Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sanja

Była korpo-Karyna na WYŁĄCZNIE WŁASNYM utrzymaniu

Polecane posty

Ciekawe, jak sobie poradzi? 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz mam pewność, że to Kołdriany jej podziękowały.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma wiedzieć, ten wie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz przez 8h dziennie będzie robić to, co kocha... Na pewno dostaniemy więcej relacji ze skrolowania insta, podanych w tonie wyższości. Jak te głupie kobiety mogą pisać o czyichś torebkach! Nie to, co ja, która czytam prace doktorskie o średniowiecznych norweskich kronikach! I tak, czuję się lepsza! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst Kąckiego jest napisany w tonie "przeżyłem traumę i mam ciężkie życie, więc nie ruszajcie mnie, macie obowiazek mnie zrozumieć". Podobieństwo do pewnej młodej dziennikarki nasuwa się samo.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2024 o 16:05, Sanja napisał:

Teraz przez 8h dziennie będzie robić to, co kocha... Na pewno dostaniemy więcej relacji ze skrolowania insta, podanych w tonie wyższości. Jak te głupie kobiety mogą pisać o czyichś torebkach! Nie to, co ja, która czytam prace doktorskie o średniowiecznych norweskich kronikach! I tak, czuję się lepsza! 

Będzie robić to co kocha, czyli pić harnasia 8 godzin dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, dajcieżyć napisał:

Będzie robić to co kocha, czyli pić harnasia 8 godzin dziennie

Czemu harnasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Helenkamilenka napisał:

Ciekawe, czy teraz zacznie bronić Kąckiego 

Musi się pospieszyć, bo EK pewnie już zakasuje rękawy do umawiania się na wywiad.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, altair napisał:

Ten tekst Kąckiego jest napisany w tonie "przeżyłem traumę i mam ciężkie życie, więc nie ruszajcie mnie, macie obowiazek mnie zrozumieć". Podobieństwo do pewnej młodej dziennikarki nasuwa się samo.

Udało im się również osiągnąć tak wiele w tak młodym wieku, wyrwali się z prowincji, ujawnili wiele afer i skandali, pojawiają się również odniesienia do H olocaustu i cierpią oboje jak uchodźcy.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2024 o 16:05, Sanja napisał:

Teraz przez 8h dziennie będzie robić to, co kocha... Na pewno dostaniemy więcej relacji ze skrolowania insta, podanych w tonie wyższości. Jak te głupie kobiety mogą pisać o czyichś torebkach! Nie to, co ja, która czytam prace doktorskie o średniowiecznych norweskich kronikach! I tak, czuję się lepsza! 

Trochę bawi, że rzekomo śledząc życie literackie nie wie, że będąc nawet rozchwytywanym nie da się zarobić OK pieniędzy z jednego etatu, czy wydanego bestsellera, czy będąc w redakcji czegokolwiek, a osiągnąć któreś z tych to są miesiące, lata pracy i szczęścia. Nie stanie się to w miesiąc (pomijając już czynniki niezmienne w Gabrjeli, np niepiśmienność i poziom językowy B1 polskiego, uwaga i funkcje wykonawcze złotej rybki), a jej delulu jest z kosmosu.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Helenkamilenka napisał:

Ciekawe, czy teraz zacznie bronić Kąckiego 

No oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję, co Gustav (nie napiszę nazwiska) i Kaczyńscy mają do Kąckiego. Czy to żart Pedra przepisany na poważnie? Jeśli tak, to jest taka nie za mądra i nie bardzo klejąca i dziwię się Pedro, że to wytrzymuje, bo życie z takim bytem nieinteligentnym może być męczące

Teoria przesiąkania is real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu, afera Kąckiego nie jest o tobie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sanja napisał:

Gabrysiu, afera Kąckiego nie jest o tobie. 

Ludzie komentujący Kąckiego nawet NIE WIEDZĄ kim jest Gaba - wannabe dziennikarka prowadząca niszowego fp z nudnymi, pisanymi szkolnym językiem rozprawkami. 

Co ciekawe, Gaba do wczoraj nie wiedziała, kim jest "ten jakiś Kącki" (cytat z kafelka na stories). Ze znanych dziennikarzy Gaba słyszała o Ewie K. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lulu123 napisał:

Ludzie komentujący Kąckiego nawet NIE WIEDZĄ kim jest Gaba - wannabe dziennikarka prowadząca niszowego fp z nudnymi, pisanymi szkolnym językiem rozprawkami. 

Co ciekawe, Gaba do wczoraj nie wiedziała, kim jest "ten jakiś Kącki" (cytat z kafelka na stories). Ze znanych dziennikarzy Gaba słyszała o Ewie K. 

Uwielbiam te samozaorania Gabrysi :classic_biggrin:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mogłaby tak pocisnąć patologie w Czarnym i w Polskiej Szkole Reportażu, taka okazja...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Porto napisał:

A mogłaby tak pocisnąć patologie w Czarnym i w Polskiej Szkole Reportażu, taka okazja...

Zaraz napisze, że zawsze wiedziała o patologiach w PSR i cyk, 15 lajków więcej! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Lulu123 napisał:

Ludzie komentujący Kąckiego nawet NIE WIEDZĄ kim jest Gaba - wannabe dziennikarka prowadząca niszowego fp z nudnymi, pisanymi szkolnym językiem rozprawkami. 

Co ciekawe, Gaba do wczoraj nie wiedziała, kim jest "ten jakiś Kącki" (cytat z kafelka na stories). Ze znanych dziennikarzy Gaba słyszała o Ewie K. 

Nieprawda, ona już zawsze o tym mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razy, kiedy Gaba pruje się, że nikt nie udostępnia nic o Gazie: codziennie

Razy, kiedy Gabrysia udostępniła coś o Gazie: 0

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pytajmy, ile razy Gabrysia pomogła naprawdę, np. wpłacając na jakąś organizację humanitarną, a nie tylko pruła się na insta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Porto napisał:

A mogłaby tak pocisnąć patologie w Czarnym i w Polskiej Szkole Reportażu, taka okazja...

Ale to musiałaby o nich cokolwiek wiedzieć, znać towarzystwo. A kogo Gaba zna? Swoje liczne przyjaciółki, jak to było, poetki, malarki, aktorki? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Sanja napisał:

Nie pytajmy, ile razy Gabrysia pomogła naprawdę, np. wpłacając na jakąś organizację humanitarną, a nie tylko pruła się na insta. 

No przecież choremu koledze wrzuciła 20 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym wiedzieć gdzie o niej tak dyskutują, mogłaby się podzielić linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×