Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
tylkoczytam

Pani pięciu psów

Polecane posty

Serio ktoś by oglądał tego niechluja? Jprdl

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba 5-ty pies ją wykończył finansowo to kawa z B wraca 😁

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Ramola napisał:

Chyba 5-ty pies ją wykończył finansowo to kawa z B wraca 😁

Budza zawsze była aspirującą zazdrośnicą, budowała imperium bo chciała być jak kamila r. A teraz chce być wielką malarką, porównała się z innymi na warsztatach, widzi ile jej brakuje i chce doskoczyć, ale na to brak kasy. Więc wjeżdża planner, reprodukcje, zaraz ksiażki i płatne webinary się odgrzebią, kawa i wszystko co kiedyś przynosiło pieniądze. A potem kursy malowania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oraz jestem pewna, że mają jeszcze dodatkowy dochód, bo utrzymanie 4 osób z jednej pensji nauczyciela akademickiego z uwzględnieniem wyjazdów, szkoleń i zakupoholizmu budzy realizowanego na roślinach wydaje się być nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evelajna_best napisał:

Budza zawsze była aspirującą zazdrośnicą, budowała imperium bo chciała być jak kamila r. A teraz chce być wielką malarką, porównała się z innymi na warsztatach, widzi ile jej brakuje i chce doskoczyć, ale na to brak kasy. Więc wjeżdża planner, reprodukcje, zaraz ksiażki i płatne webinary się odgrzebią, kawa i wszystko co kiedyś przynosiło pieniądze. A potem kursy malowania 🙂

Przecież te kawki podobno ją wykańczały i udawała 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, evelajna_best napisał:

Oraz jestem pewna, że mają jeszcze dodatkowy dochód, bo utrzymanie 4 osób z jednej pensji nauczyciela akademickiego z uwzględnieniem wyjazdów, szkoleń i zakupoholizmu budzy realizowanego na roślinach wydaje się być nierealne.

Ona niczego nie szanuje ani nikogo, nawet roślin. Zmarzlo? Ma następne nasiona 

 Marnotrawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budź jest uzależniona od zasięgów i sławy. Te jej leczenie to wywalone pieniądze. Fejm internetowy pewnie daje jej protezę w życiu realnym. Bo ja tam w jej szczęście rodzinne nie wierzę. Jak i wszystkich influenserow. Po przeglądnięciu instagrama dochodzę do wniosku że to chorzy ludzie. I nie pisze tu o zaburzonych mocno typu Kasia Nast czy Harmony. Ci wszyscy zwykli to też zwykli narcyzi i ściemniacze 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu jej dużo roślin umarło. To będzie taki poziom marnotrawstwa ze mózg staje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu zamierza mieć milion prasowanych kwiatów (jeszcze sama nie wie po co) i milion dalii. Kolejna mania.

A zamordowanymi przez siebie paprykami nie będzie się przejmować, w końcu można kupić gotowe sadzonki, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Arianka007 napisał:

I znowu zamierza mieć milion prasowanych kwiatów (jeszcze sama nie wie po co) i milion dalii. Kolejna mania.

A zamordowanymi przez siebie paprykami nie będzie się przejmować, w końcu można kupić gotowe sadzonki, co nie?

Kupić e tam można wyżebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Kasia WQ przyznaje w mailu, ze połączyła za dużo kropek:

„A jednak - z jakiegoś powodu przy kampanii zamiast bazować na swojej wiedzy i doświadczeniu dałam się wciągnąć w instagramowo-woo-woo narrację gdzie flow, energia, manifestacje i jakaś taka duchowa lekkość zderzona z fazami księżyca i prawem przyciągania miały zastąpić moją marketingową wiedzę i lata doświadczeń. 

Well... long story short - nie zastąpiły. 🤦🏼‍♀️

Ciężko jest mi opisać co tu się zadziało, nie jestem w stanie logicznie odpowiedzieć czemu odeszłam od swoich systemów i schematów, ale robiąc to podcięłam skrzydła swojej własnej kampanii. 

Na szczęście zdałam sobie z tego sprawę w odpowiednim momencie i szybko zaczęłam to naprawiać, ale uwierz mi - wkurzona na samą siebie byłam długo!

  
📍 co zobię inaczej?
Nie będę robić rewolucji w swoim biznesie, a już na pewno nie "inspirowana" tym jak działają inne osoby na Insta. Planuję już kolejne działania w oparciu o procesy i systemy, które sprawdzają się u mnie. Mam też lekcję, aby - jeśli zdecyduję się słuchać porad i podpowiedzi innych - zawsze dwa razy zastanowić się zanim zdecyduję coś na przekór mojej intuicji, wiedzy i doświadczeniu.”

 

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, MatkaPucia napisał:

Tymczasem Kasia WQ przyznaje w mailu, ze połączyła za dużo kropek:

„A jednak - z jakiegoś powodu przy kampanii zamiast bazować na swojej wiedzy i doświadczeniu dałam się wciągnąć w instagramowo-woo-woo narrację gdzie flow, energia, manifestacje i jakaś taka duchowa lekkość zderzona z fazami księżyca i prawem przyciągania miały zastąpić moją marketingową wiedzę i lata doświadczeń. 

Well... long story short - nie zastąpiły. 🤦🏼‍♀️

Ciężko jest mi opisać co tu się zadziało, nie jestem w stanie logicznie odpowiedzieć czemu odeszłam od swoich systemów i schematów, ale robiąc to podcięłam skrzydła swojej własnej kampanii. 

Na szczęście zdałam sobie z tego sprawę w odpowiednim momencie i szybko zaczęłam to naprawiać, ale uwierz mi - wkurzona na samą siebie byłam długo!

  
📍 co zobię inaczej?
Nie będę robić rewolucji w swoim biznesie, a już na pewno nie "inspirowana" tym jak działają inne osoby na Insta. Planuję już kolejne działania w oparciu o procesy i systemy, które sprawdzają się u mnie. Mam też lekcję, aby - jeśli zdecyduję się słuchać porad i podpowiedzi innych - zawsze dwa razy zastanowić się zanim zdecyduję coś na przekór mojej intuicji, wiedzy i doświadczeniu.”

 

TA A MY MAMY SŁUCHAĆ JEJ WIZJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upsik czyżby nikt nie chciał kupować u panny nikt? Peszek🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, MatkaPucia napisał:

Tymczasem Kasia WQ przyznaje w mailu, ze połączyła za dużo kropek:

Co ona bierze i czy na pewno przepisał to lekarz? 
Przeczytała gdzieś (pewnie na pudelku), że teraz szczerość sprzedaje się dobrze, buduje grono fanek więc robi taki eksperyment.
Postrzegam ją jak taką głupiutką dziewuszkę, która chce wszystkim udowodnić że jest taka mądrutka.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, tylkoczytam napisał:

Budza właśnie robi lajwa

Jej konto naprawdę należy już do najnudniejszego na insta, jedynie trupy roślin wnoszą trochę życia.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, evelajna_best napisał:

Jej konto naprawdę należy już do najnudniejszego na insta, jedynie trupy roślin wnoszą trochę życia.

Tylko bajzel pokazuje i niechlujstwo. Róbmy byle jak ale róbmy to jej przesłanie. 

Edytowano przez Joanna Darc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×