Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaba19

Fuksjowa kłuszynka

Polecane posty

Oho, temat o Buce spadł. Ale my się nie poddajemy ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadł jak tylko poruszono temat o odpisaniu podatku na nią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek nadszedł, więc Bunia już źle się czuje. Raz, dwa trzy - eL czte-ry ; D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Zaba19 napisał:

Poniedziałek nadszedł, więc Bunia już źle się czuje. Raz, dwa trzy - eL czte-ry ; D

Nie no żartujesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pracy pojechac nie mogla, ale juz rajd po galerii to nie problem. Nie moze znalezc na siebie ubran - skoro jest szersza niz wyzsza i zre jak opetana to nie dziwne, ze nie ma na nia rozmiaru. Ciagle narzeka zamiast cos ze soba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzeka, że nie może normalnie wejść do sklepu i kupić na siebie ubrań. Sieciówki obecne w galeriach to nie są sklepy dobroczynne tylko korporacje mające na celu zarobić jak najwięcej. Więc sprzedają ubrania dla przeciętnych ludzi bo takich jest najwięcej. W ostatnich kilku/kilkunastu latach większość sieciówek rozszerzyła jedynie rozmarówkę do "góry" bo grubszych/większych osób jest coraz więcej. A jak Bogu wyobraża sobie dostępność ubrań na jej figurę? Że jakaś sieciówka wpadnie na to, że "Wow osób z taką chorobą, w dodatku chorobliwie otyłych jest całe mnóstwo. Wprowadźmy ubrania dla osób mających 100cm wzrostu i kształt kuli. To się będzie sprzedawać jak szalone!". No nie, to tak nie działa. Ile będzie w Polsce osób o jej lub podobnej figurze? Kilka? Nawet osoby z niepełnosprawnościami różnią się miedzy sobą i mają różne figury. Żadna sieciówka nie zrobi kolekcji przeznaczonej dla osoby takiej jak ona bo to się po prostu nie sprzeda. Sorry takie życie. Odstajesz mocno od "normy"? Musisz robić coś na zamówienie.

Łatwiej by było jakby schudła, chociaż też bez szaleństw. Ale te łzawe storki o braku ubrań wyglądają mi na kolejny sposób na wymuszenie jakiejś współpracy z krawcową czy coś. Bo co jak co ale wątpię czy jakaś sieciówka nagle stworzy ubrania specjalnie dla Boguśki.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, ksok333 napisał:

Łatwiej by było jakby schudła, chociaż też bez szaleństw. Ale te łzawe storki o braku ubrań wyglądają mi na kolejny sposób na wymuszenie jakiejś współpracy z krawcową czy coś. Bo co jak co ale wątpię czy jakaś sieciówka nagle stworzy ubrania specjalnie dla Boguśki.

Ostatnio cały jej kanał to albo koncerty albo łzawo. Coś sobie rekompensuje tymi "znajomościami" i koncertowaniem Kłuszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tam u Bogu? 

przestałam ją oglądać bo mnie wkurzała (roszczeniowa baba żyjąca lepiej niż niejeden "zdrowy" zapieprzający na pełnym etacie).

ale dawno nie widziałam już wątków o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tam u Bartka? Jakiś zabieg/operacja. Oczywiście wszystko wywalone na stories. Zalecenia lekarza, oczywiście na wózku. Kilka min kaczki i wywracania oczami, jak to ona się martwi... I tekścik - że Bartek ma opuchnięte nogi, więc się biedna poświęca i rezygnuje z sobotnich cudowności ze znajomymi. 

Kurcze, ale ten sam Bartek musiał zapieprzać w ciągu dnia, żeby mu te nogi opuchły... teoretycznie widziały gały co brały, ale szkoda mi go. Nie może nawet dojść do siebie po operacji bo musi zajmować się Kłuszynką i pieskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×