelasz, twierdząc że takie zachowania są negatywne. Jako kobieta, nie jednostka. 

Jednak w męskiej części takie zachowania są rzadsze niż u płci damskiej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.11.2023 o 19:04, Marcin Miły napisał:

 Trochę sobie w kolano strzelasz, twierdząc że takie zachowania są negatywne.

Bo tak uważam, niezależnie od płci. Myślę, że kompleksów należy się pozbywać a nie je tuszować. Co innego gdyby ktoś nosił te przykładowe buty, bo lubi taki fason i nic nikomu do tego. Ale w tym konkretnym przypadku pobudki są inne.

Dnia 2.11.2023 o 19:04, Marcin Miły napisał:

Jednak w męskiej części takie zachowania są rzadsze niż u płci damskiej.

Tu pełna zgoda:) I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×