Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Eny

Podział finansów w związku. Prośba o opinię.

Polecane posty

Jaki wg Was powinien być podział finansów między partnerami w takiej sytuacji: oboje pracują ona 23/24 dni w miesiącu i wraca do domu wieczorami a on pracuje co drugi tydzień wyjazdowo pozostałe 2 tygodnie jest w domu 24h/dobę (chyba, że gdzieś pojedzie np do kolegi, rodziców itp wtedy mniej). Jeśli chodzi o zarobki to on zarabia sporo więcej od niej i mieszkają "u niej" (on wprowadził się do niej).

Generalnie interesuje mnie ile mężczyźni dają miesięcznie  pieniędzy na utrzymanie domu - w przypadku mojej siostry jej facet daje jej 5 tys i nic go nie interesuje-siostra robi zakupy, opłaty itp. Mają też dziecko. 

Czy wg Was jeśli mezczyzna pracuje wyjazdowo to pieniądze na dom powinien przeznaczać tylko w tygodniach, które jest w domu? (np 1 i 3 tydzień miesiąca). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Eny napisał:

Jaki wg Was powinien być podział finansów między partnerami w takiej sytuacji: oboje pracują ona 23/24 dni w miesiącu i wraca do domu wieczorami a on pracuje co drugi tydzień wyjazdowo pozostałe 2 tygodnie jest w domu 24h/dobę (chyba, że gdzieś pojedzie np do kolegi, rodziców itp wtedy mniej). Jeśli chodzi o zarobki to on zarabia sporo więcej od niej i mieszkają "u niej" (on wprowadził się do niej).

Generalnie interesuje mnie ile mężczyźni dają miesięcznie  pieniędzy na utrzymanie domu - w przypadku mojej siostry jej facet daje jej 5 tys i nic go nie interesuje-siostra robi zakupy, opłaty itp. Mają też dziecko. 

Czy wg Was jeśli mezczyzna pracuje wyjazdowo to pieniądze na dom powinien przeznaczać tylko w tygodniach, które jest w domu? (np 1 i 3 tydzień miesiąca). 

Yyy… jeśli by ten mężczyzna wynajmował mieszkanie to opłacałby czynsz tylko w w czasie kiedy jest fizycznie w domu?
 Ja teraz mieszkam sama, ale ze swoim byłym uzgadnialiśmy że rachunki po połowie, mimo tego, że te czasami też go nie było przez tydzień.
Zakupy to zazwyczaj raz ja płaciłam raz on, wiadomo jak jego nie było to robiłam zakupy tylko dla siebie na tydzień, ale to też kwota o wiele, wiele mniejsza niż kiedy były zakupy dla dwójki. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Eny napisał:

Jaki wg Was powinien być podział finansów między partnerami w takiej sytuacji: oboje pracują ona 23/24 dni w miesiącu i wraca do domu wieczorami a on pracuje co drugi tydzień wyjazdowo pozostałe 2 tygodnie jest w domu 24h/dobę (chyba, że gdzieś pojedzie np do kolegi, rodziców itp wtedy mniej). Jeśli chodzi o zarobki to on zarabia sporo więcej od niej i mieszkają "u niej" (on wprowadził się do niej).

Generalnie interesuje mnie ile mężczyźni dają miesięcznie  pieniędzy na utrzymanie domu - w przypadku mojej siostry jej facet daje jej 5 tys i nic go nie interesuje-siostra robi zakupy, opłaty itp. Mają też dziecko. 

Czy wg Was jeśli mezczyzna pracuje wyjazdowo to pieniądze na dom powinien przeznaczać tylko w tygodniach, które jest w domu? (np 1 i 3 tydzień miesiąca). 

Kiedy byłam z partnerem to u nas było co moje to i twoje i kasa była wspólna mimo że ja zarabiałam więcej ale nam to pasowało. 

Edytowano przez Magda1234567

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×