Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Meg1990

Jak jest u Was? Wyraźcie swoje zdanie

Polecane posty

Hej Mam do Was pytanie odnosnie zwrotu pieniedzy w sytuacji gdy znajomy prosi Was o zakup czegos w sklepie itp. Otóż mam znajoma, ktora zaczela mnie w tym temacie irytowac. Ja zawsze lubilam placic za siebie sama, nie lubię prosic kogos o zakup czegos w sklepie czy w innym miejscu a jesli juz sie to zdazy to zawsze od razu sie rozliczam. Ostatnio gdy bylam ze znajomymi na wyjezdzie znajoma piprosila mnie o kupienie czegos w sklepie dla niej, bo akurat szlam. Moze nie byla to jakas duza kwota, bo okolo 40 zl ale minelo pare dni a ona o zwrocie chyba zapomniala. Zdenerwowalo mnie to. Raz tylko wspomniala, ze: zapomnialam, jestem ci winna kasę i cisza. No kurde.. Nie lubię jak ktos tak postepuje 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu bym nie kupowała nic dla tej osoby skoro nie może oddać hajsu. Ok można nie mieć czasu na zakupy ale hej ona sobie jajca robi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, fellaorangus napisał:

Na twoim miejscu bym nie kupowała nic dla tej osoby skoro nie może oddać hajsu. Ok można nie mieć czasu na zakupy ale hej ona sobie jajca robi . 

Dzięki za podzielenie się swoją opinią. To jest dla mnie jak żerowanie na kimś. Mam ochotę się upomnieć o te pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie możesz jej wtedy powiedzieć, że ok. możesz kupić tylko niech da kasę (bez tłumaczenia się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×