Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
joanna38

Powrót do pracy po pandemi i buty

Polecane posty

W naszej pracy przed pandemią większość kobiet nosiła szpilki. Po pandemi niektóre dziewczyny, które próbowały je nosić, narzekały, jak bardzo bolą je stopy i miały je pod biurkiem, a teraz często nawet nie zawracają sobie nimi głowy. Właściwie jestem dość zaskoczona, ponieważ panie w biurze, które zawsze nosiły wysokie obcasy i zawsze były dumne z tego, że mogą je nosić przez cały dzień, a teraz nie noszą szpilek. Dużo dziewczyn w pracy nie nosi szpilek tak jak kiedyś. A na ulicy rzadko spotyka się teraz kobietę na wysokich obcasach. Dziewczyny mówią, że nie mogą już włożyć szpilek co nosiły wcześniej, bo rozbiły się stopy i teraz muszą kupić nowe buty, a szpilki te co mają wyrzucić. A te, które tak jak ja nadal noszą też często mają problem z założeniem jakichkolwiek eleganckich butów. Bez większego problemu codziennie zakładam jedynie mocno rozepchnięte szpilki, przyzwyczajanie haluksów do ciasnych, z noskiem w szpic szpilek, po długim nie noszeniu ich jak dawniej codziennie w pracy, jest bolesne. Zastanawiam się, czy nie kupić o rozmiar większe szpilki i specjalnych, dobieranych indywidualnie, wkładek do butów, klinów między palce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zwyczajnie stopy odwykly od niewygodnego obuwia i przestawienie się wymaga czasu... tak samo jak kobiety które non stop chodzą na obcasach mogą mieć problem z przestawieniem się na płaskie obuwie bo łydka jest inaczej ukształtowana (coś takiego słyszałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×