Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
introvertea

Takie doświadczenia udowadniają, że wszyscy którzy nie reagują mają rację

Polecane posty

Kilka dni twmu pewien prawnik stanął w obronie kogoś bitego na rynku w Poznaniu i sam został ciężko pobity

Wczoraj w Sosnowcu mlody mezczyzna zainterweniowal widząc agresywnych nastolatkow ...i skatowali go na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno wiecej osob reagowac wlasnie, w tlumie sila, inaczej chamstwo i agresja calkiem zapanuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Powinno wiecej osob reagowac wlasnie, w tlumie sila, inaczej chamstwo i agresja calkiem zapanuja.

Tak, tylko, że to o czym piszesz to myślenie życzeniowe

Tak samo jak wiele miss świata mówiło od dziesiątek lat, że są za tym żeby był pokój na świecie - i co? Jest?

Natomiast ja mowię o decyzji zwykłego człowieka, które może podjąć dla własnego bezpieczeństwa - i najlepszą decyzją jest:

1. Nie patrzeć, udawac ze sie nie widza

2. oddalic sie

3 nigdzie tego nie zglaszac, bo jak zglosisz to policja wymusza twoje dane psobowe, które są potem w aktach i potem przestępcy w zemście cię dojadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, introvertea napisał:

Tak, tylko, że to o czym piszesz to myślenie życzeniowe

Tak samo jak wiele miss świata mówiło od dziesiątek lat, że są za tym żeby był pokój na świecie - i co? Jest?

Natomiast ja mowię o decyzji zwykłego człowieka, które może podjąć dla własnego bezpieczeństwa - i najlepszą decyzją jest:

1. Nie patrzeć, udawac ze sie nie widza

2. oddalic sie

3 nigdzie tego nie zglaszac, bo jak zglosisz to policja wymusza twoje dane psobowe, które są potem w aktach i potem przestępcy w zemście cię dojadą

Wiem, ze myslenie zyczeniowe, ale jednak czasem ludzie reaguja i tym pomagaja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Wiem, ze myslenie zyczeniowe, ale jednak czasem ludzie reaguja i tym pomagaja.

bo to wielka brytania, a nie Polska, czyli kraj na 1 miejscu na świecie gdzie jeden czlowiek najmniej ufa drugiemu czlowiekowi

W polsce Polak Polakowi nawet nie wilkiem

gorzej:

w Polsce Polak Polakowi...Polakiem!

bo to wielka brytania, a nie Polska, czyli kraj na 1 miejscu na świecie gdzie jeden czlowiek najmniej ufa drugiemu czlowiekowi

W polsce Polak Polakowi nawet nie wilkiem

gorzej:

w Polsce Polak Polakowi...Polakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, w Polsce tez sie zdarzaja akty solidarnoisci, nawet mielismy slynne na caly swiat zwiazki zawodowe, ktore sie nazywaly "Solidarnosc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Bez przesady, w Polsce tez sie zdarzaja akty solidarnoisci, nawet mielismy slynne na caly swiat zwiazki zawodowe, ktore sie nazywaly "Solidarnosc".

To dopiero musi byc przekroczona masa krytyczna

+ zewnętrzny wróg, lub wróg uznawany za zewnętrznego

W Polsce panuje tzw polskie piekiełko, czyli nie toleruje się obcych, ale swoich się najbardziej nienawidzi

Edytowano przez introvertea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, introvertea napisał:

To dopiero musi byc przekroczona masa krytyczna

+ zewnętrzny wróg, lub wróg uznawany za zewnętrznego

Jest to wbrew psychologii tlumu, ale zdarza sie jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Żaba Monìka napisał:

Powinno wiecej osob reagowac wlasnie, w tlumie sila, inaczej chamstwo i agresja calkiem zapanuja.

UGA BUGA TŁUM BIĆ CHOCIAŻ NIE WIEDZIEĆ O CO CHODZI

 

pierrdolone lewactwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, introvertea napisał:

Kilka dni twmu pewien prawnik stanął w obronie kogoś bitego na rynku w Poznaniu i sam został ciężko pobity

Czasem lepiej nie wiedzieć czy szwagra jest w Polsce huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, introvertea napisał:

Kilka dni twmu pewien prawnik stanął w obronie kogoś bitego na rynku w Poznaniu i sam został ciężko pobity

Wczoraj w Sosnowcu mlody mezczyzna zainterweniowal widząc agresywnych nastolatkow ...i skatowali go na śmierć

Nie oglądaj takich rzeczy u mnie bez wiadomości i reklam polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba stawać w obronie biednych i pokrzywdzonych bo źli faszyści bijom, bo som ksenofobami nietolerancyjnymi. 

 

Kurrwa jakoś mnie nikt nie rusza, pomimo że jestem frikiem i nie jestem jakimś wielkim chłopem, a chamów wszędzie pełno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłopotliwe to jest , bo trzeba się włuczyć po komandach w sprawie zeznań  i w robocie będą kręcić dziwne scenariusze czemu masz wolne bo na policję musisz iść 😄 Uderzysz za mocno złamiesz nos i będziesz miał sprawę. Najlepiej byłoby zareagować, ale natychmiast oddalić się z miejsca zdarzenia co nie jest łatwe, bo monitoring dzisiaj jest wszędzie i "życzliwych" nie brakuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile ci to lat zajęło żeby załapać jak to funkcjonuje, pewnie ze 40 albo 50 i już w szkole mogłeś to zauważyć że nawet nauczyciele niechętnie się wtrącają jak ktoś jest kopany. Problem stary jak świat.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2024 o 12:40, Żaba Monìka napisał:

Jest to wbrew psychologii tlumu, ale zdarza sie jednak.

 Co jest wbrew psychologii tłumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2024 o 15:16, 17kochanie napisał:

Nie oglądaj takich rzeczy u mnie bez wiadomości i reklam polecam 

To też prawda, za każdym razem kiedy odcinam się od wiadomości, bo np nie mam dostępu do tv, albo mam inne atrakcje, to czuję się od razu lepiej, spokojniej, pogodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 13.06.2024 o 16:27, Zostaw świat za sobą napisał:

A ile ci to lat zajęło żeby załapać jak to funkcjonuje, pewnie ze 40 albo 50 i już w szkole mogłeś to zauważyć że nawet nauczyciele niechętnie się wtrącają jak ktoś jest kopany. Problem stary jak świat.😄

Zawsze mówiono jednak, że należy reagować, należy nie być obojętnym - oficjalnie zawsze wszyscy tak gadają, a ja długo wierzylem w różne rzeczy które ludzie gadali ehh - to mnie najbardziej gubiło

Edytowano przez introvertea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, introvertea napisał:

Zawsze mówiono jednak, że należy reagować, należy nie być obojętnym - oficjalnie zawsze wszyscy tak gadają, a ja długo wierzylem w różne rzeczy które ludzie gadali ehh - to mnie najbardziej gubiło

Oszukano cię  perfidnie i nadal to robią, ale minie trochę czasu zanim to załapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, introvertea napisał:

 Co jest wbrew psychologii tłumu?

Wyrywanie się przed tłum by komuś pomóc. Zwykle czekamy az zrobią to inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×