Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
t00rb0kejt

Fiftynapół

Polecane posty

A co to sie odjanieprawiło, Kaśka juz nie jest z Wonsikiem? 

Ktos cos wtf sie stao? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, t00rb0kejt napisał:

A co to sie odjanieprawiło, Kaśka juz nie jest z Wonsikiem? 

Ktos cos wtf sie stao? 

Skąd info? Odkąd projekt TheUwagaPies się skończył to jakoś rzadko do Kasi zaglądam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, t00rb0kejt napisał:

A co to sie odjanieprawiło, Kaśka juz nie jest z Wonsikiem? 

Ktos cos wtf sie stao? 

Też się właśnie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Wafel napisał:

Skąd info? Odkąd projekt TheUwagaPies się skończył to jakoś rzadko do Kasi zaglądam 

Zrobiła z psiapsiami jakiś durny trend z tiktoka polegający na pyjama party z prezentacją “rate my ex” I na jej story widać że na głównym slajdzie tej wybitnej prezentacji jest zdjęcie wonsika obok reszty byłych 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kirsty napisał:

Zrobiła z psiapsiami jakiś durny trend z tiktoka polegający na pyjama party z prezentacją “rate my ex” I na jej story widać że na głównym slajdzie tej wybitnej prezentacji jest zdjęcie wonsika obok reszty byłych 

No właśnie też to widziałam i zaliczyłam zonka. 

Chociaż juz sporo jak ona sie buja sama po Wawie a on w Ita. 

Chłop mieszkanie sprzedał, zeby po USA z laska podróżować i tera lipaa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już obczaiłam ze laski na Wandzie tez prowadzą dochodzenie 😈

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba z nikim?

z jednej strony Kasia wydaje się bardzo mądrą, ogarniętą dziewczyną - bardzo ją lubiłam oglądam „za czasów Gonciarza”, laska która nie musi robić hauli, outfitow i kupować ton kosmetyków, obyta w świecie itp. Ale potem w miarę przypływu widzów coś się zmieniło, nie oglądam jej od dawna ale tak kojarzy mi się z takimi laskami co używają kolesi jako trampoliny żeby mieć coraz lepiej. Oczywiście, może to nieprawda,  ale takie mam skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gonciarz wrzucił film nt. Kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio myślalam, czy na pewno Kasia jest taka okej jak się wydaje a tu film Gonciarza. Niezłe ziółko z niej. Wiaodmo, że na 2 trzeba dzielić co każdy mówi w necie, ale tym razem gonciarzowi wierze

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Wafel napisał:

Gonciarz wrzucił film nt. Kasi

Ciekawe teraz kiedy kaśka wrzuci film 😅 Czy będzie próbowała się wybielać? Może wymyśla, jakie tu teraz kłamstwa ludziom sprzedać w odpowiedzi na filmik ex, bo po komentarzach widać, że są bardzo za Krzysiem. Ma niezłe wyzwanie pod tym względem 😉

Eh, same dramy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, StareCzasy1 napisał:

Ciekawe teraz kiedy kaśka wrzuci film 😅 Czy będzie próbowała się wybielać? Może wymyśla, jakie tu teraz kłamstwa ludziom sprzedać w odpowiedzi na filmik ex, bo po komentarzach widać, że są bardzo za Krzysiem. Ma niezłe wyzwanie pod tym względem 😉

Eh, same dramy. 

Mam mieszane uczucia, pewnie ona też święta nie była, ale mam wrażenie, że to on kręci i przedstawia siebie jako ofiarę.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Paryz London napisał:

Mam mieszane uczucia, pewnie ona też święta nie była, ale mam wrażenie, że to on kręci i przedstawia siebie jako ofiarę.

Ja też nie jestem 100% za jedną stroną, Krzysiu też krystaliczny nie jest, ale bardziej mu wierzę. Czas pokaże, co to dalej będzie.

Ale tak, bardziej wierzę Krzyśkowi. To dziwne, jak te dziewczyny spiskowały i są na to dowody przecież. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dzięki Krzyśkowi ( a przynajmniej tak wnioskuję po tym co ona i on wrzucają do netu) dziewczyna porobiła sobie kontakty (wątpię żeby z jakimś nonejmem taka RLM imprezowała ) , znajomych, teraz jej świeży ex sprzedał mieszkanie żeby wyjechać z nią do Japonii, dziewczyna używa kolesi jak trampoliny.
Gonciarza nie mam od dawna w subach bo go nie rozumiem i nie chce rozumieć ale trochę urósł w moich oczach po tym filmiku. Myślałam że koleś nie ma jaj i schował głowę w piasek… a jednak. 
 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, StareCzasy1 napisał:

Ja też nie jestem 100% za jedną stroną, Krzysiu też krystaliczny nie jest, ale bardziej mu wierzę. Czas pokaże, co to dalej będzie.

Ale tak, bardziej wierzę Krzyśkowi. To dziwne, jak te dziewczyny spiskowały i są na to dowody przecież. 

Po co miałyby to robić? Jakoś nadal twierdzę, że ona też pewnie nie jest krystaluczna ale jakos mu nie wierze.przez własne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wafel napisał:

Kurczę, dzięki Krzyśkowi ( a przynajmniej tak wnioskuję po tym co ona i on wrzucają do netu) dziewczyna porobiła sobie kontakty (wątpię żeby z jakimś nonejmem taka RLM imprezowała ) , znajomych, teraz jej świeży ex sprzedał mieszkanie żeby wyjechać z nią do Japonii, dziewczyna używa kolesi jak trampoliny.
 

A może sprzedał z innego powodu, albo kupił gdzieś inne. Na yt wszystkiego nie zobaczysz.

A sprzedanie mieszkania aby wydać na wycieczce do japan, nie słyszałam o czymś takim, musiałby być naćpany czy co.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrozumiałam tam że wyprzedawali wszystko, w tym jego mieszkanie właśnie pod wyjazd do JP, ale racja, wszystkiego nie zobaczysz na yt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam oglądać film Gonciarza ale poddałam się w połowie. Bardzo nie podoba mi się manipulacyjny ton który prezentuje. Najpierw tworzy jakąś skomplikowaną narrację, buduje całą historię, a później jak już jesteście "kupieni" tą całą narracją to podrzuca jakiegoś ogólnego screena żeby potwierdzić tą całą wymyślą w jego głowie historię. Ja takich kanciarzy wyczuwam na kilometr, widać, że facet manipuluje i wie co robi żeby wyjść na ofiarę. Do mnie to nie trafia. 

Nie wiem gdzie jest prawda, pewnie jak zwykle gdzieś po środku ale dla mnie Gonciarz jest już spalony i mógłby sobie odpuścić te ciągłe próby powrotu.

No i dobry z niego współwłaściciel skoro nie miał pojęcia co się dzieje w jego firmie i obcy ludzie musieli go informować, że jego firma zmieniła siedzibę. Jeżeli w działalność firmy był tak samo zaangażowany, to się nie dziwię, że Kasia go odcięła. 

  • Like 1
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, JoloOo napisał:

Zaczęłam oglądać film Gonciarza ale poddałam się w połowie. Bardzo nie podoba mi się manipulacyjny ton który prezentuje. Najpierw tworzy jakąś skomplikowaną narrację, buduje całą historię, a później jak już jesteście "kupieni" tą całą narracją to podrzuca jakiegoś ogólnego screena żeby potwierdzić tą całą wymyślą w jego głowie historię. Ja takich kanciarzy wyczuwam na kilometr, widać, że facet manipuluje i wie co robi żeby wyjść na ofiarę. Do mnie to nie trafia. 

Nie wiem gdzie jest prawda, pewnie jak zwykle gdzieś po środku ale dla mnie Gonciarz jest już spalony i mógłby sobie odpuścić te ciągłe próby powrotu.

No i dobry z niego współwłaściciel skoro nie miał pojęcia co się dzieje w jego firmie i obcy ludzie musieli go informować, że jego firma zmieniła siedzibę. Jeżeli w działalność firmy był tak samo zaangażowany, to się nie dziwię, że Kasia go odcięła. 

Właśnie Krzysiek wydaje się być taki rozchwiany emocjonalnie, dodatkowo po spożyciu substancji, hm "pomocniczych" mogło mu siąść na bani. Nie usprawiedliwiam go, bo to żałosne tak w internetach się ze wszystkiego obnażać.

Jednak jaki Kaśka miała w tym interes, że opublikowała ten post z hasztagiem, że nie wróci? Po co to? Po takim czasie? A bilety z miłą chęcią przyjęła od ex. Jedno i drugie ma za uszami, ale daleka jestem od wybielania Kasi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2024 o 20:08, JoloOo napisał:

Zaczęłam oglądać film Gonciarza ale poddałam się w połowie. Bardzo nie podoba mi się manipulacyjny ton który prezentuje. Najpierw tworzy jakąś skomplikowaną narrację, buduje całą historię, a później jak już jesteście "kupieni" tą całą narracją to podrzuca jakiegoś ogólnego screena żeby potwierdzić tą całą wymyślą w jego głowie historię. Ja takich kanciarzy wyczuwam na kilometr, widać, że facet manipuluje i wie co robi żeby wyjść na ofiarę. Do mnie to nie trafia. 

Nie wiem gdzie jest prawda, pewnie jak zwykle gdzieś po środku ale dla mnie Gonciarz jest już spalony i mógłby sobie odpuścić te ciągłe próby powrotu.

No i dobry z niego współwłaściciel skoro nie miał pojęcia co się dzieje w jego firmie i obcy ludzie musieli go informować, że jego firma zmieniła siedzibę. Jeżeli w działalność firmy był tak samo zaangażowany, to się nie dziwię, że Kasia go odcięła. 

Też tak myślę. Ona pewnie też cos tam zawiniła, ale on kręci i robi z siebie ofiarę, miałam do czynienia z takimi osobami i to rozpozna tylko ktoś, kto właśnie spotkał się z takim typem ludzi. Inni mu uwierzą. Musieliby z nim przebywać na codzień by widzieć, że jednak cos tu nie gra.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, alinka2020 napisał:

Są siebie warci obydwoje moim zdaniem. 

Dokładnie.  Już rozstając się trzeba było podzielić firmę na pol.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×