Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Katalizator09

Anita z Australii

Polecane posty

Jak dla mnie na bank poszło o coś większego. Całe to zniknięcie to nagle ratowanie tyłka. Wstawiła typowe dla niej story z umorusanymi dzieciakami a chwilę później że odchodzi i to na rok. Trochę podjerzane,jak na osobę która wrzucała tyle szczegółów z prywatnego życia. I jeszcze podróż miała trwać do lutego, a tu chwilę po zniknięciu już są w domu.

Ja obstawiam coś związanego z tymi nieplaconymi rachunkami albo coś z jej facetem,ale na pewno jest tu drugie dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Anita jest tak dziwna. Pamiętam jak miała zbiórkę na bilet lotniczy do Polski i tłumaczyła, że wpłaciły przecież osoby, które chciały żeby zobaczyła rodzinę. W ogóle jest dość chaotyczna i specyficzna, jej życie to wielka zagadka. A o jakie rachunki chodzi i niepłacenie? Od dłuższego czasu nie wchodziłam na jej profil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jak dowiedzialam sie, ze wrocily, to zreflektowalam sie, ze musialo sie cos stac. Moze ten jej facet wyladowal w wiezieniu albo cos w tym stylu, bo to musi byc cos szokujacego. Nie sadze, zeby znikala ot tak i to na az tak dlugo. Teraz ta jej au pair non stop robi q&a - po jaka cholera niby, jak nikt jej nie zna. O co niby mamy jej pytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak ją kiedyś oglądałam to wydawało mi się, że nie ma faceta - miała już wtedy pierwszego syna, później nagle on się pojawił i wielka miłość od zawsze. I nie ogarniałam sytuacji xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wyrwała się z mniejszego miasta z Polski do większego świata i na siłę probuje pokazać wszystkim w Polsce jak to w Australii ma cudowne życie.

Z rachunkami to ona co jakiś czas wrzuca że a to rachunków za prąd nie płacili, a to za mandaty zablokowali jej prawo jazdy czy twgo typu rzeczy. Tylko ona to wrzuca jako śmieszną historię do opowiedzenia.

Do aupair nic nie mam bo jakby nie patrzeć przybyło jej dużo obserwatorów od Anity wiec po coś ja zaobserwowali,a dziewczyna robi przygodę życia za oceanem więc się cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie to konto na ig? jeszcze nie znam, ale chętnie poznam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lifeis.wonderful

Tak w skrocie to: poleciala na wakacje do Australii, zlamala noge, postanowila zostac, umawiala sie z facetami z Tindera, zeby kupowali jej kolacje w knajpach, bo nie miala kasy, szybko zaszla w ciaze, facet niedlugo po porodzie ja zostawil, ona nie miala ani pieniedzy ani mieszkania, robila zbiorke na lot do Polski, we wszystkim pomagala jej polska kolezanka Monia. Pozniej zeszla sie z ojcem dziecka, kopnela Monie w tylek, zaszla w kolejna ciaze, w ktorej niestety pila alkohol i pozniej nic ciekawego sie nie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Katalizator09 napisał:

Lifeis.wonderful

Tak w skrocie to: poleciala na wakacje do Australii, zlamala noge, postanowila zostac, umawiala sie z facetami z Tindera, zeby kupowali jej kolacje w knajpach, bo nie miala kasy, szybko zaszla w ciaze, facet niedlugo po porodzie ja zostawil, ona nie miala ani pieniedzy ani mieszkania, robila zbiorke na lot do Polski, we wszystkim pomagala jej polska kolezanka Monia. Pozniej zeszla sie z ojcem dziecka, kopnela Monie w tylek, zaszla w kolejna ciaze, w ktorej niestety pila alkohol i pozniej nic ciekawego sie nie dzialo.

dzięki! zaraz sobie zobaczę z ciekawości, ale po opisie to jakaś następna patologia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×