Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Pamiętam jak była afera z pandoragate i ktoś tam mówił, że Darek też coś robił, bo znał Stuu to Karolina od razu odpisywała na komentarze zaprzeczając i na livie też się odnosiła. Jeżeli ktoś by się podszywał pod niego na aplikacji to jestem pewna, że przy takiej ilości komentarzy i wiadomości jakie pewnie dostają odniosłaby się, że ktoś się podszywa, że będzie pozew i że ludzie okropni itd. Jak będzie milczeć to tylko potwierdzi, że jest to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie coś takiego obrzydza. Odrzuca wręcz. Otwarty związek to obecnie moda, jak depresja, fajnie to mieć, a duża cześć ludzi nie wie o co chodzi. Wszyscy nagle mają depresję. Podobnie związek otwarty. Ja jako kobieta, dla żadnej korzyści nie byłabym w takim związku. Może to jest wytłumaczenie, dlaczego Karo obojętny jest wygląd i tyje na potęgę. Albo nie potrafi jednak tego unieść, albo czuje się bezpiecznie z powodu obowiązującego układu - on nie odejdzie. Działka byłaby dla mnie spalona, łóżko, fuuuj. Obrzydliwi oboje. A skoro tak żyją, dbają o córkę, to wypada głośno mówić, ze związek jest otwarty, skoro to nic takiego. Będą odsłony, że tata Lali wabi chłopców na działkę… a mama, żeby jej tylko nie porzucił, godzi się na to, zajadając smutki i robiąc z siebie pośmiewisko. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Mnie coś takiego obrzydza. Odrzuca wręcz. Otwarty związek to obecnie moda, jak depresja, fajnie to mieć, a duża cześć ludzi nie wie o co chodzi. Wszyscy nagle mają depresję. Podobnie związek otwarty. Ja jako kobieta, dla żadnej korzyści nie byłabym w takim związku. Może to jest wytłumaczenie, dlaczego Karo obojętny jest wygląd i tyje na potęgę. Albo nie potrafi jednak tego unieść, albo czuje się bezpiecznie z powodu obowiązującego układu - on nie odejdzie. Działka byłaby dla mnie spalona, łóżko, fuuuj. Obrzydliwi oboje. A skoro tak żyją, dbają o córkę, to wypada głośno mówić, ze związek jest otwarty, skoro to nic takiego. Będą odsłony, że tata Lali wabi chłopców na działkę… a mama, żeby jej tylko nie porzucił, godzi się na to, zajadając smutki i robiąc z siebie pośmiewisko. 

Tutaj chyba nie ma dobrego wyjścia.Czy milczenie czy wypowiedź smrodek zostanie. Moja znajoma powtarza zawsze mężowi " Jeśli chcesz zdradzać to rób to tak bym o tym się nie dowiedziała ".Może Karo też preferuje ten model ?A ...a dał plame .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod ostatnim postem na insta, w odpowiedzi na komentarz, Karolina odpisała, że wydadzą oświadczenie, ale nie życzą sobie podobnych komentarzy na ich profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zapytał czemu komentarze są usuwane. Karo odpisała, że nie życzy sobie szerzenia nieprawdziwych informacji i dyskusji oraz, że wydadzą na ten temat oświadczenie 🤡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

I jeszcze, że specjaliści od informatyki się tym zajmą... Sorry - eksperci od przestępstw internetowych.

Edytowano przez Gościna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gościna napisał:

I jeszcze, że specjaliści od informatyki się tym zajmą... 

No i dlatego jest dla mnie obleśna i robi tak, jak pisałam wcześniej- zamiata pod dywan, kłamie i robi uniki. Obecnie jest pośmiewiskiem całej Warszawy, oraz YT, ig. Mama, która ukrywa preferencje synko, męża… Ohydne zachowanie, bardzo poniżające dla kobiety, nieakceptowalne dla mnie. Widać, ile i co mogą niektórzy poświecić dla pieniędzy….Biedna kobieta… czekam na więcej wspólnych miniaturek, na których jego oczy są puste, a usta rozciągają się w wyuczonym uśmiechu. Werka triumfuje. 

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

No i dlatego jest dla mnie obleśna i robi tak, jak pisałam wcześniej- zamiata pod dywan, kłamie i robi uniki. Obecnie jest pośmiewiskiem całej Warszawy, oraz YT, ig. Mama, która ukrywa preferencje synko, męża… Ohydne zachowanie, bardzo poniżające dla kobiety, nieakceptowalne dla mnie. Widać, ile i co mogą niektórzy poświecić dla pieniędzy….Biedna kobieta… czekam na więcej wspólnych miniaturek, na których jego oczy są puste, a usta rozciągają się w wyuczonym uśmiechu. Werka triumfuje. 

Ale co oczekujesz , że zrobi? Nagra film gdzie płacze i skarży się na męża geja? Wtedy uznasz ,że nie zamiata sprawy pod dywan? Powiedziała ,że wyda oswiadczenie .Pewnie powiedzą, ze to fejk i tyle. Reszte będą załatwiać między sobą i dobrze.

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Użytkownik00 napisał:

Ale co oczekujesz , że zrobi? Nagra film gdzie płacze i skarży się na męża geja? Wtedy uznasz ,że nie zamiata sprawy pod dywan? Powiedziała ,że wyda oswiadczenie .Pewnie powiedzą, ze to fejk i tyle. Reszte będą załatwiać między sobą i dobrze.

Mogłaby, skoro to akceptuje, jest to wg. niej dobry pomysł na szczęśliwy związek, układ - powiedzieć wprost. Tak, nasza relacja tak wyglada. Tyle. Nie ściemniać, nie udawać. Jedynie takie podejście zmieni zachowanie ludzi, będzie czas na wyciszenie, przyzwyczajenie się do tego, nim córka pójdzie do szkoły i samodzielnie będzie musiała, jako dziecko zmierzyć się z rówieśnikami, którzy zaczną ją zaszczuwać i osaczać, bo tata lubi randkować z chłopcami…Mam wrażenie, ze ona przestała myśleć, żyje tu i teraz byle jej było ok, pasowało z kanałem i ig. Słabe zachowanie. Jest równie niedojrzała, jak jej mężuś, któremu jak widać pozwala na zbyt wiele.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Mogłaby, skoro to akceptuje, jest to wg. niej dobry pomysł na szczęśliwy związek, układ - powiedzieć wprost. Tak, nasza relacja tak wyglada. Tyle. Nie ściemniać, nie udawać. Jedynie takie podejście zmieni zachowanie ludzi, będzie czas na wyciszenie, przyzwyczajenie się do tego, nim córka pójdzie do szkoły i samodzielnie będzie musiała, jako dziecko zmierzyć się z rówieśnikami, którzy zaczną ją zaszczuwać i osaczać, bo tata lubi randkować z chłopcami…Mam wrażenie, ze ona przestała myśleć, żyje tu i teraz byle jej było ok, pasowało z kanałem i ig. Słabe zachowanie. Jest równie niedojrzała, jak jej mężuś, któremu jak widać pozwala na zbyt wiele.

kasa musi się zgadzać i tyle a ona i tak już poniża się od dłuższego czasu,  ciekawy przypadek socjologiczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. nie wiadomo czy to darek, no sorry, ale dywan to żaden dowód, pełno jest rzeczy  z takim wzorem, mogl to być po prostu jakis chłopak, ktory tez miał taki dywan 😄

2. jeśli to darek i Karolina wie (i maja taki uklad) to to ich sprawa 

3. jeśli to darek i Karolina nie wie to darek to zero

4. chłopak ktory to udostępnił to zero, obojętnie czy to darek czy nie

5. jeśli to darek a Karolina wie to darek do glu;::*#pek bez mozgu, który powinien byc bardziej ostrozny zeby nie narazac rodziny na takie wlasnie sytuacje 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, DYSK napisał:

Do wiadomości wszystkich nieświadomych jest kilka opcji które potwierdzają że to 1000% on: 

1. zdjęcia są zdjęciem ekranu wykonanym drugim telefonem bo Darek a raczej Kerad (no mistrz intrygi i sprytu) miał je pochowane w galerii na grindr której nie da się zescreenowac

2. wysyłał zdjęcia a ta aplikacja działa jak snapchat - nie można wstawiać zdjęć z galerii tylko tu i teraz 

a Karolina coz żyje w tym od dawna, pytanie jak to rozegrają pod publikę. 

POSIKAM SIĘ ZE ŚMIECHU OD TEGO NICKU, CO ZA GENIUSZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwali wzrostu popularności, ale chyba nie o to im chodziło. Plotki o orientacji Dariusza chodzą praktycznie od zawsze i jeśli to naprawdę jego profil, to w końcu mają realne potwierdzenie. Jeśli taki mają między sobą układ, to ok, nie moja sprawa. Gorzej jednak, jeśli Karolina o tym nie wiedziała. Jestem ciekawa jak z tego wybrną i czy w ogóle. Podejrzewam, że mogą udawać, że nic się nie stało, żeby jak najmniej ludzi o tym wiedziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z łapami w gaciach i ktoś je wykradł… Nasz Kerad i jego matka, Karolka chyba mają wszystkich za kre ty nów? Warszawka chyba wyje do rozpuku… Jego tożsamość mu ukradziono, zamach na jego psychikę…. A krocze na zdjęciu w stanie wzwodu tak pięknie w prywatnym archiwum na tle okna wyglądało, ze musiał cyknąć fotę. To na przyszłość dla córy chyba? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oświadczenie Darka że będzie go mniej, może dlatego że Karolina powiedziała dość i go wykopie? Może przymykała oko na wszystko do momentu, aż przegial pałę i przestał uważać. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to było mega ryzykowane, będąc znanym YouTuberem, nie znasz ludzi, nie wiesz z kim piszesz, później jakieś odrzucenie i się mści, miłość nie miłość, emocje to emocje i w złości się może dużo zadziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać na tym filmiku, że obojgu nie jest do śmiechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Kafeteriańka napisał:

Oczekiwali wzrostu popularności, ale chyba nie o to im chodziło. Plotki o orientacji Dariusza chodzą praktycznie od zawsze i jeśli to naprawdę jego profil, to w końcu mają realne potwierdzenie. Jeśli taki mają między sobą układ, to ok, nie moja sprawa. Gorzej jednak, jeśli Karolina o tym nie wiedziała. Jestem ciekawa jak z tego wybrną i czy w ogóle. Podejrzewam, że mogą udawać, że nic się nie stało, żeby jak najmniej ludzi o tym wiedziało.

Moim zdaniem wie, wątpię żeby kobieta w tym wieku była taka nieuświadomiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gościna napisał:

Widać na tym filmiku, że obojgu nie jest do śmiechu...

Do śmiechu? Tam wszystko jest zbrukane i brudne, nawet jeżeli to nieprawda, a raczej jest niemożliwym, by to było kłamstwo..Dla mnie to smród nad związkiem i rodziną. Jeżeli zrobili to zgodnie i dla pieniędzy, to mają za swoje. Jeżeli on zdradza, a ona nie wie, wypada współczuć. Natomiast ja jedyne, co widzę, to chęć zarobku nawet na takiej delikatnej, ośmieszającej i śmierdzącej sprawie. Jako kobieta czułabym się fatalnie zbrukana, ośmieszona, zniszczona psychicznie. Można sobie wiele wybaczyć, ale żyć nadal w kłamstwie, to kopać dół pod własną psychiką i wiedzieć, że się do niego niedługo wpadnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maszeńka1980 napisał:

Do śmiechu? Tam wszystko jest zbrukane i brudne, nawet jeżeli to nieprawda, a raczej jest niemożliwym, by to było kłamstwo..Dla mnie to smród nad związkiem i rodziną. Jeżeli zrobili to zgodnie i dla pieniędzy, to mają za swoje. Jeżeli on zdradza, a ona nie wie, wypada współczuć. Natomiast ja jedyne, co widzę, to chęć zarobku nawet na takiej delikatnej, ośmieszającej i śmierdzącej sprawie. Jako kobieta czułabym się fatalnie zbrukana, ośmieszona, zniszczona psychicznie. Można sobie wiele wybaczyć, ale żyć nadal w kłamstwie, to kopać dół pod własną psychiką i wiedzieć, że się do niego niedługo wpadnie.

Nie wiesz, co się dokładnie stało. Ferowanie takich czarno-białych wyroków jest, moim zdaniem, nie na miejscu.

To jest w sumie ich sprawa.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Kafeteriańka napisał:

Oczekiwali wzrostu popularności, ale chyba nie o to im chodziło. Plotki o orientacji Dariusza chodzą praktycznie od zawsze i jeśli to naprawdę jego profil, to w końcu mają realne potwierdzenie. Jeśli taki mają między sobą układ, to ok, nie moja sprawa. Gorzej jednak, jeśli Karolina o tym nie wiedziała. Jestem ciekawa jak z tego wybrną i czy w ogóle. Podejrzewam, że mogą udawać, że nic się nie stało, żeby jak najmniej ludzi o tym wiedziało. 

czasami ludzie sami robią dramy, może mieli dość tych komentarzy i postanowili sami dramę ulepić, żeby zrobić bum, a potem żeby ucichło, że to niby ktoś ich prześladuje i żeby ludzie przestali gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mówienie o policji trochę śmieszne, bo ludzie używają cudze zdjęcia od kiedy istnieje internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Maszeńka1980 napisał:

Do śmiechu? Tam wszystko jest zbrukane i brudne, nawet jeżeli to nieprawda, a raczej jest niemożliwym, by to było kłamstwo..Dla mnie to smród nad związkiem i rodziną. Jeżeli zrobili to zgodnie i dla pieniędzy, to mają za swoje. Jeżeli on zdradza, a ona nie wie, wypada współczuć. Natomiast ja jedyne, co widzę, to chęć zarobku nawet na takiej delikatnej, ośmieszającej i śmierdzącej sprawie. Jako kobieta czułabym się fatalnie zbrukana, ośmieszona, zniszczona psychicznie. Można sobie wiele wybaczyć, ale żyć nadal w kłamstwie, to kopać dół pod własną psychiką i wiedzieć, że się do niego niedługo wpadnie.

No jak dla mnie to takie tłumaczenie na siłę, bo nie chce powiedzieć wprost, że robi takie rzeczy więc, że skradziono tożsamośc. Ktoś włamał się do ich domku usiadł na kanapie, zrobił zdjęcie ze wzwodem i wstawił na gejowski portal? ta sama osoba specjalnie kupiła ten sam dywanik, gacie z calvina kleina w jakich lubuje się Daria i zrobiła drugą fotkę. Wiem, że czasem ludzie podszywają się pod influ ale, zeby wyłudzić jakąś kasę albo prezenty. Jaki cel miałby ktoś, żeby podszywac się pod Darka na takim portalu i pisać gdzie jest działka i pytać czy mają jak przyjechać?

  • Like 2
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Oczywiscie sciema o policji i prawniku. Przeciez nikt tego nie sprawdzi a takie sprawy ciagna sie latami i teraz bedzie ostrozniejszy.
EDIT: zreszta najbardziej przekonuje to co ktos tu wczesniej napisal, ze ta apka nie pozwala na zdjecia  z galerii tylko na ujecia w czasie rzeczywistym, wiec jak niby ktos mial mu wykrasc foty z fujarka z lapie? Zreszta na jednym zdjeciu widac kawalek jego tatuazu.

Edytowano przez GoscAmebka
dodanie tresci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karusia jakaś w dobrym nastroju. Trochę podejrzane. Albo pogoniła mężusia albo razem dramę ulepili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GoscAmebka napisał:

Oczywiscie sciema o policji i prawniku. Przeciez nikt tego nie sprawdzi a takie sprawy ciagna sie latami i teraz bedzie ostrozniejszy.

To mi się wydaje wręcz nieralne, żeby coś takiego wytropić, to nie są sprawy związane z t e rro   ryzmem, żeby to CIA i FBI badało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gościna napisał:

Nie wiesz, co się dokładnie stało. Ferowanie takich czarno-białych wyroków jest, moim zdaniem, nie na miejscu.

To jest w sumie ich sprawa.

Jakich wyroków? Piszę z własnej perspektywy, jakbym ja się czuła. Gdzie wyrok? Kogo skazałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KingaFenix napisał:

Karusia jakaś w dobrym nastroju. Trochę podejrzane. Albo pogoniła mężusia albo razem dramę ulepili.

Ona jest świetną aktorką. Pewnie po nocach płacze a jak tylko kamera włączona to uśmiech od ucha do ucha i "kochanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maszeńka1980 napisał:

Jakich wyroków? Piszę z własnej perspektywy, jakbym ja się czuła. Gdzie wyrok? Kogo skazałam?

Tak Twoja wypowiedź zabrzmiała w mojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×