Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

vlog - PODWÓJNE URODZINY! 
zwariowana rodzinka - babcia nie zdjęła naklejki z okularów z numerkiem, i jakby miała brudną głowę od świeżo farbowanych włosów? 
dziwne że oddają swoje sypialnie rodzicom a sami idą spać do pokoju gościnnego, wystarczyło by siostrze dać pokój Laury a rodziców do gościnnego, przecież i tak na bank Laura śpi z rodzicami jeszcze.
Stół obrus i impreza jak wigilia XD na bogato. 
i jak siostra bokiem do lustra stanęła to sobie pomyślałam oho przytyła, ciekawe czy szarlott walnie jej jakąś docinkę jak zawsze...
o i na dmuchanie świeczek pojawił się Dawid ze swoją mamą. dawno go nie było na vlogu.
 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i na końcu mówi że przed ciążą ważyła 62 kg a teraz waży 66 kg ile nie zdążyła schudnąć po ciąży a dziecko ma już 4 lata... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kotusdf napisał:

vlog - PODWÓJNE URODZINY! 
zwariowana rodzinka - babcia nie zdjęła naklejki z okularów z numerkiem, i jakby miała brudną głowę od świeżo farbowanych włosów? 
dziwne że oddają swoje sypialnie rodzicom a sami idą spać do pokoju gościnnego, wystarczyło by siostrze dać pokój Laury a rodziców do gościnnego, przecież i tak na bank Laura śpi z rodzicami jeszcze.
Stół obrus i impreza jak wigilia XD na bogato. 
i jak siostra bokiem do lustra stanęła to sobie pomyślałam oho przytyła, ciekawe czy szarlott walnie jej jakąś docinkę jak zawsze...
o i na dmuchanie świeczek pojawił się Dawid ze swoją mamą. dawno go nie było na vlogu.
 

Czy dobrze zrozumiałam, że ona na tą imprezę robi mielone, devolaje, bigos i karkówkę pieczona 😯 Nie wiem jak jest w innych domach ale u nas na taką imprezę robi się obiad i kilka przystawek. A oni wrąbią przez kilka godzin tyle mięcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ale_kicha napisał:

Czy dobrze zrozumiałam, że ona na tą imprezę robi mielone, devolaje, bigos i karkówkę pieczona 😯 Nie wiem jak jest w innych domach ale u nas na taką imprezę robi się obiad i kilka przystawek. A oni wrąbią przez kilka godzin tyle mięcha?

no weselisko XD no u mnie to jest tort i 2 sałatki i już. ale widać musi być na bogato u Szarlott

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam do końca film z urodzin (oglądam na raty bo nie dam rady oglądać ciągiem więcej niż kilka minut) i dalej nie mogę ogarnąć jak ona mogła nie wpaść na to, że te opłatki można wyciąć nożyczkami. Jeszcze chwila i wyciągnęłaby piłę motorową albo zębami zaczęłaby wygryzać 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, ale_kicha napisał:

Obejrzałam do końca film z urodzin (oglądam na raty bo nie dam rady oglądać ciągiem więcej niż kilka minut) i dalej nie mogę ogarnąć jak ona mogła nie wpaść na to, że te opłatki można wyciąć nożyczkami. Jeszcze chwila i wyciągnęłaby piłę motorową albo zębami zaczęłaby wygryzać 

Co nie? 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radocha Szarlott że może zjeść teraz wszystko co zostało po imprezie XD chyba przerwa 2 dniowa od diety. 
nowa pościel w kratkę - niby wg szarlott na czasie? dla mnie to jakoś nie pasuje zwłaszcza to tej ściany z pamiątkami.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kotusdf napisał:

radocha Szarlott że może zjeść teraz wszystko co zostało po imprezie XD chyba przerwa 2 dniowa od diety. 
nowa pościel w kratkę - niby wg szarlott na czasie? dla mnie to jakoś nie pasuje zwłaszcza to tej ściany z pamiątkami.

 

 

To ta ściana nie pasuje do niczego. Wygląda jakby pozbierała wszystkie pierdoły jakie ma na chacie i powiesiła je na ścianie. Kompletnie bez ładu i składu.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ale_kicha napisał:

To ta ściana nie pasuje do niczego. Wygląda jakby pozbierała wszystkie pierdoły jakie ma na chacie i powiesiła je na ścianie. Kompletnie bez ładu i składu.

Totalny misz masz ,taki sam ma w garderobie. Przede wszystkim za duzo tam wszystkiego,ona przytloczyla te pomieszczenia totalnie. Te doniczki ,koszyczki ,makramy,lustra ramki ,kwiatki,witryny 🤦jak dla mnie to za dużo. Ona nie ma gustu choc o gustach sie nie dyskutuje, a raczej stylu . Chcialaby troche boho,troche retro , trochę nowoczesnie i trochę po swojemu i mamy w tej chałupie to co mamy. Juz czekam kiedy powyciaga te swiateczne ...ety :kubki ,skrzaty, poduszki w kształcie ciastka... wtedy jarmark sie przy tym chowa.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona kompletnie nie ma pomysłu na ten dom. Wyczucia smaku też nie. Chciałaby ARANŻOWAĆ. Nakupiła pierdół i sama nie wie co z tym wszystkim począć. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ona ma na sobie w ostatnim filmie na sobie to jest sweter czy płaszcz? Dziwne to cos. Chyba nie ma 2 sekund w ciągu dnia aby odciac tą wielką metkę z tego szalika , to jest wlasnie taki niechluj.Szortow z dyndajacymi pomponikami w ktorych paraduje po domu nawet nie skomentuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2024 o 07:15, Szara mysz napisał:

Co ona ma na sobie w ostatnim filmie na sobie to jest sweter czy płaszcz? Dziwne to cos. Chyba nie ma 2 sekund w ciągu dnia aby odciac tą wielką metkę z tego szalika , to jest wlasnie taki niechluj.Szortow z dyndajacymi pomponikami w ktorych paraduje po domu nawet nie skomentuję.

no ona zawsze niby od pasa w górę wystrojona a od pasa w dół w piżamie? XD 
i jeszcze więcej kwiatów  w pokoju gościnnym, w którym nawet goście nie śpią. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciągle czekam czy ktoś ją w końcu zaprosi na wspólne gotowanie :classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kotusdf napisał:

no ona zawsze niby od pasa w górę wystrojona a od pasa w dół w piżamie? XD 
i jeszcze więcej kwiatów  w pokoju gościnnym, w którym nawet goście nie śpią. 

 

Jej znakiem rozpoznawczym są rozciągnięte galoty ale pełny make-up i odpustowe loki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jak się szykuje na wyjście i maluje się i ma taką upierd%#lną bluzkę i ona w niej idzie na tą imprezę?   

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle jedzie autem i patrzy ciągle w kamerę albo w lusterko - zamiast na drogę prosto. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

we vlogu "POCAŁUJ ŻABKĘ W ŁAPKĘ" mówi że ludzie jej wytykali że jest ze wsi i gdzie ona się tak stroi, a ja myślę że ludziom do dziś chodziło że jej styl jest wsiowy XD i może mieszkać nawet w Warszawie a dalej będzie wsiowa cyganka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak te jej białe spodnie są na nią ciasne aż nie mogę patrzeć kiedy strzelą :classic_biggrin:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2024 o 20:03, kotusdf napisał:

a w ogóle jedzie autem i patrzy ciągle w kamerę albo w lusterko - zamiast na drogę prosto. 

Już dawno to zauważyłam i zapewniam na coś takiego powinien być paragraf ! Mega niebezpieczna sprawa z kamerą podczas jazdy ,ma czas w domu nagrywać to niech to robi bezpiecznie bez stwarzania złych sytuacji drogowych .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widzę tytuł vloga "VLOG i SZYBKIE MIERZYMY" to aż musiałam to zobaczyć co tym razem wymyśliła i co dziwnego kupiła XD 
i pierwsza kreacja w którą jest ubrana w łazience: leginsy i panterka XD
paczka niespodzianka 
biała ...enka prześwituje wszystko - majtki jak i brzuch
spodnie w kropki całkiem ładne jeśli je dobrze wystylizuje
ktoś nie trafił z rozmiarem tych ciuchów jakby za duże albo po prostu nie do jej figury
i nie ma to jak ubrała białe majtki do ciemnych ciuchów i zakrywa się ręką, i jeszcze mówi że ma okres blech XD 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu miało służyć świecenie tymi majtkami? Jak myślę, że Pancia osiągnęła szczyt żenady to nasza gwiazda postanawia poświęcić białymi majtkami spod czarnych rajstop. Rajstopy do bluzki? Serio?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Wsedno napisał:

Masakra. Robi film publiczny, a majtkami świeci. 

Dobrze, że Laura jest jeszcze na tyle mała, że jej rówieśnicy tego nie ogarniają. Ale serio, współczuję dziecku bo ma matkę nieroba, która woli robić z siebie pośmiewisko niż iść do normalnej pracy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×