Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marii861

Ciąża, cykl, owulacja

Polecane posty

Kochani,

Wczoraj wypadł dzień owulacji - prawdopodobnie. Prawdopodobnie dlatego, że staram się to mierzyć i jestem pod opieką ginekolog w związku z zaburzonymi ostatnio hormonami. W ciągu dwóch ostatnich dni zrobiłam testy owulacyjne, pozytywne. Wczoraj kochaliśmy się z narzeczonym. Śluz białawy mleczny. Dziś śluzu jakby brak. Test owulacyjny pozytywny. Czy jest szansa na zajście w ciążę? Czy miałyście podobnie?  Czy przy zaburzeniach cyklu udało wam się właśnie zajść w ciążę? 
 

miłego popołudnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marii861 napisał:

Kochani,

Wczoraj wypadł dzień owulacji - prawdopodobnie. Prawdopodobnie dlatego, że staram się to mierzyć i jestem pod opieką ginekolog w związku z zaburzonymi ostatnio hormonami. W ciągu dwóch ostatnich dni zrobiłam testy owulacyjne, pozytywne. Wczoraj kochaliśmy się z narzeczonym. Śluz białawy mleczny. Dziś śluzu jakby brak. Test owulacyjny pozytywny. Czy jest szansa na zajście w ciążę? Czy miałyście podobnie?  Czy przy zaburzeniach cyklu udało wam się właśnie zajść w ciążę? 
 

miłego popołudnia 

Testy owulacyjne robi się od początku cyklu, zrobienie dwóch tylko nie jest miarodajne, bo robi się tylko do pierwszego pozytywnego i potem już nie. 

Pamiętaj, ze test pozytywny to ten, w ktorym kreska kontrolna jest mocniejsza od testowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki rozumiem i bardzo Ci dziękuję. Tak czy inaczej są szanse na zajście w ciążę przy zaburzonym cyklu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mieć tester owulacyjny wielokrotnego użytku, jak Afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×