Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wsedno

Patryk 🎯

Polecane posty

Znacie, oglądacie?

Czym zajmuje się ten koleś? Czy on kiedyś nie zajmował się fryzjerstwem czasem? Czy ja coś pokrecilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem mi się pojawia na jutubie ale po tytułach widzę że zmanierowany z bogatej rodzinki chłoptaś lubiący pławić się w markach. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio weszłam w film o wybieraniu auta dla mamy - weszłam tylko ze względu na miniaturę - mama na niej jak jakaś żona Hollywood 🤪 to mnie przyciągnęło. 

A jak pokazali budującą się hawirę...

I tak się zastanawiam, skąd na to wszystko jest kasa?

Ani subów nie ma zbyt wiele, może coś reklamuje, nie wiem, ale w tv go nie widziałam, aktualnie wciska własne perfumy, aczkowiek sklep z perfumami formalnie należy do jego faceta - jakaś jednoosobowa działalność, więc gdzie on w tym jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Wsedno napisał:

Ja ostatnio weszłam w film o wybieraniu auta dla mamy - weszłam tylko ze względu na miniaturę - mama na niej jak jakaś żona Hollywood 🤪 to mnie przyciągnęło. 

A jak pokazali budującą się hawirę...

I tak się zastanawiam, skąd na to wszystko jest kasa?

Ani subów nie ma zbyt wiele, może coś reklamuje, nie wiem, ale w tv go nie widziałam, aktualnie wciska własne perfumy, aczkowiek sklep z perfumami formalnie należy do jego faceta - jakaś jednoosobowa działalność, więc gdzie on w tym jest? 

Ojciec ma firmę i u niego coś tam robi. Na yt też coś zarobi, a tak to rodzice wszystko dają. Mieszkanie odpicowane za hajs rodziców. Dla mnie za bardzo taki mamciowaty. Nie oglądam go ostatnio to nawet nie wiem co tam się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz widze już nowy dom. No nieźle chłoptasie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ich lubię. Wydaje mi się, że są kulturalni i sympatyczni a że dobrze im się wiedzie w życiu to na zdrowie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne ma życie. Na pewno dostał bardzo dużo od rodziców ale bez dwóch zdań jest dobrze wychowany elokwentny i kulturalny. Niech się mu wiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ich lubię, Patryk coprawda nieco zniewieściały i zmanierowany, ale za to Przemek jest super. Żal tylko, że taki gość jest gejem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, +topeczkowo+ napisał:

Też ich lubię, Patryk coprawda nieco zniewieściały i zmanierowany, ale za to Przemek jest super. Żal tylko, że taki gość jest gejem. 

Żal to pewnie mają te laski, z którymi sie spotykał i był w związkach 😆

Tak poza tym rzeczywiście wydaje się spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×