Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

hej 

jak wy (rodzice) kształtujecie używanie telefonu/komputera u dzieci? kontrolujecie czas? używacie jakieś aplikacje które je pilnuje co robią, gdzie wchodzą na jakie strony? co robicie by dziecko nie było ciągle agresywne gdy nie ma tego urządzenia ? czy wasze dzieci tez maja problem z snem lub np. moja córka ciągle się maluje przed lustrem tak jaj jej jakaś bohaterka z filmu ...nie wiem co robić możecie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maja ..1 napisał:

hej 

jak wy (rodzice) kształtujecie używanie telefonu/komputera u dzieci? kontrolujecie czas? używacie jakieś aplikacje które je pilnuje co robią, gdzie wchodzą na jakie strony? co robicie by dziecko nie było ciągle agresywne gdy nie ma tego urządzenia ? czy wasze dzieci tez maja problem z snem lub np. moja córka ciągle się maluje przed lustrem tak jaj jej jakaś bohaterka z filmu ...nie wiem co robić możecie pomóc?

A ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo generalnie mówiąc dzieci i młodzież które mają w miarę wysoką samoocenę i poczucie przynależności mają mniejsze problemy z nadkonsumpcją   mediów społecznościowych.

Buduj u córki poczucie własnej wartości, zapisz na coś czym się interesuje (makijaż wspomniałaś, może zajęcia weekendowe w tym kierunku?) i przede wszystkim poświęcaj jej uwagę aktywnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ale to jest naturalna kolej rzeczy, że 13 latka zaczyna przygodę z makijażem, ale...ważne jest, aby znała swoją wartość, aby czuła się piękna i mądra również bez tego. Rozmowa z nią, może wspolne zakupy, testowanie kosmetyków? A jak relacje z rówieśnikami?

Co do komputerów, telefonów. Wszystko w granicach rozsądku. Łatwiej kontrolować młodsze dziecko niż nastolatka, bo trzeba być delikatnym. Mieć zaufanie a jednocześnie kontrolę. Warto spędzać dużo czasu razem i rozmawiać, wtedy łatwiej wyłapać, kiedy dzieje się coś złego.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo widziałam negatwną stroną ciągle czasem warto przeczytać taką poradę by ponownie zobaczyć plusy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×