Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MonikaaMoniaa

Macierzyński, rodzicielski

Polecane posty

Hej, mam umowę o prace do maja, a poród wyznaczony na początek marca. Wiem, że przysługuje mi macierzyński, który będę musiała zgłosić w kadrach. Ile trwa taki macierzyński? Wiem jeszcze o rodzicielskim świadczeniu, ale nie wiem czy w takim przypadku będzie mi się on należał. Jestem zielona w tych sprawach 🙆‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no spoko, sporo osób ma pytania w kwestiach urlopów macierzyńskich i rodzicielskich. ogólnie, urlop macierzyński trwa zazwyczaj 20 tygodni, ale można go przedłużyć do 32 tygodni, ale wtedy świadczenia są niższe. co do rodzicielskiego, to on zaczyna się po zakończeniu macierzyńskiego i trwa 32 tygodnie. ale oczywiście, to zależy od wielu czynników, więc dobrze byłoby, gdybyś skonsultowała się z działem kadr w swojej pracy.

powodzenia z porodem! 🍼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Norman33 napisał:

no spoko, sporo osób ma pytania w kwestiach urlopów macierzyńskich i rodzicielskich. ogólnie, urlop macierzyński trwa zazwyczaj 20 tygodni, ale można go przedłużyć do 32 tygodni, ale wtedy świadczenia są niższe. co do rodzicielskiego, to on zaczyna się po zakończeniu macierzyńskiego i trwa 32 tygodnie. ale oczywiście, to zależy od wielu czynników, więc dobrze byłoby, gdybyś skonsultowała się z działem kadr w swojej pracy.

powodzenia z porodem! 🍼

Troszkę bzdury.

Macierzyńskiego nie można przedłuzyć. 

Mamy 20 tygodni macierzyńskiego i 32 tygodnie rodzicielskiego. Autorce się nalezy, po prostu po maju przejdzie na zasiłek z ZUSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×