Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dnia 13.08.2024 o 22:55, Papuga napisał:

Nuda nic ciekawego . Trochę filmy z Pauliną ratują sytuację ,ale dziecko widać , że rozpieszczone co wypiszczy to ma . Będzie czysta matka ,a szkoda ... Może w końcu ktoś z rodziny męża zauważy i jakoś zareaguje . By małą wychować na kulturalne dziecko

 

 

 

 

Albo będzie całkowita odwrotniscia Karoli. Często się zdarza, że dzieci nie chcą być takie same jak rodzice  chcą żyć na odwrót. Może zamieszkania jako dorosła w dużym mieście, pójdzie na studia, będzie się uczyła języków i będzie latała na siłownię? Karola Też żyje inaczej niż jej rodzice.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po wypowiedziach mamy wnioskuję, że ma maksymalnie podstawowe wykształcenie. Nie dopilnowali aby córka przystąpiła chociaż do matury. To świadczy o nich. Z innej beczki - krótkie włosy bardzo na plus.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam co sie stalo z krolikami... Dawno ich nie pokazywala, co nie?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy z działki porażka 🤦🏻‍♀️ 

Sprawa nr 1 W filmie nie mijają nawet dwie minuty ,a nasza Lasencja reklamuje już chyba z 3 rzeczy i ten tekst " link macie pod filmem " czysta reklama ! Zrobiona w perfidny sposób ! 

Sprawa 2 Wyśmiewanie się z własnej rodziny siostry i męża jest poniżej pasa każdy jest jaki jest po co to komentować ! Bardzo głupie te żarty ! 

Sprawa 3 Pewnie , że dziecko jeździ na koniku ,bo to świetna forma zabawy dla dzieci ,a Paulina jest bardzo dobrą , rozsądną mądrą ciocią ,która potrafi dziecko zachęcić do różnych zabaw . 

Sprawa 4 Jak zawsze gotującą się "pitryna " mój mąż serio nienawidzi gdy oglądam jej filmy . Mówi , że dziwi się dlaczego ja to oglądam ? 🤭 Czasami dla żartu ,a aczkolwiek oblubienica potrafi też czymś mądrym zaskoczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalają jej akcje reklamowe dla AliExpress i promowanie podrób... Teraz widzę, że znowu w promocji można kupić suszarkę Dysona 😏 co dziwne, przez jakiś czas Karolka nie wspominała o tym...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma jakąś okresowa współpracę, do której się nie przyznaje. Chyba nikt jej nie uwierzy że jest inaczej, jak ostatnim razem przez 2 tygodnie wrzucala linki  na ig jak szalona - po kilkanaście dziennie, a później z dnia na dzień nagle nic, cisza. I teraz kolejny szal linkowy, który pewnie skończy się wraz z współpracą i z dnia na dzień znowu będzie cichosza.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle zastanawiam kto się nabiera na te aucie ukryte? Że niby Ali nie pozwala na sprzedawanie oryginalnych "lepszych" marek, więc sprzedawcy tworzą sobie jakieś aukcje ukryte, na które wejść można tylko poprzez dedykowany link. Jeszcze lepsze, jak w aukcji okazuje się, że jest całkiem inna rzecz, a klient kupuje tak naprawdę kota w worku, z nadzieją, że jest to ta perełka firmowa 😏 przecież to od razu wygląda na szwindel. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tej jej koleżance Marcie? Wierzycie, że one faktycznie się kolegowały i ona tak nagle zaczęła występować w vlogach? Weszłam na ig tej Marty i postów za wiele nie ma, pod żadnym ani śladu paanci dopiero przy 2 najnowszych jest jakaś jej aktywność... Nie świadczyłoby to chyba o jakiejś ich długiej znajomości... Paancia jej płaci za tą "przyjaźń" we vlogach? A może chodzi np o reklamę ig, czy tam robienia makijaży przez Marte w zamian za jej wystąpienia przed widzami?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Wsedno napisał:

Ja się w ogóle zastanawiam kto się nabiera na te aucie ukryte? Że niby Ali nie pozwala na sprzedawanie oryginalnych "lepszych" marek, więc sprzedawcy tworzą sobie jakieś aukcje ukryte, na które wejść można tylko poprzez dedykowany link. Jeszcze lepsze, jak w aukcji okazuje się, że jest całkiem inna rzecz, a klient kupuje tak naprawdę kota w worku, z nadzieją, że jest to ta perełka firmowa 😏 przecież to od razu wygląda na szwindel. 

Ja też tego nie rozumiem. I dziwię się Karolinie, że nie boi się linkować takich podejrzanych rzeczy. Zero wyrzutów sumienia, że może kogoś nadziać na oszustów i wyrzucenie w błoto pieniędzy. I nawet jeśli przyjdzie rzecz "zgodna" z opisem aukcji to skąd ma ona pewność, że to oryginał a nie podróba, którą na targu za parę zł by można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Detektywka napisał:

Pewnie ma jakąś okresowa współpracę, do której się nie przyznaje. Chyba nikt jej nie uwierzy że jest inaczej, jak ostatnim razem przez 2 tygodnie wrzucala linki  na ig jak szalona - po kilkanaście dziennie, a później z dnia na dzień nagle nic, cisza. I teraz kolejny szal linkowy, który pewnie skończy się wraz z współpracą i z dnia na dzień znowu będzie cichosza.

Dorabia, przecież to oczywiste.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Paryz London napisał:

Dorabia, przecież to oczywiste.

Tak, tylko wtedy  prawnie powinna zaznaczyć że to reklama, czy tam współpraca, a ona tego nie robi. A to jest oszustwo, celowe wprowadzanie w błąd widzów którzy jej ufają i myślą że poleca te produkty z dobrego serca. A jak widać są tacy, skoro ponowiono z nią współpracę.

Edytowano przez Detektywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Detektywka napisał:

Tak, tylko wtedy  prawnie powinna zaznaczyć że to reklama, czy tam współpraca, a ona tego nie robi. A to jest oszustwo, celowe wprowadzanie w błąd widzów którzy jej ufają i myślą że poleca te produkty z dobrego serca. A jak widać są tacy, skoro ponowiono z nią współpracę.

Cóż, na naiwności i głupocie zarabia się najlepiej...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2024 o 10:17, Wsedno napisał:

Ja się w ogóle zastanawiam kto się nabiera na te aucie ukryte? Że niby Ali nie pozwala na sprzedawanie oryginalnych "lepszych" marek, więc sprzedawcy tworzą sobie jakieś aukcje ukryte, na które wejść można tylko poprzez dedykowany link. Jeszcze lepsze, jak w aukcji okazuje się, że jest całkiem inna rzecz, a klient kupuje tak naprawdę kota w worku, z nadzieją, że jest to ta perełka firmowa 😏 przecież to od razu wygląda na szwindel. 

Przecież na tych niby ukrytych aukcjach są same podróby. A co lepsze czasem wystarczy trochę poszperać i cenie niewiele wyższej można kupić rzeczy oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przestałam ją oglądać, ale od czasu do czasu lukam co tam u niej. 
no i królik okazał się samiczką? albo odwrotnie, ale po podobno wcześniej wykastrowała i nie będzie większej rodzinki XD 
Laura poszła do przedszkola, dla jej zdrowia psychicznego dobrze że tam chodzi. 
Szarlott widać że dietę trzyma, bo taka od pasa w górę już szczuplutka. te makijaże i fryzury. wzięła się za siebie. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ona znowu nawymyślała z tymi roślinami? 🤔😳 Cała kwiatuszkolandia przeniesiona do sypialni, a ta jeszcze kombinuje co by ponawieszać na suficie. No jak żyje nie widziałam, żeby ktoś w tak krótkim czasie tyle kombinacji wykonał w chałupie (a efekt ciągle tak samo opłakany). Dziada z babą tam jeszcze brakuje. No i ten Dadid to ma cierpliwość 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Wsedno napisał:

Co ona znowu nawymyślała z tymi roślinami? 🤔😳 Cała kwiatuszkolandia przeniesiona do sypialni, a ta jeszcze kombinuje co by ponawieszać na suficie. No jak żyje nie widziałam, żeby ktoś w tak krótkim czasie tyle kombinacji wykonał w chałupie (a efekt ciągle tak samo opłakany). Dziada z babą tam jeszcze brakuje. No i ten Dadid to ma cierpliwość 🤨

Myślę, że to właśnie Dadid przemówił jej do rozumu, że wypełnie małego pokoiku kwiatkami jest bez sensu. Może wreszcie Paula będzie mogła spać u nich i nikt nie wygoni jej do teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ale_kicha napisał:

Myślę, że to właśnie Dadid przemówił jej do rozumu, że wypełnie małego pokoiku kwiatkami jest bez sensu. Może wreszcie Paula będzie mogła spać u nich i nikt nie wygoni jej do teściowej.

Małego? 😄 Ona twierdzi, że tam jest 26 metrów 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Wsedno napisał:

Małego? 😄 Ona twierdzi, że tam jest 26 metrów 😄

Jaaasne 🤣 tak samo jak to, że ten ich dom ma 160m2. Chyba jak dolicza śluzę (czytaj kotłownie teściów) i ten wybieg dla kotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×