Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kolorynieistnieja

Selflove za mocno

Polecane posty

Specjalistka od dbania o siebie przygarnia psa i go oddaje. Strasznie straciła w moich oczach, od dawna mówiła o swoich problemach - czemu nie pomyślała zanim wzięła psa? 💔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszna sprawa… niewinnemu zwierzęciu tak zrobić.. poza tym nie kupuje jej tłumaczenia o depresji. decyzja o piesku była podobno podjęta świadomie i długo do niej przygotowywała… 

poza tym dziwnie cicho w internetach na ten temat. Ona sama wyłączyła komentarze na instagramie i tiktoku. Na instagramie już zdazyla pousuwać te negatywne. Usunęła rolki z pieskiem i zaraz temat zniknie. 
Widziałam tiktoka jakieś młodej dziewczyny na ten temat ale teraz nie mogę go totalnie odnaleźć. Może musiała go usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sama się dziwię, że nikt o tym nie mówi. Dopiero co było tyle treści o tym, jak wspaniale jej życie idzie, wszystko tryska tęczą i brokatem i nagle taka informacja? Ogromnie współczuję szczeniaczkowi : ( Fundacja też komentarze wyłączyła.. 

Depresja nie przychodzi z dnia na dzień i po kimś, kto się terapeutyzuje i ZARABIA mówiąc innym o słuchaniu siebie i swojego ciała spodziewałam się po prostu czegoś więcej. Dla mnie to ogromna plama na autentyczności.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by na tym wyszła gdyby pokazywała że musi podjąć ciężką decyzję, pożegnanie z Franiem itd. A wszystko wyszło bo ktoś znalazł pieska na instagramie fundacji. Za 2 tygodnie wróci jak gdyby nigdy nic i jeszcze będzie opowiadać o hejcie i braku świadomości społeczeństwa na temat chorób psychicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. i cyk, wskoczą nowe roleczki w połowie po angielsku, bo tak jest autentycznie 

A czy ona w końcu rozstała się ze swoim facetem? Z tego co na insta Fundacji znalazłam wynikało, że J nie może liczyć na wsparcie przy psie, ale ona sama o tym chyba nie mówiła wprost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się tak wydaje. Wcześniej wstawiała z nim zdjęcia i rolki. Chyba, że wybitnie nie pasuje do estetyki kobiecej energii i gdzieś go chowa za kadrem. 
Kiedyś serio ją lubiłam ale teraz widzę że pociąg jej odjechał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2023 o 11:20, emkawerka99 napisał:

Można wiedzieć o kim temat? 

Livebetterpl. Niczego się już w tym temacie nie dowiesz bo nawet usunęła story z wyjaśnieniami z przypiętych relacji XD bezczelna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co to fundacja psitulas, piesek nazywa się Franio a typiara oddała go po 14 dniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2023 o 09:41, Arbuzik napisał:

Chyba, że wybitnie nie pasuje do estetyki kobiecej energii i gdzieś go chowa za kadrem. 
Kiedyś serio ją lubiłam ale teraz widzę że pociąg jej odjechał 

This. Cały ten profil niby miał być bardziej autentyczny i goofy itd., a dla mnie jest po prostu sztuczny. Na zasadzie mówienia tego, co się dobrze sprzedaje i sytuacja z psem to potwierdza. Adopcja pieska bardzo dobrze się wśród fanów przyjęła, ludzie zachwalali decyzję i narrację o wielkich życiowych zmianach i spełnianiu marzeń. I przecież pisała tyle o swojej depresji, a nie zauważyła spadku formy kiedy brała psa? Strasznie mnie to poirytowało, też kiedyś ją bardzo lubiłam, ale ostatnio tylko mnie triggeruje ten profil 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×