Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
roztargniona09

Moje dziecko jest o mnie zazdrosne

Polecane posty

Dziewczyny mialyscie taki problem z dziećmi, że byly o was bardzo zazdrosne? Moj synek nie pozwala sie nikomu do mnie zblizyc lacznie z mezem. Takie zachowanie zauwazylismy ponad miesiac temu, ale zbagatelizowalismy tzn podeszlismy do tego na luzie i z humorem. I to byl chyba blad. Obecnie nikt nie moze mnie przytulic w obecnosci malego, bo zaczyna on doslownie histeryzowac. Tak jakbym byla jego wlasnoscia i tylko on mial prawo do mojej osoby. Mielismy ostatnio impreze rodzinna i nawet nie moglam sie z nikim przywitac bo maly od razu chce na rece i zaczyna plakac. W domu maz nie moze mnie dotknac ani ja jego, bo zaczyna sie cyrk. Wczoraj maz mi dal buziaka i doslownie dostal od synka po buzi, bo akurat trzymalam go na rekach i po buziaku synek go oklepal po twarzy ze zlosci, a potem przytulil do mnie i zaczal dawac mi buziaki. Z jednej strony to slodkie, ale z drugiej czuje sie terroryzowana przez dziecko, nikt nie moze sie do mnie zblizyc ani mnie dotknac. I zeby byla jasnosc, moje dziecko zawsze dostaje ode mnie mnostwo czulosci, czuje ze jest najwazniejsze, bo mu to okazuje, ale troche zaczynam sie czuc tak jakby dziecko rzadzilo mna i moim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×