Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ikaiai

Paulisia i Kubulek

Polecane posty

Jest czy nie ma tematu ? Na wandzie znikło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jagoda już tam szczeka w komentarzach przecież to najgorsze ...y są i można o nich pisać prawdę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż ją usuną tzn jagodę bo pisze o rynsztoku o nie wiem czym jeszcze w sama ma 400 postów, które wybiórczo przejrzałam i w innych wątkach nieźle jechała ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już była taka sytuacja i zastanawiam się czy P sama nie na wypisywała oszczerstw żeby wątek usunięto .. za dużo tam zaczęło wychodzić rzeczy na światło dzienne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jagoda już tam szczeka w komentarzach przecież to najgorsze ...y są i można o nich pisać prawdę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam zaczął się mokryrzymianin udzielać na temat tego zwyrodnialca i się zaczęła jazda jestem zażenowana wanda zero wolności słowa mam nadzieję że osoby z wandy przyjdą tu na wandzie usuwają komentarze jak na pudlu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jagoda to parking albo lucyna nikt normalny by się aż tak nie angażował w obronę tych patusow to na milon procent oni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też uważam, że jeżeli ktoś tam życzył komuś śmierci to już przegięcie ale ja nie takiego posta tam nie widziałam więc nie wiem czy to było zmyślone czy nie. Tak mokryrzymianin zaczął pisać smaczki i nagle temat znika. Ciekawe Czemu ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak nie życzyli im śmierci dosłownie tylko jak wyszło że oni się nie mogli doczekać aż dziecko umrze to ludzie życzyli im tego samego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Oni życzyli śmierci dziecka ? Tego małego, Oliwiera ?

W ogóle ta manifestacja szczęścia i miłości to jest żenada. I oni jeszcze będą krzyczeć że chcą pokazać jacy są szczęśliwi. Zero pokory, zero klasy. 

Edytowano przez redżina
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×