Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Miałem romans z mężatką. Cały czas utrzymywała że tylko ze mną uprawiała sex, z mężem nie. Teraz okazało się że jest w ciąży i również okazało się że jednak z mężem też się zabawiała ale teraz sama nie wie czyje to może być dziecko. I tak 11 sierpnia zaczął się jej okres który akurat jak nigdy wcześniej trwał 7 dni(przeważnie było to 5) i,czwartego dnia okresu jak twierdzi uprawiała sex z mężem  skończył w niej lecz mówi że nic z niej nie wypłynęło. 15 sierpnia mąż wyjechał i to ja uprawiałem z nią sex od 27 sierpnia przez tydzień codziennie(sex przerywany). 16 września robiła sobie test ciążowy i wyszedł pozytywny. 18 września wizyta u ginekologa który potwierdził ciąże ale było za wcześnie aby określić wiek płodu i teraz do bardziej kumatej części grupy czy jest możliwość po dych danych wytypować kto może być ojcem dziecka. Twierdzi że cykle ma 28 dniowe.Sprawa jest poważna i proszę nie robić jazdy po mojej osobie, wiem że moralnie jest to naganne ale stało się i teraz trzeba ponieść tego konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dzici napisał:

Miałem romans z mężatką. Cały czas utrzymywała że tylko ze mną uprawiała sex, z mężem nie. Teraz okazało się że jest w ciąży i również okazało się że jednak z mężem też się zabawiała ale teraz sama nie wie czyje to może być dziecko. I tak 11 sierpnia zaczął się jej okres który akurat jak nigdy wcześniej trwał 7 dni(przeważnie było to 5) i,czwartego dnia okresu jak twierdzi uprawiała sex z mężem  skończył w niej lecz mówi że nic z niej nie wypłynęło. 15 sierpnia mąż wyjechał i to ja uprawiałem z nią sex od 27 sierpnia przez tydzień codziennie(sex przerywany). 16 września robiła sobie test ciążowy i wyszedł pozytywny. 18 września wizyta u ginekologa który potwierdził ciąże ale było za wcześnie aby określić wiek płodu i teraz do bardziej kumatej części grupy czy jest możliwość po dych danych wytypować kto może być ojcem dziecka. Twierdzi że cykle ma 28 dniowe.Sprawa jest poważna i proszę nie robić jazdy po mojej osobie, wiem że moralnie jest to naganne ale stało się i teraz trzeba ponieść tego konsekwencje

Zajście w ciążę w skutek stosunku przerywanego jest dość mało prawdopodobne. Zajść w ciążę w czasie okresu jeszcze mniej prawdopodobne. Stawiam, że ojcem jest ten 3 bez refleksu 😜🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.11.2023 o 07:18, dzici napisał:

Miałem romans z mężatką. Cały czas utrzymywała że tylko ze mną uprawiała sex, z mężem nie. Teraz okazało się że jest w ciąży i również okazało się że jednak z mężem też się zabawiała ale teraz sama nie wie czyje to może być dziecko. I tak 11 sierpnia zaczął się jej okres który akurat jak nigdy wcześniej trwał 7 dni(przeważnie było to 5) i,czwartego dnia okresu jak twierdzi uprawiała sex z mężem  skończył w niej lecz mówi że nic z niej nie wypłynęło. 15 sierpnia mąż wyjechał i to ja uprawiałem z nią sex od 27 sierpnia przez tydzień codziennie(sex przerywany). 16 września robiła sobie test ciążowy i wyszedł pozytywny. 18 września wizyta u ginekologa który potwierdził ciąże ale było za wcześnie aby określić wiek płodu i teraz do bardziej kumatej części grupy czy jest możliwość po dych danych wytypować kto może być ojcem dziecka. Twierdzi że cykle ma 28 dniowe.Sprawa jest poważna i proszę nie robić jazdy po mojej osobie, wiem że moralnie jest to naganne ale stało się i teraz trzeba ponieść tego konsekwencje

Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wymyślicie.  Zarówno mąż mogł wcelowac ( znam przypadki dzieci z początku cyklu), jak i Ty trafić od razu po owulacji. Możesz jeszcze się dowiedzieć,  kiedy zwykle miała owulację w cyklu. Bo może koło 9 dnia, a może koło 14. Ale to wszystko wróżenie z fusów.  Zainteresujcie się testami dna, które można zrobić jeszcze w ciąży,  będziecie mieli więcej czasu na poukładanie wszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×