Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
To Ja Gosia

Jak odmówić opieki nad dziećmi ?

Polecane posty

Dzień dobry !

Ostatnio Koleżanka z pracy się mnie zapytała, czy mogłabym w godzinach nocnych zająć się jej dziećmi podczas gdy Ona i Jej mąż będą w pracy ( oboje pracują na dwie zmiany ). Ja niestety nie pracuję razem z Nią na jednym stanowisku i dziale, i też niestety pracuję na dwie zmiany w tygodniu i trzy zmiany w weekend. Niestety Ja pracuję w innym wymiarze czasu pracy, czyli Pierwsza zmiana 6-14, druga zmiana 14-22, natomiast trzecia 22-6. Jeżeli chodzi o Nią to ona pracuje na dwie zmiany 7-19 oraz 19-7 ( 12 godzin ). Niestety nie będę miała jak się zająć tymi dziećmi. Jak mam grzecznie odmówić ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jej że nie masz zamiaru niańczyć cudzych bachorów, bo masz ciekawsze rzeczy do roboty. A w nocy to się śpi, sen jest podstawą prawidłowego funkcjonowania człowieka. Swoją drogą mają tupet, niech sobie niańkę zatrudnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Elmirka1313 napisał:

Powiedz jej że nie masz zamiaru niańczyć cudzych bachorów, bo masz ciekawsze rzeczy do roboty. A w nocy to się śpi, sen jest podstawą prawidłowego funkcjonowania człowieka. Swoją drogą mają tupet, niech sobie niańkę zatrudnią

Albo niech pokaże kaszojadom twoje profilowe, tak się wystraszą ze, na pewno drugi raz nie przyjdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×