Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Janek Sob

dopadła mnie mega nostalgia, tęsknie za dawnymi latami

Polecane posty

Poprzedni ten temat z niewiadomego powodu zniknal, więc go ponawiam:

Siedzę już od blisko 2 tygodni sam w domu bo rodzicie wyjechali na wakacje i dopadła mnie jakaś taka straszna samotność. W zasadzie nigdy nie przeszkadzało mi to jak zostawałem sam na chacie, nawet mówiąc szczerze bardzo się z tego powodu cieszyłem, że mam wolną chatę, no ale właśnie, słowo klucz: miałem wtedy co robić. Dzisiaj będąc starym koniem nie mam totalnie co robić, kobiety oczywiście żadnej na horyzoncie nie ma aby do mnie przyjechała, nawet koleżanki, aby podbiła od tak pogadać, czy piwko wypić, a znajomych dawno nie mam bo już każdy dawno temu się wyprowadził z osiedla, pozakładał rodziny i kontakt się urwał. Wspominam ze straszną nostalgią dawne czasy jak np miałem wolną chatę i wpadali do mnie kumple na piwko, imprezke, kiedyś nawet był okres, że miałem dziewczynę to oczywiście wprowadziłą się do mnie na ten czas kiedy rodzicie byli na wyjeździe, a teraz siedze tak w tym pustym domu i mnie taka tęsknota za dawnymi latami wzieła, że masakra. Piję sam piwo i oglądam fotki z czasów 2004-2013, ehhh kiedy mi ten wspaniały czas przeminał? gdybym chociaż jeszcze dzisiaj "coś" miał, tak jak koledzy, czyli dziecko, żone, rodzine swoją to by było pięknie, a takto zostałem sam totalnie, masakra  mam MEEEEGA DOŁA! MEGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak nie potrafisz cieszyć się technologicznymi zdobyczami ludzkości albo po jednej stronie czegoś innego niż przegląd sportowy łeb cię boli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, conocny simon mol napisał:

Tak to jest jak nie potrafisz cieszyć się technologicznymi zdobyczami ludzkości albo po jednej stronie czegoś innego niż przegląd sportowy łeb cię boli. 

A na co komu technologiczne zdobycze? Kobieta potrzebna a nie robot..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

A na co komu technologiczne zdobycze? Kobieta potrzebna a nie robot..

Jak ktoś jest zwierzęciem którym rządzą instynkty to tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, conocny simon mol napisał:

Jak ktoś jest zwierzęciem którym rządzą instynkty to tak. 

Nie zwierzeciem, tylko tak dziala natura 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

Nie zwierzeciem, tylko tak dziala natura 

Toteż piszę - posłusznym naturze zwierzęciem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×