Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lucyferia91

Spotkanie na imprezie

Polecane posty

Hej. Jestem umówiona na jutro z facetem na imprezę. Przyjedzie po mnie po pracy. Zapytał mnie, do której mam czas, z racji tego, że to dopiero nasze 2gie spotkanie, uznałam, że wyznaczę czas i odpowiedziałam, że chce być w domu koło 3. On stwierdził, że o 3 to myślał by wyjść z imprezy i jakieś tam swoje tłumaczenia miał, żeby mnie tylko namówić, żebym została do tej 3. Ogólnie to jakieś 40 min drogi autem, więc w domu byłabym przed 4, powinnam się zgodzić? Czy jednak mam trwać przy swoim, być asertywna i postawić tę granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lucyferia91 napisał:

Hej. Jestem umówiona na jutro z facetem na imprezę. Przyjedzie po mnie po pracy. Zapytał mnie, do której mam czas, z racji tego, że to dopiero nasze 2gie spotkanie, uznałam, że wyznaczę czas i odpowiedziałam, że chce być w domu koło 3. On stwierdził, że o 3 to myślał by wyjść z imprezy i jakieś tam swoje tłumaczenia miał, żeby mnie tylko namówić, żebym została do tej 3. Ogólnie to jakieś 40 min drogi autem, więc w domu byłabym przed 4, powinnam się zgodzić? Czy jednak mam trwać przy swoim, być asertywna i postawić tę granicę?

Rób co chcesz. Co nas obcych ludzi obchodzi Twoje marne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Rafael Caro Quintero napisał:

ić na calosc baw sie do konca i zabierz go do siebie na noc. tak robia teraz kobiety.

 

1 godzinę temu, Rafael Caro Quintero napisał:

olej go, jak robi problemy to idź z innym

 Dwie sprzeczne rady... Która prawdziwa?  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Nowożytni sodomici napisał:

Rób co chcesz. Co nas obcych ludzi obchodzi Twoje marne życie.

Eee, no znowu marne życie. Każde życie cenne jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rafael Caro Quintero napisał:

może wybrac jedna i druga to super opcja😅

To znaczy która ta zabrać  go do siebie? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lucyferia91 napisał:

Hej. Jestem umówiona na jutro z facetem na imprezę. Przyjedzie po mnie po pracy. Zapytał mnie, do której mam czas, z racji tego, że to dopiero nasze 2gie spotkanie, uznałam, że wyznaczę czas i odpowiedziałam, że chce być w domu koło 3. On stwierdził, że o 3 to myślał by wyjść z imprezy i jakieś tam swoje tłumaczenia miał, żeby mnie tylko namówić, żebym została do tej 3. Ogólnie to jakieś 40 min drogi autem, więc w domu byłabym przed 4, powinnam się zgodzić? Czy jednak mam trwać przy swoim, być asertywna i postawić tę granicę?

Rób to na co masz ochotę,  nie myśl co wypada a co nie. Cokolwiek zrobisz zadbaj tylko o to żebyś Ty sama dobrze się z tym czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciła czy została na śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Impotente napisał:

3 godzina Szatana powinna uważać 

Jak ktoś ma nick Lucyferia to chyba nie obawia się Szatana 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×