Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
introvertea

Dobra! Wygraliście! Dla 40-latka nie 20-latki, tylko 40-latki. Tylko w takim razie powiedzcie jedno

Polecane posty

Skoro multum niezamężnych 20-latek można poznać na studiach

To gdzie w takim razie można poznawać niezamężne 40-latki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my nie mozemy miec ani 40 latek ani 20 latek ani 30 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PifPaf napisał:

W zakonie 

nas z fifim to nawet zadna w zakonie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za późno dla autora na poznawanie jakiejkolwiek.

jak nie miał wcześniej dziewczyny to niech sobie da spokój.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Urmaj napisał:

Na badoo i w dużych miastach 

Ale masz na mysli, że przez net w duzych miastach? Czy że w dużych miastach nie przez net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kris888 napisał:

za późno dla autora na poznawanie jakiejkolwiek.

jak nie miał wcześniej dziewczyny to niech sobie da spokój.

 

Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, introvertea napisał:

Dlaczego?

bo wszystko w życiu ma swój czas. jak czegoś nie ma w danym momencie życia to potem jest ciężko albo niemożliwe nadrobić.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kris888 napisał:

bo wszystko w życiu ma swój czas. jak czegoś nie ma w danym momencie życia to potem jest ciężko albo niemożliwe nadrobić.

No właśnie powoli zaczyna to chyba do mnie boleśnie docierać. Przez bardzo wiele lat, w podstawówce, w szkole średniej i na studiach cały czas bardzo cierpiałem z powodu braku dziewczyny, szczególnie gdy widziałem wokół mnie wiele par, które trzymały się za ręce, przytulały, całowały, patrzyły sobie w oczy, uśmiechały się do siebie

Ale cały czas marzylem o tym, że przyjdzie jeszcze czas, że i ja tego dostąpię

Ale potem skończyły się studia, rówieśnicy pobrali śluby, potem urodziły im się dzieci, potem dzieci podrosły, poszły do szkół, teraz dzieci niektórych rówieśników są już dorosłe

I powoli dociera do mnie, że chyba jedyne co może dla mnie pozostać, to stare, pomarszczone, zmęczone życiem samotne matki z dziećmi, których najwięcej jest na portalu sympatia, ale one wyglądają gorzej niż razem wzięte wszystkie moje ciocie wyglądały kiedykolwiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, introvertea napisał:

jedyne co może dla mnie pozostać, to stare, pomarszczone, zmęczone życiem samotne matki z dziećmi, których najwięcej jest na portalu sympatia, ale one wyglądają gorzej niż razem wzięte wszystkie moje ciocie wyglądały kiedykolwiek 

nie. dlaczego masz takie brać.

możesz żyć bez tego. a skoro do tej pory żyłeś sam to resztę życia też przeżyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, introvertea napisał:

Ale masz na mysli, że przez net w duzych miastach? Czy że w dużych miastach nie przez net?

Mieszkają w dużych miastach. Poznać można na różne sposoby. Tak mi się wydaje.

Jak ma już dorosłe albo prawie dorosłe dzieci to nie jest to już taką przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, introvertea napisał:

No właśnie powoli zaczyna to chyba do mnie boleśnie docierać. Przez bardzo wiele lat, w podstawówce, w szkole średniej i na studiach cały czas bardzo cierpiałem z powodu braku dziewczyny, szczególnie gdy widziałem wokół mnie wiele par, które trzymały się za ręce, przytulały, całowały, patrzyły sobie w oczy, uśmiechały się do siebie

Ale cały czas marzylem o tym, że przyjdzie jeszcze czas, że i ja tego dostąpię

Ale potem skończyły się studia, rówieśnicy pobrali śluby, potem urodziły im się dzieci, potem dzieci podrosły, poszły do szkół, teraz dzieci niektórych rówieśników są już dorosłe

I powoli dociera do mnie, że chyba jedyne co może dla mnie pozostać, to stare, pomarszczone, zmęczone życiem samotne matki z dziećmi, których najwięcej jest na portalu sympatia, ale one wyglądają gorzej niż razem wzięte wszystkie moje ciocie wyglądały kiedykolwiek 

To pozno dotarlo ze dla zapuszczonego misia w srednim wieku w dodatku biednego i w wiecznej depresji nie ma mlodych dup. Idz do psychiatry w końcu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Sprawa zabójstwa 39-letniej Natalii z Gortatowa poruszyła cała Polskę. Kobieta została uduszona przez 60-letniego męża, z którym była w trakcie rozwodu."

niektórzy mają młodą i nie doceniają

Do kłótni między małżonkami doszło w kuchni. Mąż Natalii przyznał, że uderzył ją najpierw w twarz, udusił, a następnie schował ciało w bagażniku i wywiózł do lasu. Do awantury miało dojść po tym, jak kobieta wróciła po spotkaniu z nowym partnerem.

Edytowano przez Urmaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×