Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
theflea85

Rodzice z dziećmi chorymi na rsv w szpitalu - łączymy się

Polecane posty

Kochani, wiem, jakie to trudne być w szpitalu z chorą pociechą... ja trafiłam do szpitala niedawno z moim malutkim synkiem... jesteśmy tu już 4 dni... przed nami drugie tyle, jeśli będzie dobrze...

Rodzice dzieci szpitalnych, łączymy się! Jaką Wy macie historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, theflea85 napisał:

Kochani, wiem, jakie to trudne być w szpitalu z chorą pociechą... ja trafiłam do szpitala niedawno z moim malutkim synkiem... jesteśmy tu już 4 dni... przed nami drugie tyle, jeśli będzie dobrze...

Rodzice dzieci szpitalnych, łączymy się! Jaką Wy macie historię?

3 miesiące w szpitalu z wcześniakiem. 

8 dni w momencie, kiedy lekarze mają plan leczenia, to pikuś. Będzie dobrze! Odpoczywaj ile możesz.

Ile ma dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Foko Loko napisał:

3 miesiące w szpitalu z wcześniakiem. 

8 dni w momencie, kiedy lekarze mają plan leczenia, to pikuś. Będzie dobrze! Odpoczywaj ile możesz.

Ile ma dziecko?

Ojej, bardzo współczuję. Musiałaś się bardzo bać. Jak się teraz czuje Twoje dziecko? Zdrowe?

Mój mały ma 6 tygodni... Jeszcze nawet nie zdążyłam go zaszczepić... staram się odpoczywać, kiedy śpi... albo jeść albo się myć, czasem trzeba wybrać 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, theflea85 napisał:

Ojej, bardzo współczuję. Musiałaś się bardzo bać. Jak się teraz czuje Twoje dziecko? Zdrowe?

Mój mały ma 6 tygodni... Jeszcze nawet nie zdążyłam go zaszczepić... staram się odpoczywać, kiedy śpi... albo jeść albo się myć, czasem trzeba wybrać 😉

 

Zdrowe 🙂 ale na wsparciu oddechowym jechał 6 tygodni. A potem jak wyszedł to po niecałym miesiącu wylądowaliśmy jeszcze raz na weekend.

a jest pod tlenem?:) czy reaguje dobrze na leczenie?

6 tygodni to sporo śpi 🙂 ja robiłam tak, że kładlam sobie dzidziula na "koalę", tak jak skóra do skory, on spał, a ja sobie czytałam ksiązkę. Albo drzemalam, jeżeli się dobrze ustabilizowałam i wiedzialam, że nie spadnę.

Jak leżeliśmy potem w szpitalu to kladlam sobie go na łózku, bo jeszcze się nie przemieszczał i też leżeliśmy duzo razem.

Jesteście pod opieką, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Foko Loko. 

Cieszę się, że u Was dobrze się skończyło i fajny miałaś patent na leżenie z dzidzą. Też mojego syna czasem biorę do siebie, ale generalnie wolę, jak jest w łóżeczku. 

Na szczęście nie jest pod tlenem. Dobrze reaguje na leki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Foko loko można wiedzieć jak na imię ma twój syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gosc85 napisał:

Foko loko można wiedzieć jak na imię ma twój syn?

Nie będę tutaj podawac takich danych. A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Z ciekawości, mocno trzymałam kciuki żeby się udało 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, gosc85 napisał:

Rozumiem. Z ciekawości, mocno trzymałam kciuki żeby się udało 🙂 

Ach 🙂 dzidziulec Stasiulec. Takie imie tatuś wybrał. Finalnie urodził sie w 28tc, ale nie ma powiklan wczesniactwa. W lutym kończy rok 😱 czas tak leci. 

Ale przyznam, że ja dalej mam schizy, że z jakiegoś powodu wyląduję z nim w szpitalu. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2024 o 20:06, Foko Loko napisał:

Ach 🙂 dzidziulec Stasiulec. Takie imie tatuś wybrał. Finalnie urodził sie w 28tc, ale nie ma powiklan wczesniactwa. W lutym kończy rok 😱 czas tak leci. 

Ale przyznam, że ja dalej mam schizy, że z jakiegoś powodu wyląduję z nim w szpitalu. Masakra.

Fajne imię 🙂

To już rok? O matko jak ten czas leci, dobrze z młodym wszystko dobrze, oby tak dalej w dobrym zdrowiu 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×