Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Skandia

Ala_zuza

Polecane posty

Co tak znowu komentarze wyłączyła? Ktoś zdążył coś przeczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się stało że wyłączyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Ali to nie trzeba dużo, żeby wyłączyła komentarze. Ona tak ma niestety. Niedojrzałe podejście i brak szacunku do widza. Jej trzeba przyklaskiwać. Pewnie w następnym filmie wyleje żale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ale była jakaś akcja? Co się działo,  ktoś ją krytykował? Ja oglądałam w zeszłym roku przez chwilę ale przestałam bo dla mnie to było zbyt nudne i powierzchowne, tylko kosmetyki i dywagacje o kolorze włosów, same Haule i strój dnia cały czas tym samym sposobem i trybem....ile można..

Edytowano przez masala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w sam raz powierzchowność w jej wydaniu nie przeszkadza. Na YT szukam odmóżdżenia, a nie ambitnych treści, a Ala jest przyjemna w odbiorze. Poza odlotami od czasu do czasu XD.

I nie, nie zauważyłam żadnej dramy, ale jak pisałam wyżej, u Ali focha wywołują z pozoru niewinne komentarze. I co ważne, merytoryczne. Swoją drogą to przecież dorosła babka, jak ona funkcjonuje offline z taką wrażliwością na swoim punkcie...

A tak na marginesie to ostatnio odkryłam trzy przyjemne dziewczyny na YT: yoanneek. Klaudia Kupiec i sonyarthe. Młode, pracujące, z fajnym vibes i bez parcia nabycia guru i  pseudoeksperckich  tekstów (czego nie znoszę).

Miłego poniedziałku dziewczyny!

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ją lubię. Lubię jak opowiada, lubie jej poczucie humoru, lubie jej polecajki. A że czasem przewrażliwiona nie przeszkadza mi to. Ona z yt nie zyje więc też nie musi znosić dziwnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Etoile napisał:

Ja ją lubię. Lubię jak opowiada, lubie jej poczucie humoru, lubie jej polecajki. A że czasem przewrażliwiona nie przeszkadza mi to. Ona z yt nie zyje więc też nie musi znosić dziwnych komentarzy.

Tylko te dziwne często nie są dziwne, a poza tym ona stosuje odpowiedzialność zbiorową. A oglądają ją przecież dorosłe kobiety. Dla mnie wyłączenie komentarzy to jest mniej więcej tak jakbyś zaprosiła do domu koleżanki, jedna powiedziałaby coś niestosownego, a ty do wszystkich mówisz "Zamknijcie mordy i wypad z baru". Przydałoby się dorosnąć jednak...

Ale fakt, jej kanał jej zasady. Z tym, że trzeba to powiedzieć jasno, mało kulturalne.

A jej polecajki też lubię. Szczególnie ubraniowe, bo mnie zakupy nudzą, a u niej czasami coś podpatrzę. No i wiadomo, nie zarabia, więc jest autentyczniejsza.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rodzaj kary dla widzek jak lanie po rękach linijką w szkole, bo się jakiś komentarz nie spodobał. Nie pierwszy i zapewnie ostatni raz... Zuzę często włączam w tle jak się rano szykuje do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Montmorlonit napisał:

To rodzaj kary dla widzek jak lanie po rękach linijką w szkole, bo się jakiś komentarz nie spodobał. Nie pierwszy i zapewnie ostatni raz... Zuzę często włączam w tle jak się rano szykuje do pracy. 

Dokładnie. I słabiutkie to bardzo...Osobiście nie zostawiam jej już komentarzy. Chociaż jeszcze oglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Mogłaby tą osobę zablokować albo ukryć jej komentarze. Bo tym zachowaniem troszke karze też resztę oglądających. Niepotrzebnie. A może włączyła moderacje i jak będzie mieć czas to odczyta i udostepni? 

Edytowano przez Etoile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2024 o 14:32, Anitella napisał:

Tylko te dziwne często nie są dziwne, a poza tym ona stosuje odpowiedzialność zbiorową. A oglądają ją przecież dorosłe kobiety. Dla mnie wyłączenie komentarzy to jest mniej więcej tak jakbyś zaprosiła do domu koleżanki, jedna powiedziałaby coś niestosownego, a ty do wszystkich mówisz "Zamknijcie mordy i wypad z baru". Przydałoby się dorosnąć jednak...

Ale fakt, jej kanał jej zasady. Z tym, że trzeba to powiedzieć jasno, mało kulturalne.

A jej polecajki też lubię. Szczególnie ubraniowe, bo mnie zakupy nudzą, a u niej czasami coś podpatrzę. No i wiadomo, nie zarabia, więc jest autentyczniejsza.

Haha, no bardzo słuszne. Wypad dla wszystkich, kiedyś mnie to irytowało u Susz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, masala napisał:

Haha, no bardzo słuszne. Wypad dla wszystkich, kiedyś mnie to irytowało u Susz ...

Tak, to cecha wspólna z Szusz. Też mi się z nią skojarzyło. Mnie to nie irytuje tylko dziwi. Choć być może nie powinno...Pytanie po co nagrywa skoro rady nie daje skonfrontować się z odzewem na pokazane treści. Mentalny dzieciak z niej i tyle. Poobserwujemy czy jej się to będzie nasilać...XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2024 o 12:27, Anitella napisał:

Instagram też ukryła?

 

Wcześniej i teraz nie ma ukrytego jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się dobrze jej ostatni film ogladalo. Nie było tam nic co można by shejtowac. Może faktycznie ma moderacje i nie miała czasu przejrzeć komentarzy? Ona jest jedna z nielicznych normalnych youtuberek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Etoile napisał:

Mi się dobrze jej ostatni film ogladalo. Nie było tam nic co można by shejtowac. Może faktycznie ma moderacje i nie miała czasu przejrzeć komentarzy? Ona jest jedna z nielicznych normalnych youtuberek.

No właśnie nie wiem co z tymi komentarzami, że wyłączone?  Nic tam nie było w tym vlogu, ale może ktoś się dowalił do czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haul Sinsay? zgaduje ze dostala  o...olo ze robi sponsorowany film ze reklamuje, fast fashion ,shit itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Skandia napisał:

 

Wcześniej i teraz nie ma ukrytego jest ok.

Tak, już wiem. Po prostu mnie zablokowała XD. Po aferze z psem i dziewczynką napisałam jej, że blokowanie komentarzy to dziecinada. Widać ubodło. Tak swoją drogą zerknęłam sobie na jej insta i widzę, że z fotami królika mocno poleciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, masala napisał:

Haul Sinsay? zgaduje ze dostala  o...olo ze robi sponsorowany film ze reklamuje, fast fashion ,shit itd...

Całkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakikolwiek film, w którym nie pokazuje zakupów? Ona jest wręcz uzależniona od zakupów a najśmieszniejsze jest to tłumaczenie z ostatniego filmu, że ona musi kupować bo pokazuje to na kanale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Czy istnieje jakikolwiek film, w którym nie pokazuje zakupów? Ona jest wręcz uzależniona od zakupów a najśmieszniejsze jest to tłumaczenie z ostatniego filmu, że ona musi kupować bo pokazuje to na kanale. 

Nie no, wiadomo, że zakupy to u youtuberek sposób na wypełnienie vloga, więc jest w tym trochę prawdy. Tylko nie rozumiem po co jej ta tandeta od chińczyków, bo tego przecież nie odda. Za moment te cudne naszyjniki wylądują w koszu.           Niemniej trzeba przyznać, że ona i tak przystopowała z zakupami. Kiedyś to był u niej szał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Oh Celinee napisał:

Czy istnieje jakikolwiek film, w którym nie pokazuje zakupów? Ona jest wręcz uzależniona od zakupów a najśmieszniejsze jest to tłumaczenie z ostatniego filmu, że ona musi kupować bo pokazuje to na kanale. 

Mnie dziwi, że jej się chce tak zamawiać w kółko ciuchy i odsyłać. Zamawia np 3 rozmiary czegoś, mierzy, jedną rzecz co pasuje zostawia, a resztę musi odesłać.  Albo w ogóle odsyła, bo coś tam jej jednak nie pasuje, widać, że zamawia kompulsywnie zapełniając tym czas, bo albo odcień nie taki, za bardzo wycięte rękawy, za długie, materiał nie pasuje bo jakiś szorstki...mi by się nie chciało, serio. 

Kosmetyki to samo, mówi że ma np masę bronzerow czy pudrów, a w kolejnym vlogu pokazuje następny kupiony...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym kupowaniem on line i odsyłaniem to się zgadzam. Wolę pojechać do sklepu i przymierzyć na miejscu niż zamawiać po 3 rozmiary a potem bawić się w odsyłanie i pilnować kiedy kasę oddadzą. Ile to czasu przecież zajmuje zabawa w pakowanie, odsyłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Etoile napisał:

Z tym kupowaniem on line i odsyłaniem to się zgadzam. Wolę pojechać do sklepu i przymierzyć na miejscu niż zamawiać po 3 rozmiary a potem bawić się w odsyłanie i pilnować kiedy kasę oddadzą. Ile to czasu przecież zajmuje zabawa w pakowanie, odsyłanie.

Tylko, że stacjonarnie nie zawsze wszystko jest, więc czasami trzeba online. Ale fakt, mi też się nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Anitella napisał:

Tylko, że stacjonarnie nie zawsze wszystko jest, więc czasami trzeba online. Ale fakt, mi też się nie chce. 

Ja wtedy zwykle odpuszczam zakup po prostu, jeśli jest ryzyko np co do jakości materiału. Raz tylko wymialam rozmiar kostiumu kąpielowego, bo mi na nim bardzo zależało. Zwrotów w sumie nawet nie robię, bo jak coś mi nie pasuje, to oddaję komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Montmorlonit napisał:

Ja wtedy zwykle odpuszczam zakup po prostu, jeśli jest ryzyko np co do jakości materiału. Raz tylko wymialam rozmiar kostiumu kąpielowego, bo mi na nim bardzo zależało. Zwrotów w sumie nawet nie robię, bo jak coś mi nie pasuje, to oddaję komuś.

Ja kupuję tylko online, to dla mnie najwygodniejsza opcja. Nie chce mi się łazić po sklepach. Tym bardziej, że do najbliższej galerii mam ok. 40 km. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Anitella napisał:

Ja kupuję tylko online, to dla mnie najwygodniejsza opcja. Nie chce mi się łazić po sklepach. Tym bardziej, że do najbliższej galerii mam ok. 40 km. 

Ja znowu zawsze najlepsze i najtańsze  rzeczy znajduje stacjonarnie. Zwłaszcza na wyprzedażach znajduje takie perełki. A on line to nie moja bajka. I jeszcze czekać łaskawie na zwrot kasy. I przez jakiś czas mieć zamrożone pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Etoile napisał:

Ja znowu zawsze najlepsze i najtańsze  rzeczy znajduje stacjonarnie. Zwłaszcza na wyprzedażach znajduje takie perełki. A on line to nie moja bajka. I jeszcze czekać łaskawie na zwrot kasy. I przez jakiś czas mieć zamrożone pieniądze. 

Wiem, że stacjonarnie jest taniej, ale i tak mi się nie chce tłuc do galerii. Jak to mówią, coś za coś...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Anitella napisał:

Wiem, że stacjonarnie jest taniej, ale i tak mi się nie chce tłuc do galerii. Jak to mówią, coś za coś...

Dlatego fajnie, że mamy wybór i dla każdego coś innego. Ja ogolnie tez nie lubie jezdzic po sklepach zwłaszcza latem  ale maz mnie wyciaga😂. On lubi.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2024 o 15:18, Etoile napisał:

Ja znowu zawsze najlepsze i najtańsze  rzeczy znajduje stacjonarnie. Zwłaszcza na wyprzedażach znajduje takie perełki. A on line to nie moja bajka. I jeszcze czekać łaskawie na zwrot kasy. I przez jakiś czas mieć zamrożone pieniądze. 

Nie musisz płacić od razu możesz po 30 dniach. Tak więc spokojnie można kupić po dwa rozmiary, przymierzyć i oddać, a potem zapłacić. Ja większość rzeczy tylko przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×