Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej , post będzie raczej z tych dłuższych .... Od 4 lat jestem z partnerem ( już mężem od ponad roku) od ponad 3 lat się nie zabezpieczamy a mój mąż nie widzi problemu ze nie zachodze w ciążę. W ogóle jakby problem nie istniał. Gdy wspominam że coś jest nie tak to mówi tylko " no to co ja Ci poradzę" mówię że trzeba do lekarza "no trzeba" i temat się kończy. Niby dzieci chce ale nigdy nie wychodzi z żadną inicjatywą. Z żadnym idźmy do lekarza pomyślmy poczytamy zainteresujmy się dlaczego nie wychodzi. Nic . Nie wiem co robić. Już wielokrotnie były z tego powodu kłótnie bo są momenty że mi już ciśnienie z tej bezradności skaczę do maximum. Co robić? Jak rozmawiać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często faceci się wstydzą takich problemów i dlatego nie chcą nic robić w tym kierunku. Ciężko go będzie przekonać. Może idź sama na początek do specjalisty sprawdź czy wszystko okej,a jeśli tak,to może wtedy też pójdzie się przebadać czy wszystko u niego jest dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.11.2023 o 18:23, Szyba1234 napisał:

Hej , post będzie raczej z tych dłuższych .... Od 4 lat jestem z partnerem ( już mężem od ponad roku) od ponad 3 lat się nie zabezpieczamy a mój mąż nie widzi problemu ze nie zachodze w ciążę. W ogóle jakby problem nie istniał. Gdy wspominam że coś jest nie tak to mówi tylko " no to co ja Ci poradzę" mówię że trzeba do lekarza "no trzeba" i temat się kończy. Niby dzieci chce ale nigdy nie wychodzi z żadną inicjatywą. Z żadnym idźmy do lekarza pomyślmy poczytamy zainteresujmy się dlaczego nie wychodzi. Nic . Nie wiem co robić. Już wielokrotnie były z tego powodu kłótnie bo są momenty że mi już ciśnienie z tej bezradności skaczę do maximum. Co robić? Jak rozmawiać? 

A współżyjecie regularnie caly cykl co 2/3 dni? 

Czemu ty nie pójdziesz do lekarza, skoro chcesz? Nie zaczyna się od super badań dla par, zaczyna się od badań hormonów u kobiety i monitoringu owulacji. To jesteś w stanie zrobić bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×