Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Foka_foczi

Królowa przetrwania

Polecane posty

2 upadłe gwiazdy z Warshow show czy jak to się pisze, jedna upadła gwiazda z żon Hollywood,  upadła janaoszek, upadła wnuczka polityka - serio tvn chce promować takich ludzi? Ten program to dno dna. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam namiętnie. To moje najnowsze guilty pleasure. Lubię sobie tak czasem zasiąść i w ramach odmóżdżenia obejrzeć zmagania nienachalnie inteligentnych panien, które ze świata internetu zostały brutalnie wyrwane do dżungli. Przecież te dramy, które one tam rozgrywają, to jest jakaś komedia xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, to żadna dżungla. Drzewa wszystkie takie same, rosną jak od linijki, żadnych zarośli 🤪 obstawiam, ze to jakiś park, który podnajęto, aby nagrać program. W dodatku, co one takiego tam robią? Mają różne śmieszne zadania, ale juz jedzenia np. zdobywać nie muszą. Ostatnio konsumowały jakieś gotowce. Ciekawe ile dni tam są - 5? 😃

Mnie najbardziej z nich wszystkich powala Janoszek. Myślę, że to mitomanka jest, sama święcie wierzy w te bzdury, tylko pamięć ma kiepską - sama sobie zaprzecza, zapomina z kim i o czym rozmawiała, w dodatku jej historia o relacjach z facetami kupy się nie trzyma - nie była w stałym związku, ale trzy razy ktoś ją wykorzystał i odszedł, ale ona doświadczeń łóżkowych nie ma 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Janoszek obserwuję z fascynacją. Zastanawiam się nawet, czy ona nie ma po prostu stwierdzonych zaburzeń jakichś. Ostatnio piała w sieci, że będzie prowadzącą wydarzenia Golden Gala. A tam się okazało, że była po prostu jedną z aktorek, która się przewinęła przez wydarzenie i powiedziała kilka słów, a prowadząca musiała ją pytać o nazwisko, taka z niej gwiazda.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×