Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nie wiem czy jest jakiś wątek o niej, to założę ten. 

Wydaje mi się sympatyczna, normalna. Ale pamiętam, że była jakaś ... burza odnośnie jej sylwestra chyba? I byłego partnera. Ale ucichło widzę i żyje sobie dziewczyna spokojnie dalej po tych dramach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest temat olimpia88. 

Ona kiedyś się zachowywała tak ...ycznie, że hej. Zaczęła od kosmetyków, testów itd. potem poleciała z vlogami i pokazywała całą rodzinę, oni często nie chcieli żeby ich filmowano i pokazywano w internecie. Pokazywała męża, dziecko, rodziców i dziadków ...to było bardzo cringowe. Nagrała jakiś słaby film z syswestra jak sobie mąż piwo pił, pranie suszone w tle, dziecko wariowało a ona machała kamerą i się do niej głupio uśmiechała, kiedy Marcin miał minę niezbyt zadowoloną i stwierdził niby żartem, że muszą się rozwieść 🥱 ona dalej rechotała i tańczyła do disco polo z kamerą wymalowana jak ta lala. Ogólnie z Marcinem było pokazywane wszystko aż do porzygania. Ogólnie na jej wsi się z niej śmiali bo jak ktoś coś jej napisał to od razu się zaliła, tłumaczyła, naskakiwała na wszystkich itp. a potem wraz z nowym chłopem trochę spokorniala, nagrywa tylko tzw gadańce z sypialni jak się maluje, chłopa nie pokazuje bo to taki ..., że jak go pokazała to sama chyba uznała że nie warto bo się zachować nie umie ... Już nie żre się z widzkami tylko mówi " jak wam się nie podoba to wypad". Ogólnie się zmieniła, mam wrażenie, że gość jej trochę poukładał w głowie, mieszkanie zaczęła remontować, do pracy wróciła, nawet książki zaczęło czytać, coś tam ćwiczy, jakiś sport uprawia, jeżdżą na wakacje - nie tylko na ryby ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2024 o 13:51, PandaCzerowna napisał:

Nie wiem czy jest jakiś wątek o niej, to założę ten. 

Można poszukać. Jest jeden, albo nawet dwa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×