Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
f.kafeteria

Infekcja?

Polecane posty

Cześć, borykam się z pewnym problemem. Mianowicie od dwóch miesięcy tydzień po okresie odczuwam nieprzyjemny zapach z pochwy. Czuć go przez jeansy/leginsy i oczywiście bielizna brzydko pachnie. Podczas stosunku nie czuć tego zapachu. Po kąpieli wszystko jest dobrze, do dnia aż nie założe bielizny. Nie mam żadnych upławów, nic mnie nie boli, nie swędzi i nie piecze. Nigdy tak nie miałam. Jestem kawoszem, pije bardzo dużo kawy. Dietę mam różną, raz zjem zdrowo, raz nie zdrowo. Nie pije alkoholu. Nie pale papierosów itp. Praca przy komputerze, po pracy zajmuję się córeczką. Staramy sie o drugie dziecko, ale martwie się że przez to coś ciężko zajść... Zaznaczę, że przebywałam tydzień za granicą, baseny, sauna itp. Możliwa infekcja?

Ps. U ginekologa nie byłam jeszcze, wstydzę się tego zapachu po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, f.kafeteria napisał:

Cześć, borykam się z pewnym problemem. Mianowicie od dwóch miesięcy tydzień po okresie odczuwam nieprzyjemny zapach z pochwy. Czuć go przez jeansy/leginsy i oczywiście bielizna brzydko pachnie. Podczas stosunku nie czuć tego zapachu. Po kąpieli wszystko jest dobrze, do dnia aż nie założe bielizny. Nie mam żadnych upławów, nic mnie nie boli, nie swędzi i nie piecze. Nigdy tak nie miałam. Jestem kawoszem, pije bardzo dużo kawy. Dietę mam różną, raz zjem zdrowo, raz nie zdrowo. Nie pije alkoholu. Nie pale papierosów itp. Praca przy komputerze, po pracy zajmuję się córeczką. Staramy sie o drugie dziecko, ale martwie się że przez to coś ciężko zajść... Zaznaczę, że przebywałam tydzień za granicą, baseny, sauna itp. Możliwa infekcja?

Ps. U ginekologa nie byłam jeszcze, wstydzę się tego zapachu po prostu.

Słabo to wszystko widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mamy Ci coś z ci'pki wyczytać jak z kuli?

Potem w ciąży: dziewczyny, też tak miałyście? Dziecko wystukuje rączką "S.O.S. - Zabierzcie Mnie Już Z Niej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×