Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ninka999000

Szafiarka Dorka

Polecane posty

Starsza pani, która na tik toku wyznacza " trendy". Dostałam bloka za grzeczne stwierdzenie, że nie zawsze to co modne wygląda dobrze, i ze klasa i styl czasami nie idą w parze z trendami. Przyjmuje tylko wyrazy uwielbienia. Pani Dorko, moja mała sugestia, zamiast wydawać tysiące na zarowe badziewia, warto byłoby pokusić się o zlikwidowanie worów pod oczami, no chyba, że " malar bags" są trendy. Znacie, oglądacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Pani uważa, że jak ktoś nie nosi czarnych rajstop do białej kiecki to się boi. No i każdy też powinien wychodzić poza "wmówione nam w TV zasady mody". Strata czasu, jeszcze ta maniera jak mówi :classic_blink:

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znam. worow pod oczami bym sie nie czepiala, w koncu nie ma 30-stu lat.

nie uwazam tez, ze nalezy kupowac tylko w lumpeksach, albo tylko w drogich butikach, ale konsumpcjonizm i uwielbienie dla zwyklych sieciowek ( z zara na czele) weszlo u niej mocno.

podziwiam za umiejetnosc skomponowania zestawow. nie kazdy mi lezy, ale generalnie ok.

zastanawia mnie zawsze czy ekspedientki np w zarze nie maja juz jej dosc, bo czesto robi lajwy ze sklepow np po godz 20. chyba marzą juz o tym by orgnac sklep a nie miec "modowa tiktokerke" łażąca miedzy wieszakami i nagrywającą wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oizys napisał:

Taaa... Pani uważa, że jak ktoś nie nosi czarnych rajstop do białej kiecki to się boi. No i każdy też powinien wychodzić poza "wmówione nam w TV zasady mody". Strata czasu, jeszcze ta maniera jak mówi :classic_blink:

No właśnie, a nie przychodzi jej do głowy, że są kobiety, które stawiają na klasyczną elegancję, ubrania ze świetnych materiałów, dobrze skrojone, i nie ma to nic wspólnego z " baniem się" a stylem, taka elegantka nie założy wielkich dżinsów, czy portek z dziurami, no ale jej nie przetłumaczysz, a jak masz inne zdanie to rzuca się z pazurami i banuje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×