Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
tylkoczytam

Pani pięciu psów

Polecane posty

Też szukam... czy nie złapałam tytułu czy spadł ostatni o Pani psów i ogrodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, evelajna_best napisał:

Spadło, spadło. 
Ciekawe na czyj wniosek 🙂

Ciekawe czy tam też były wichury 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowy wątek czy ten tutaj najbardziej aktualny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście że ona ma od jakiegoś czasu coś dziwnego na ustach, opryszczka niewyleczona czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serce boli kiedy widzi się te wszystkie rośliny, które u niej się tylko zmarnują. Powinna z tymi sadzonkami jechać na najbliższy targ i je sprzedawać zamiast narzekać że nie ma pieniędzy. Ale łatwiej jest wciskać kolejne sto limitowanych kserówek bazgrołów swoim ograniczonym fankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tylkoczytam napisał:

Ten jej ogród coraz bardziej wygląda jak cmentarz 

Straszny jest. Mi to się ciężko ogląda. Teren miał fajny potencjał i możne to wszystko bylo zrobić estetycznie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Joanna Darc napisał:

Straszny jest. Mi to się ciężko ogląda. Teren miał fajny potencjał i możne to wszystko bylo zrobić estetycznie.  

Będzie gdakac ze ma być eko. Tylko czy folia jest eko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, evelajna_best napisał:

Serce boli kiedy widzi się te wszystkie rośliny, które u niej się tylko zmarnują. Powinna z tymi sadzonkami jechać na najbliższy targ i je sprzedawać zamiast narzekać że nie ma pieniędzy. Ale łatwiej jest wciskać kolejne sto limitowanych kserówek bazgrołów swoim ograniczonym fankom.

One są po prostu głupie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budza planuje kolejną rabatę, kupiła kosiarkę akumulatorowa, dostała w sumie, odrzuciła propozycję reklamy kremu na zmarszczki bo nie używa i lubi mieć zmarszczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, szkoda tego poprzedniego wątki, dużo smaczków tam było. 

A te certyfikaty autentyczności, poświadczające kserówki jej bohomazów, to jest hit. Się znalazła artystka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klotka143 napisał:

Ech, szkoda tego poprzedniego wątki, dużo smaczków tam było. 

A te certyfikaty autentyczności, poświadczające kserówki jej bohomazów, to jest hit. Się znalazła artystka.

Też o tym pomyślałam. Ona nie ma w sobie za grosz pokory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona miała chyba jakiś spadek bo siedziała cicho i się nie odzywała a i prof. Wilczur nadawał z licznych zawodów ze w domu nieciekawie. Teraz od dwóch dni się produkuje nieustannie. Te certyfikaty mnie rozbawiły z jednej a z drugiej strony nadal jestem w szoku nad głupota ludzi którzy kupują wydrukowany obrazek. Ale to może z chęci pomocy Budzy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kowalka napisał:

Ona miała chyba jakiś spadek bo siedziała cicho i się nie odzywała a i prof. Wilczur nadawał z licznych zawodów ze w domu nieciekawie. Teraz od dwóch dni się produkuje nieustannie. Te certyfikaty mnie rozbawiły z jednej a z drugiej strony nadal jestem w szoku nad głupota ludzi którzy kupują wydrukowany obrazek. Ale to może z chęci pomocy Budzy 

Ale po co pomagać komuś kto ma kasy jak lodu? Ona zasługuje tylko na zupełne stracenie wszystkiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona produkuje kolejne grządki.

 

Kto to będzie podlewal i wszystko zje? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgnije i tyle. Może przerobi ale może być akurat w fazie spadkowej. Ona dziwaczeje w zastraszającym tempie. Znowu faza na pranie dzieci. Stary temat. Ciekawe co porabia w domu lord. Swoją drogą elegancik ciągle poza domem. Jak nie robota to konkursy psie. Jeszcze pozna jakaś lady w Angli albo i lorda jak niebinarny 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza gwiazda hiper aktywna bo to i sprzedaż skserowanego bohomazu trwa i tylko połowa poszła - a tutaj cisza? 
Czy ktoś pamięta jaka była cena pierwszego rzutu tych obrazeczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, evelajna_best napisał:

Nasza gwiazda hiper aktywna bo to i sprzedaż skserowanego bohomazu trwa i tylko połowa poszła - a tutaj cisza? 
Czy ktoś pamięta jaka była cena pierwszego rzutu tych obrazeczków?

Chyba tak samo kosmiczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no dziś to już hit - mogłabym pracować ale mi się nie chce więc kupcie mi dachówkę !!! To powinno być karalne 

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.04.2024 o 09:20, Kowalka napisał:

Zgnije i tyle. Może przerobi ale może być akurat w fazie spadkowej. Ona dziwaczeje w zastraszającym tempie. Znowu faza na pranie dzieci. Stary temat. Ciekawe co porabia w domu lord. Swoją drogą elegancik ciągle poza domem. Jak nie robota to konkursy psie. Jeszcze pozna jakaś lady w Angli albo i lorda jak niebinarny 

Już poznał, nie czytasz wątków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo on niby poznał ? No ja bym bez jakichkolwiek dowodów nie zakładała jakiś romansów. Budza aktywna w ogrodzie. Zwróciłam się do fanek żeby kupowały reprodukcje bo.potrzebuje 130 tys na dach..mają kupić takie cegiełki. A.ona będzie sądzić za viezka kasę I utrzymywać stado psów. No ale zaraz będzie mini planer. Normalnie powrót do.przeszlosci ....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe w okienku z pytaniami pojawiło się takie czy to już kompulsja (przyznać się, która z was zapytała?) i odpowiedziała że nie, że to jej talent maksymalista, który wcześniej kazał jej zarabiać pieniądze a teraz tak pięknie rozkwita. Wyparcie level master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evelajna_best napisał:

Co ciekawe w okienku z pytaniami pojawiło się takie czy to już kompulsja (przyznać się, która z was zapytała?) i odpowiedziała że nie, że to jej talent maksymalista, który wcześniej kazał jej zarabiać pieniądze a teraz tak pięknie rozkwita. Wyparcie level master.

Ten maksymalista też ją poprzednim razem wyprowadził w pole bo trzeba było robić więcej i więcej. Teraz to samo. Tylko szkoda ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka ja głupia byłam, że te planery jej kupowałam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahtystka chyba pojechała na warsztaty malarskie. Ciekawe kto podlewa chwasty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, tylkoczytam napisał:

Ahtystka chyba pojechała na warsztaty malarskie. Ciekawe kto podlewa chwasty 

Jeden dzień to wytrzymają bez wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×