Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

życie w bunkrze i na wakajkach na zmianę

Polecane posty

1 godzinę temu, Hakunamatata napisał:

Dla mnie jej mieszkanie jest dziwne. Niektore elementy mi sie podobają, ale calosciowo wygląda kiepsko. Lazienka jest zle zaprojektowana, w kuchni polączenie cegly i chyba plytek? jest dla mnie naprawde straszne. Moze ona jest zadowolona, oby 😄

No to połączenie cegły i płytek jest paskudne jak noc listopadowa. Jestem ciekawa czy ona sama to wymyśliła czy gdzieś to znalazła bo to wygląda tak od czapy jakby ktoś to zrobił przez pomyłkę.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Hakunamatata napisał:

Dla mnie jej mieszkanie jest dziwne. Niektore elementy mi sie podobają, ale calosciowo wygląda kiepsko. Lazienka jest zle zaprojektowana, w kuchni polączenie cegly i chyba plytek? jest dla mnie naprawde straszne. Moze ona jest zadowolona, oby 😄

Ona jest zadowolona ze wszystkiego (nawet jak jest paskudne) dopóki to jest modne. Jak moda się zmieni to jej "styl" też się nagle zmienia wprost proporcjonalnie do najnowszych trendów i to dotyczy każdej dziedziny w jej życiu. Zawsze będzie się wstydzić za swój wygląd sprzed lat i dziwić jak coś mogło jej się podobać bo zawsze się kieruje wyłącznie modą i nie ma w tym wszystkim ani grama umiaru.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pokazywała na vlogu to to nowe mieszkanie będzie o wiele ładniejsze od obecnego bo teraz trendy są sprzyjające.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hakunamatata napisał:

Dla mnie jej mieszkanie jest dziwne. Niektore elementy mi sie podobają, ale calosciowo wygląda kiepsko. Lazienka jest zle zaprojektowana, w kuchni polączenie cegly i chyba plytek? jest dla mnie naprawde straszne. Moze ona jest zadowolona, oby 😄

dziwne to bardzo delikatne słowo w tym przypadku

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie nowa tradycja wakajkowa. Teraz na każdych wakajkach będzie nagrywać rolki jak przybijają sobie dłoń z Nalą (tak jak na ostatniej rolce). Chyba zdjęcia z wyciągniętą ręką w górę pójdą w odstawkę 😂

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Zaraz będzie płakać, że wynajmujący zniszczyli mieszkanie albo nie chcą się wynieść. Wynajem mieszkania komuś to ciężki i upie>rdliy kawałek chleba i ja bym się tego nie podjęła chociaż ciekawe jaką cenę dowali wielka influencerka.

Edytowano przez wubuuu27
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, apsik napisał:

Z tego co pokazywała na vlogu to to nowe mieszkanie będzie o wiele ładniejsze od obecnego bo teraz trendy są sprzyjające.

Od dawna jej nie ogladam, ale film o gotowym mieszkaniu pewnie obejrze, bo lubie takie filmy to sobie zobacze. W jej mieszkaniu przytloczylaby mnie ilosc cegły, ale teraz moze nie ma tego typu trendu i faktycznie zrobi cos lepiej wyglądającego 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Hakunamatata napisał:

Od dawna jej nie ogladam, ale film o gotowym mieszkaniu pewnie obejrze, bo lubie takie filmy to sobie zobacze. W jej mieszkaniu przytloczylaby mnie ilosc cegły, ale teraz moze nie ma tego typu trendu i faktycznie zrobi cos lepiej wyglądającego 😄

Za dużo cegły czerwonej, tych płytek białych w kształcie cegły i "agresywnego", mocnego odcienia drewna. Wszystko w tym mieszkaniu jest takie mocne i krzykliwe i każdy z tych elementów jest męczący dla oczu (przynajmniej dla moich) po pewnym czasie. Tak samo jest z jej szafą. Za dużo pstrokacizny, falbanek i bufek a za mało klasyki.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Za dużo cegły czerwonej, tych płytek białych w kształcie cegły i "agresywnego", mocnego odcienia drewna. Wszystko w tym mieszkaniu jest takie mocne i krzykliwe i każdy z tych elementów jest męczący dla oczu (przynajmniej dla moich) po pewnym czasie. Tak samo jest z jej szafą. Za dużo pstrokacizny, falbanek i bufek a za mało klasyki.

To prawda. Nie ma smykałki ani do mody ani do makijaży ani też do wystroju wnętrz aż nie wiem co kuleje najbardziej w jej przypadku xd.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hakunamatata napisał:

Od dawna jej nie ogladam, ale film o gotowym mieszkaniu pewnie obejrze, bo lubie takie filmy to sobie zobacze. W jej mieszkaniu przytloczylaby mnie ilosc cegły, ale teraz moze nie ma tego typu trendu i faktycznie zrobi cos lepiej wyglądającego 😄

Też czekam na ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, apsik napisał:

To prawda. Nie ma smykałki ani do mody ani do makijaży ani też do wystroju wnętrz aż nie wiem co kuleje najbardziej w jej przypadku xd.

Makijaż bo jakkolwiek się za to nie brała to nigdy się w tym temacie nie rozwinęła wystarczająco jak na branżę beauty. O reszcie ciężko powiedzieć czy ona ma jakiś talent czy nie bo ona nie wychodzi poza modowe strefy komfortu i porusza się tylko w tym co jest aktualnie modne i w zależności od tego czy trendy aktualnie jej służą czy nie wygląda raz dobrze a raz okropnie (od kilku lat to drugie).

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, apsik napisał:

Też czekam na ten film.

W temacie wystroju wnętrz aktualne trendy nie są złe więc raczej nie powtórzy tego co zrobiła w swoim mieszkaniu więc pewnie źle to mieszkanie nie będzie wyglądało a co najwyżej będzie niepraktyczne.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wakajki się skończyły czas zarobić na kolejne ale najpierw trzeba urządzić mieszkanie i wynająć je psychofankom.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Oh Celinee napisał:

W temacie wystroju wnętrz aktualne trendy nie są złe więc raczej nie powtórzy tego co zrobiła w swoim mieszkaniu więc pewnie źle to mieszkanie nie będzie wyglądało a co najwyżej będzie niepraktyczne.

Coś w tym jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WładcaCebuli napisał:

Coś w tym jest 

Mówiła, że nie chce żadnego blatu w łazience tylko umywalkę na całą szerokość szafki, żeby mniej się mogło zniszczyć więc już jedna niepraktyczna rzecz jej chodzi po głowie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak to jest, że babka, która kiedyś nawet niektóre bluzy musiała mieć obcisłe teraz zakłada pantalony dodające 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Mówiła, że nie chce żadnego blatu w łazience tylko umywalkę na całą szerokość szafki, żeby mniej się mogło zniszczyć więc już jedna niepraktyczna rzecz jej chodzi po głowie 😂

Nie cierpię takich umywalek nawet nie ma gdzie odłożyć czegoś bez strachu, że się to przewróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
10 minut temu, apsik napisał:

Powiedzcie jak to jest, że babka, która kiedyś nawet niektóre bluzy musiała mieć obcisłe teraz zakłada pantalony dodające 10 kg.

I która niby tak kocha podróże a nawet nie była w większości większych miast w Polsce i która poza galeriami handlowymi i kiedyś uczelnią nie porusza się w swoim mieście nigdzie poza swoją dzielnicą.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, apsik napisał:

Nie cierpię takich umywalek nawet nie ma gdzie odłożyć czegoś bez strachu, że się to przewróci.

No niepraktyczne są takie umywalki. Nie wszystko się położy na umywalce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oh Celinee napisał:

I która niby tak kocha podróże a nawet nie była w większości większych miast w Polsce i która poza galeriami handlowymi i kiedyś uczelnią nie porusza się w swoim mieście nigdzie poza swoją dzielnicą.

Jak jest taką podróżniczką to powinna jeździć także do polskich miast nawet do tych, które nie słyną z turystyki a tymczasem ona jeździ tylko tam gdzie rosną palmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Jak jest taką podróżniczką to powinna jeździć także do polskich miast nawet do tych, które nie słyną z turystyki a tymczasem ona jeździ tylko tam gdzie rosną palmy.

Dokladnie, palmy muszą być 😄 i zdjęcia o wschodzie slonca, póki ludzi nie ma, zeby byla samiutenka w kadrze

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Makijaż bo jakkolwiek się za to nie brała to nigdy się w tym temacie nie rozwinęła wystarczająco jak na branżę beauty. O reszcie ciężko powiedzieć czy ona ma jakiś talent czy nie bo ona nie wychodzi poza modowe strefy komfortu i porusza się tylko w tym co jest aktualnie modne i w zależności od tego czy trendy aktualnie jej służą czy nie wygląda raz dobrze a raz okropnie (od kilku lat to drugie).

Modowa też kaplica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nic to mieszkanie będzie bezowe bo takie są teraz trendy 😂

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kinga197 napisał:

Jak nic to mieszkanie będzie bezowe bo takie są teraz trendy 😂

To na pewno. Ona tylko modą się kieruje w każdej dziedzinie życia. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 28.04.2024 o 13:23, Oh Celinee napisał:

Będzie nowa tradycja wakajkowa. Teraz na każdych wakajkach będzie nagrywać rolki jak przybijają sobie dłoń z Nalą (tak jak na ostatniej rolce). Chyba zdjęcia z wyciągniętą ręką w górę pójdą w odstawkę 😂

I na tej rolce doskonale widać jej kiczowaty styl ubierania. Jak nic Grażynka.

Edytowano przez apsik
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, apsik napisał:

I na tej rolce doskonale widać jej kiczowaty styl ubierania. Jak nic Grażynka.

Była już Tumblr girl/ Instagram baddie, potem lolitka w falbaneczkach a teraz Grażyna z roku 2000. Dziwnym trafem etap Karyny chyba pominęła chociaż trąciło nią w czasach lolitki 😂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kinga197 napisał:

Jak nic to mieszkanie będzie bezowe bo takie są teraz trendy 😂

Pewnie wjedzie jakieś japandi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Była już Tumblr girl/ Instagram baddie, potem lolitka w falbaneczkach a teraz Grażyna z roku 2000. Dziwnym trafem etap Karyny chyba pominęła chociaż trąciło nią w czasach lolitki 😂

Nie wszystko stracone. Zrobi się modny styl karyny to ona nią będzie xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, kinga197 napisał:

Nie wszystko stracone. Zrobi się modny styl karyny to ona nią będzie xD

Te wielkie kolczyki koła, długie pazury i napompowane usta z błyszczykiem to Karyna jak się patrzy

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kinga197 napisał:

Nie wszystko stracone. Zrobi się modny styl karyny to ona nią będzie xD

Na sto procent tak będzie. Dziwię się, że jeszcze nie lata w różowej koszulce z napisem Barbie skoro to modne XD

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×