Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SocjoTechnika

W jakim wieku człowiek się starzeje? TZN od jakiego wieku?

Polecane posty

Jak myślicie-od jakiego wieku człowiek się starzeje i czy starzeje się on już od wtedy kiedy widzi u siebie pierwsze oznaki starzenie tzn siwe włosy czy zmarszczki?

Czy o starości przesądza nie wiek a to na ile lat i jak się kto czuje?

Jestem kobietą po 50-tce więc niby jeszcze młoda jestem bo do seniorek się nie zaliczam ale już widzę,że jestem w porównaniu z młodymi ludźmi zbyt powolna fizycznie bo studiuję ze studentami 20 plus i już czuję, ze żaden WF mi nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, SocjoTechnika napisał:

Jak myślicie-od jakiego wieku człowiek się starzeje i czy starzeje się on już od wtedy kiedy widzi u siebie pierwsze oznaki starzenie tzn siwe włosy czy zmarszczki?

Czy o starości przesądza nie wiek a to na ile lat i jak się kto czuje?

Jestem kobietą po 50-tce więc niby jeszcze młoda jestem bo do seniorek się nie zaliczam ale już widzę,że jestem w porównaniu z młodymi ludźmi zbyt powolna fizycznie bo studiuję ze studentami 20 plus i już czuję, ze żaden WF mi nie pomoże. 

Ja będąc przed 30, ale nie ćwicząc czułam się gorzej niż moja babcia. Więc chyba taka ruchliwość to nie tylko wiek.

Obecnie mam 35 lat, nie pamiętam, czy czułam się bardziej witalnie jako studentka. Co ciekawe, nie mogę już tak swobodnie jeść i pić alko jak wtedy i nie mieć jakichś problemów ze zdrowiem czy wyglądem. To chyba jedyna rzecz, która się zmieniła.

Zgodnie z nauką człowiek starzeje się od 25 r.ż. 😉

Edytowano przez brokenroar87
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×