Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

życie w bunkrze i na wakajkach na zmianę

Polecane posty

12 minut temu, secretgarden napisał:

Ja jej nigdy w pstrokatych ubraniach nie widziałam, gdzie to zobaczę? Dawno jej nie ogladałam, weszłam na jej  instagrama, a tam dresy, spodnie z 200 kg wujka i zero koloru. O co chodzi z mieszkaniem, kupili nowe? Wow, czyli wieczne wakajki i reklamy przynoszą  kokosy:) Nie jestem na bieżąco 😉

Obejrzyj sobie sprzątanie szafy, które nagrała rok czy 2 lata temu to zobaczysz całą zawartość jej szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
15 minut temu, secretgarden napisał:

Ja jej nigdy w pstrokatych ubraniach nie widziałam, gdzie to zobaczę? Dawno jej nie ogladałam, weszłam na jej  instagrama, a tam dresy, spodnie z 200 kg wujka i zero koloru. O co chodzi z mieszkaniem, kupili nowe? Wow, czyli wieczne wakajki i reklamy przynoszą  kokosy:) Nie jestem na bieżąco 😉

Kupiła mieszkanie na wynajem. Ma kasy mnóstwo bo wciska reklamę za reklamą i  kilka razy dziennie coś reklamuje a inne treści ( poza wiecznymi wakajkami) już porzuciła. 

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Oh Celinee napisał:

Kupiła mieszkanie na wynajem. Ma kasy mnóstwo bo wciska reklamę za reklamą i  kilka razy dziennie coś reklamuje a inne treści ( poza wiecznymi wakajkami) już porzuciła. 

Dzięki za info:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, kinga197 napisał:

Tylko u niej jest ta różnica, że widać że to jej własny styl. Kupuje też praktycznie wszystko w second handach. Czasem trafiam na nią na tiktoku. 
Donica jest za stara żeby ubierać się jak nastolatka i jak tak bardzo chce iść w trendy to powinna postawić na styl old money i kapsułową garderobę. Inwestować w klasyki i klasyczne kolory a nie te pstrokacizne. Beże, czernie i biele. Wiele tym zyska xD Ja sama mam prawie 27 lat i jedyne szersze spodnie jakie mam to mom jeans, mam bardzo podobną figurę do donicy i jak kupowała rurki to niektóre modele podpatrzyłam ale teraz pojedyncze rzeczy jakie nosi mi się podobają 

U niej to przede wszystkim kompleks wieku jest bardzo mocno widoczny. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie jutro film czy znowu olewka 😂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
17 godzin temu, secretgarden napisał:

Ja jej nigdy w pstrokatych ubraniach nie widziałam, gdzie to zobaczę? Dawno jej nie ogladałam, weszłam na jej  instagrama, a tam dresy, spodnie z 200 kg wujka i zero koloru. O co chodzi z mieszkaniem, kupili nowe? Wow, czyli wieczne wakajki i reklamy przynoszą  kokosy:) Nie jestem na bieżąco 😉

Chodzi w takich kiczowatych cropp topach pstrokatych na wakacjach zazwyczaj ale pokazywała je w haulach i w czyszczeniu szafy. Ma na pewno taki czerwony w jakieś dziwne printy, jakieś w kropki też miała i  w takie dziwne wzory jak te spodnie, które wypuściła. Ma tego badziewia trochę.

Edytowano przez apsik
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Ciekawe czy będzie jutro film czy znowu olewka 😂

Na Instagramie też cisza. Myślicie, że jest w Żarach czy się zabunkrowała w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, apsik napisał:

Chodzi w takich kiczowatych cropp topach pstrokatych na wakacjach zazwyczaj ale pokazywała je w haulach i w czyszczeniu szafy. Ma na pewno taki czerwony w jakieś dziwne printy, jakieś w kropki też miała i  w takie dziwne wzory jak te spodnie, które wypuściła. Ma tego badziewia trochę.

Dokładnie. Do niczego nie pasują i wieje ciuchami z bazaru sprzed 20 lat ale je kupiła bo zapewne modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, apsik napisał:

Na Instagramie też cisza. Myślicie, że jest w Żarach czy się zabunkrowała w domu?

Pewnie się zabunkrowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o ślubie cisza? Miał wszak być welon, a tu czyżby kolejna zmiana planów?😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, secretgarden napisał:

A o ślubie cisza? Miał wszak być welon, a tu czyżby kolejna zmiana planów?😉

Cisza jakby temat nie istniał.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, secretgarden napisał:

A o ślubie cisza? Miał wszak być welon, a tu czyżby kolejna zmiana planów?😉

Właśnie tak. W ogóle nie porusza tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Dzisiaj też filmu nie wstawiła 😂

Na instastory gdzie pokazuje jak to ciężko pracuje i montuje w tle (na dole ekranu) ma odpalony inny filmik o torebkach Hermes. Może gdyby się skupiła na montażu i faktycznie pracowała na 100% to by się pracuś i perfekcjonistka wyrobiła? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
23 minuty temu, meegann napisał:

Na instastory gdzie pokazuje jak to ciężko pracuje i montuje w tle (na dole ekranu) ma odpalony inny filmik o torebkach Hermes. Może gdyby się skupiła na montażu i faktycznie pracowała na 100% to by się pracuś i perfekcjonistka wyrobiła? 

Dokładnie. Nikt mi nie wmówi, że ona pracuje przynajmniej 4 h dziennie. Wciska kity o ciężkiej pracy a efekty każdy widzi. No chyba, że ona "pracuje" 8h siedząc ponad połowę czasu na internecie i przeglądając inne rzeczy.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Swoją drogą aż z ciekawości zerknęłam jak wyglądał jej IG kiedy najszybciej się rozwijała i z tego co widzę to prawie codziennie wstawiała posty a czasem nawet po 2-3 jednego dnia i posty były różnorodne. Na Youtubie regularnie publikowała i filmy też były różnorodne.  Teraz tylko reklamy, wakajki, ewentualnie jakieś denka i wielkie zdziwienie, że ma co raz mniej obserwatorów i wyświetleń i oczywiście uważa, że to wina każdego i wszystkiego tylko nie jej.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, meegann napisał:

Na instastory gdzie pokazuje jak to ciężko pracuje i montuje w tle (na dole ekranu) ma odpalony inny filmik o torebkach Hermes. Może gdyby się skupiła na montażu i faktycznie pracowała na 100% to by się pracuś i perfekcjonistka wyrobiła? 

Ja myślę, że to nie jest kwestia wyrabiania się tylko tego, że ona nie chce się wyrobić bo jej się nie chce nagrywać. Łatwiej udawać zapracowaną.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiam o kim to temat jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Nero666 napisał:

Zawsze się zastanawiam o kim to temat jest 

O MsDoncellicie i Fitdonci ( ma 2 konta na YouTube i Instagramie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wleciał vlog wakajkowy. A swoją drogą napisałam tu iedyś, że przez tyle lat nie zrobiła nawet playlist, żeby można było szybko dotrzeć do interesujących treści i dzisiaj spojrzałam, że są playlisty na jej kanale ale tylko wakajkowe i sprzątanie toaletki 😂

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Nero666 napisał:

Zawsze się zastanawiam o kim to temat jest 

o msdoncellicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Wleciał vlog wakajkowy. A swoją drogą napisałam tu iedyś, że przez tyle lat nie zrobiła nawet playlist, żeby można było szybko dotrzeć do interesujących treści i dzisiaj spojrzałam, że są playlisty na jej kanale ale tylko wakajkowe i sprzątanie toaletki 😂

Na siłę promuje swoje wakajki a reszta je zwisa xd

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, apsik napisał:

Na siłę promuje swoje wakajki a reszta je zwisa xd

Najmniej wysiłku od niej wymagają więc chce, żeby właśnie to ludzie chcieli oglądać 😂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na story pyta fanek w jakim kolorze lubią nosić swetry. Chyba będzie teraz je produkować XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt dobre wyświetlenia dzisiejszego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Wleciał vlog wakajkowy. A swoją drogą napisałam tu iedyś, że przez tyle lat nie zrobiła nawet playlist, żeby można było szybko dotrzeć do interesujących treści i dzisiaj spojrzałam, że są playlisty na jej kanale ale tylko wakajkowe i sprzątanie toaletki 😂

pracoholizm i perfekcjonizm...

Edytowano przez wubuuu27
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
9 minut temu, wubuuu27 napisał:

Niezbyt dobre wyświetlenia dzisiejszego filmu.

Bo nagrywa filmy, które nikogo nie obchodzą w tych czasach. Już 500 razy na Instagramie przemieliła te wakajki więc ten film nie był potrzebny a nikt się raczej nie spodziewa po niej jakichś przydatnych informacji.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wubuuu27 napisał:

pracoholizm i perfekcjonizm...

No dokładnie. Przez 13 lat powstała tylko playlista wakajkowa i ze sprzątaniem toaletki XD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Wleciał vlog wakajkowy. A swoją drogą napisałam tu iedyś, że przez tyle lat nie zrobiła nawet playlist, żeby można było szybko dotrzeć do interesujących treści i dzisiaj spojrzałam, że są playlisty na jej kanale ale tylko wakajkowe i sprzątanie toaletki 😂

A na Instagramie fit przypięła 3 posty i wszystkie 3 są reklamą jej ebooka xd.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WładcaCebuli napisał:

A na Instagramie fit przypięła 3 posty i wszystkie 3 są reklamą jej ebooka xd.

Boi się, żeby przypadkiem istniał jeszcze ktoś kto nie wie, że sprzedaje ebooka. Tak samo natretnie wciska swoje wakajki i GG. Dla mnie to niepojęte, że osoba, która ma magistra z komunikacji wizerunkowej tak bardzo pogrąża swoje sm. Osoba, która trafi na jej konto na Instagramie szybko ucieknie jak odpali trzy pierwsze posty i zobaczy, że to same reklamy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×