Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
florentynka

Kacper wyszedł z więzienia

Polecane posty

Już ponad rok jest wolności i nic się nie zmienił. Tak samo kłamie i dręczy ludzi. Wystarczy zobaczyć jego dramę z kobitą z którą nagrywał. 

Kacper bierze kase za udzielanie porad kosmetycznych. To ciekawe bo jego działalność gospodarcza jest zawieszona od 2021 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie film na kanale Kacpiego "Zostaliśmy oszukani-Prawda o Agnieszce i Dorocie!" 

Potem możesz obejrzeć na kanale A. Angel Beauty film "Prawda o Kacper L."

Kacpi wyszedł za mąż ale nie nabrał stateczności, niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego jak jego. Ja to się dziwię, że on nadal ma fanki np. Alę Zuzę.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Anitella napisał:

Jego jak jego. Ja to się dziwię, że on nadal ma fanki np. Alę Zuzę.

Kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, florentynka napisał:

ale o składach mówi :classic_biggrin: nawet nie głupio

Bo bardzo głupio Xd

Serio on najpierw mówi jedno o długotrwałym efekcie bla bla, że trzeba czekać a potem kup cudo z biedronki za 7 zł bo działa już po jednym użyciu 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam kilka kosmetyków które polecał i jestem zadowolona i jeśli chodzi o skład to sprawdziłam, mówił prawdę. Tak samo jak coś odradza też można sprawdzić skład i zobaczyć czy mówi prawdę czy nie. Myślę, że ta nagonka jest przez firmy i youtuberki które reklamująa śmietki aby tylko wyrwać parę groszy.

  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważacie, że jeśli np szusz czy maxi czy którakolwiek poleca nam coś to sprawdza skład i martwi się o nasze zdrowie? :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, florentynka napisał:

Kupiłam kilka kosmetyków które polecał i jestem zadowolona i jeśli chodzi o skład to sprawdziłam, mówił prawdę. Tak samo jak coś odradza też można sprawdzić skład i zobaczyć czy mówi prawdę czy nie. Myślę, że ta nagonka jest przez firmy i youtuberki które reklamująa śmietki aby tylko wyrwać parę groszy.

Nowy w internetach?

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, florentynka napisał:

uważacie, że jeśli np szusz czy maxi czy którakolwiek poleca nam coś to sprawdza skład i martwi się o nasze zdrowie? :classic_biggrin:

Myślisz, że Kacper się martwi? Ja pamiętam jak gadał, że podkłady mają silikon budowlany i trzeba je zmywać kwasami przez tydzień. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MasterHejterBot napisał:

Myślisz, że Kacper się martwi? Ja pamiętam jak gadał, że podkłady mają silikon budowlany i trzeba je zmywać kwasami przez tydzień. 

Nie wiem czy Kacper się martwi ale od miesiąca konsultuje z lekarzem i kosmetologiem składy kremów i maseczek o których mówi i wszystko się zgadza. To co przestrzega ma zły skład, to co chwali ma dobry. Naprawdę nie wiem gdzie te jego oszustwa mają być? :classic_blink:

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, florentynka napisał:

Nie wiem czy Kacper się martwi ale od miesiąca konsultuje z lekarzem i kosmetologiem składy kremów i maseczek o których mówi i wszystko się zgadza. To co przestrzega ma zły skład, to co chwali ma dobry. Naprawdę nie wiem gdzie te jego oszustwa mają być? :classic_blink:

No błagam. Kogo próbujesz oszukać? Lekarze na składach kosmetyków się nie znają, a masa kosmetologów łapie się za głowę jak słyszy bzdury Kacpra.

W kosmetyku oceniamy cała formułę a nie pojedyncze składniki. To tak jakby wyrzucić całą zupę pomidorową bo ktoś użył soli (a wiadomo sól szkodzi).

Kacper gada np. że są substancje które "blokują wchłanianie substancji aktywnych" ale jakoś zawsze przenikają te złe. Opowiada bzdury o detoksykacji organizmu (która trwa według niego czasem do 3 lat XD). Nie odróżnia alkoholi w kosmetykach (a te są różne i pełnią różne funkcje w kosmetyku),  

Nie odróżnia promotorów przenikania od nośników składników aktywnych. Wciska kit o "długofalowym działaniu kosmetyków". 

Do tego sam sobie zrobił statuetkę na kosmetologa roku XD, kłamał, że jest dermatologiem a potem kosmetologiem i wystawia recepty. Wymyślił sobie żonę z jakiegoś dziwnego powodu. Kilka razy już w więzieniu siedział. Teraz niby kosmetyki zrobił ale pewnie nic z tego będzie tak jak z książką, sklepem, stowarzyszeniem, pozwami i innymi. Nakręcanie mu popularności tylko pogarsza jego zachowanie 

  • Like 3
  • Thanks 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie okłamał, że jemu coś grozi. Pisał, że do jego miejsca pracy przychodzą listy z groźbami. Wszędzie widział wrogów. Wydawało mu się, że ktoś go śledzi. Jeszcze tak toksycznej osoby w życiu nie znałam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2024 o 09:51, MasterHejterBot napisał:

Kogo?

Ala Zuza, kiedyś Cosmicalice, nagrywa na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno tyle zamówień, że Kacper nie nadąża pakować :classic_blink: i ludzie zamawiają nie pojedyńcze sztuki tylko całe zestawy - wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, florentynka napisał:

Podobno tyle zamówień, że Kacper nie nadąża pakować :classic_blink: i ludzie zamawiają nie pojedyńcze sztuki tylko całe zestawy - wszystko.

Ta jasne. Przynajmniej lepsze te kosmetyki niż poprzednio (jakość taka typowa polska manufaktura). 

Zachowanie Majru jakiś absurd bo starszą pozwami i działem prawnym potencjalnych kupujących 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niego taki ekspert, że zachwalał, obecnie już wycofane kremy SPF od Sylveco. Twierdził, że składy są cudowne i w ogóle, a krytyka ma na celu tylko złośliwość. Sama nie mam jakoś rozbudowanej wiedzy na temat pielęgnacji, ale jak zobaczyłam skład w którym filtry przeciwsłoneczne są pod koniec składu to zapaliła mi się czerwona lampka. Pondi potwierdziła, że miałam rację. Nadal czekam na film w którym Kacper odnosi się do tego, że Sylveco wycofało wszystkie swoje SPFy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×